Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.04.21
4461 25 Друкувати

Президент закликає ФОП і працівників у «червоних» зонах подавати заявки на порталі «Дія» для отримання державної допомоги

Відповідно до ініціативи Президента України Володимира Зеленського, на Єдиному порталі державних послуг «Дія» розпочалася реєстрація заявок на отримання державної допомоги для фізичних осіб – підприємців і найманих працівників, які були змушені припинити свою діяльність у зв’язку з посиленням карантинних обмежень через поширення коронавірусу.

Після реєстрації через мобільний додаток або Єдиний портал державних послуг «Дія» малі підприємці та їхні працівники, які перебувають у «червоних» карантинних зонах та діяльність яких постраждала від запроваджених обмежень, отримають з Державного бюджету України одноразову матеріальну виплату у розмірі 8 тисяч гривень.

Крім гарантованої державою допомоги, вони зможуть додатково одержати виплати з місцевих бюджетів, якщо орган місцевого самоврядування ухвалить відповідне рішення.

На сьогодні вже близько 100 тис. осіб подали відповідні заявки.

Президент закликає громадян активніше реєструвати звернення на порталі задля того, щоб уже цього місяця отримати фінансову допомогу від держави.

«Малий і середній бізнес – одна з головних складових нашої економіки. Він створює близько 7 мільйонів робочих місць. Не можна допустити, щоб ці люди втратили роботу через коронакризу. Щоб закрили свій бізнес через неможливість прогодувати сім’ю. У важкі часи держава повинна підставити плече громадянам. Подавши заявку через «Дію», люди зможуть отримати по 8 тисяч гривень прямої грошової допомоги з держбюджету. Також закликаю місцеву владу не стояти осторонь і допомогти своїм підприємцям із місцевих бюджетів. Адже йдеться про робочі місця саме у ваших громадах», – зазначив Володимир Зеленський.

Як розповів віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, Глава держави поставив уряду важливе завдання – підтримати малий бізнес в умовах карантину.

«Вже понад рік команда Мінцифри створює зручні онлайн-сервіси та спрощує життя українців. Мінцифри розробило технічну частину оформлення матеріальної допомоги ФОПам і найманим працівникам «червоної» зони, щоб послугу можна було отримати у кілька кліків на порталі чи в застосунку «Дія». Ми зробили сервіс максимально автоматизованим, заощаджуючи час українців та дбаючи про безпеку кожного», – сказав Михайло Федоров.

За матеріалами Офіс Президента України

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Татьяна
20.04.21 10:08

Да , на фоп заявка отправлена, а работники почему то работают по совместительству. Бред полный

Відповісти
  • Яна
20.04.21 11:28

А ШО ж так, прям призывает, а то никто не хочет оформлять)))

Відповісти
  • Ххх
20.04.21 11:55

Где квед 47.62
Я не работала, а налоги платила
Все кто стоял на рынке и работал по 1 группе с кведов 47.82 и не платили налоги, все получат 8 тыс.
Где справедливость,  УРОДЫ

Відповісти
  • Елена
20.04.21 11:58

ага, пусть кричит громче, может какая-то бабушка в селе, которая не знает что такое ФОП и поверит в его искренность слов...

Відповісти
  • Ганна
20.04.21 12:10

як щодо тих областей, де червона зона запроваджена з початку квітня? Їм виплат не буде, чи буде пізніше?

Відповісти
  • Наталья
22.04.21 23:52

Ганна, у вас 30дней с момента объявления красной зоны. Оформляйте

Відповісти
  • Олена
20.04.21 12:13

Звучит как издевательство. Мне работники телефон обрывают, ни у кого не получается оформить в Дие.

Відповісти
  • Ирина
20.04.21 13:43

Фоп зарегистрирован в Черкасской обл., деятельность ведет в Киеве, отказано в помощи ((. Как ему получить помощь и его работникам?!?!?

