Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


15.04.21
13909 15 Друкувати

Житлові субсидії надаватимуться по-новому: Кабмін посилює вимоги для отримувачів субсидій

14 квітня 2021 року Уряд прийняв проект постанови, яким посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів.

Так, постановою визначено:

- переглянути підходи до врахування майнового стану, зокрема під час призначення житлових субсидій враховувати отримані доходи від депозитів, дивіденди від цінних паперів тощо;

- скасувати діяльність та повноваження комісій, утворених місцевими органами влади, щодо прийняття рішення про призначення житлових субсидій в окремих випадках за наявності умов, за яких така субсидія не призначається;

- посилити вимоги під час призначення житлових субсидій у частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, перетину кордону тощо.

Реалізація постанови не потребуватиме додаткових видатків та здійснюватиметься за рахунок і в межах коштів, передбачених у Державному бюджеті України Міністерству соціальної політики України на надання житлових субсидій.

Прийнятий документ Кабмін ще не оприлюднив. Коли з'явиться текст постанови, ми розповімо про її положення більш детально. Слідкуйте за нашими новинами.

За матеріалами КМУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Алина
15.04.21 08:03

Кто бы сомневался...

Відповісти
  • Еленаник
15.04.21 09:38

Коли бачу щось на кшатлт "Реалізація постанови не потребуватиме додаткових видатків", одразу згадую Зощенка. "мальчик вам тоже ничго не будет стоить."

Відповісти
  • Грустьтоскапечаль
15.04.21 10:46

Новое шоу, у клгл депозит 10 тыс субсидтч не положена, у кого 100 тыс добро пожаловать. Как обычно шоу и пострадают именно те кому нужна субсидия((((

Відповісти
  • бурундук
15.04.21 11:31

Грустьтоскапечаль,храните деньги в банках, трех литровых

Відповісти
  • Ганна
15.04.21 11:58

Пам'ятаєте знаковий вислів
'' Имей совесть и делай что хочешь ''...

Відповісти
  • 756
15.04.21 13:05

Особливо це цікаво читати, після того як зустрів в деклараціях місцевих чиновників, непоодинокі випадки - зарплата 14500, в дружини чиновника теж скільки ж і субсидії 8-9тис.на рік. А тим в кого 5-10тис. на депозиті, тепер буде - вам не положено, тиж багатий!

Відповісти
  • Мояродинассср
15.04.21 18:10

"...посилити вимоги під час призначення житлових субсидій у частині ... перетину кордону ..."
Как это знакомо! Да...И в советское время было как минимум непатриотично пересекать границу! Куда мы катимся, господа! А вернее - возвращаемся 

Відповісти
  • Александр
15.04.21 18:45

А що хтось за останній місяць, з тих кому положено отримав субсидію ?

Відповісти
  • Олександр
15.04.21 20:14

 у них нет денег, я звонил, по телефону, за март не дали пока

Відповісти
  • Лариса
15.04.21 20:44

А кто будет решать вопросы по назначению субсидий вместо комиссий,которые отменяют? Все ситуации невозможно предусмотреть в Постановлении,будет просто кошмар!

Відповісти
  • ИринаКиев
15.04.21 22:51

т.е. если у моей мамы лежит на депозите 10тыс. грн (я сама ей открыла карточку и положила эти деньги), вот на всякий пожарный случай,  то теперь и субсидии могут лишить?  О Ф И Г Е Т Ь  просто!!!! примут постанову,  скажу что б сразу все сняла и депозит закрыла,  страна идитов,  может хоть какие-то суммовые рамки озвучили или всех  под одну метелку

Відповісти
  • Светлана
16.04.21 14:08

ИринаКиев, переведите с депозитного просто на карточный, снимать не обязательно.

Відповісти
  • !
16.04.21 09:52

О, жлобьё с депозитами набежало, в ужасе пообсуждать, что шара закончится.

Відповісти
  • Олександр
20.04.21 13:15

Що поганого, якщо в людей є депозити?  Це не ми жлоби,а ви живете,як мушки-одноденки,не думаючи про майбутнє. Тим паче,що ці гроші більше для дітей заощаджуються. Так що, іноді краще не вякати.

Відповісти