Відповісти
  • Наталья
22.04.21 23:54

Ирина, пока Черкассы не в красной зоне - никак.

Відповісти
  • Нінок
21.04.21 11:38

Ирина,те саме реєстрація Вінницька обл.Діяльність м.Київ теж відмова

Відповісти
  • Джокер
20.04.21 14:15

Мы тоже в красной зоне. В помощи отказано-квед не подходит. Некоторые в декабре 8 тыс.грн получили и сейчас получат 8 тыс. Где справедливость?

Відповісти
  • Татьяна
20.04.21 16:31

что самое интересное связаться с ними не как нельзя, прям секретная служба , эта дия

Відповісти
  • Непогода
21.04.21 09:49

Татьяна, да согласна, что позвонить некуда. Но в кабинете на Дие есть раздел вопрос-ответ. Уже несколько раз задавала интересующие меня вопросы и ответы приходили мне на е-mail, причем очень быстро.

Відповісти
  • Татьяна
22.04.21 16:35

Непогода,три дня жду , тишина

Відповісти
  • Ирина
21.04.21 09:31

Татьяна, почему нельзя ? Есть чат

Відповісти
  • Татьяна
20.04.21 16:32

не кто не за что не отвечает и объяснений не дает , замкнутый круг

Відповісти
  • Таня
20.04.21 18:42

Так дія не приймає, з телефону ніяк зайти не можна, у два кліки, ну ну, цілий день клікала, і то незнаю чи воно прийняло чи ні

Відповісти
  • Непогода
21.04.21 10:02

В инете прошла информация, что на выплату этой помощи кабмин направил 1,4 млрд грн.. Т.е. практически по 8тыс. смогут получить всего лишь 175 тысяч ФОПов и наемных работников. И то что в течение одного дня подано всего лишь 100 тыс. заявок- это лукавство. Или как понимать что номер заявы (который состоит как бы из двух частей, первая часть- это дата в формате "год-месяц-число" и вторая часть-порядковый номер заявы) уже  в течение первых часов приема заяв был 7-значным?

Відповісти
  • Аня
21.04.21 10:24

В цей раз перелік на стільки скудний...чому? що ж змінилось з грудня...торгові центри зачинені...а види діяльності тільки для торгівлі...а як же сфера обслуговування...ремонт одягу та взуття...н-д... знаходяться в ТЦ, які не працюють...а допомогу не отримають...

Відповісти
  • Джокер
21.04.21 20:45

Аня, я лично вижу две сферы, которые работают это стройки, ремонты, и программисты.Все. Остальные все в ж..е.

Відповісти
  • Тетяна
21.04.21 11:23

ЯФОП 2 гр. магазин одягу та взуття. Сплачую всі податки.10 рок. Працюю  в червоній зоні. Але в Дії мені та моїм найманим працівникам відмовили у допомозі, пишуть що  наша організація не здійснювалися своєї діяльності в указаному населеному місті

Відповісти
  • Елена
21.04.21 14:09

Тетяна, скорее всего как всегда они сослались на отчет 20-ОПП
Лично я могу только посочувствовать... А если есть желание и возможность, то лучше в суд обратиться

Відповісти
  • Катя
21.04.21 14:58

Вот офигенно! Почему Квед 68.20 не подпадает под выплаты? Аренда - основной источник дохода. В арендованных помещениях были рестораны которые закрылись, обанкротились, ушли... 68.20 тоже так прилично пострадал. Извините, аренда помещения на вынос или с доставкой не получается 

Відповісти
  • Джокер
22.04.21 09:05

Катя, а вы не читали, что "умное"правительство подписало постановление, что арендодатели коммунальных хозяйств и частники должны "простить" аренду во время карантина, то есть бесплатно сдавать свои площади в аренду.Почитайте.

Відповісти
  • Тамара
21.04.21 20:43

Скажете,сколько ждать подтверждения?И где оно должно появиться?Прошло 2 дня.Или если отказ то сразу не пускает?

Відповісти