Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте новини поштою!


27.04.21
3046 17 Друкувати

Як заповнити «Звітний новий» об'єднаного звіту для коригування реквізитів, що стосуються застрахованої особи та не стосуються сум ЄСВ?

Яким чином у додатках 1, 2 або 3 до Розрахунку до закінчення строку його подання, провести коригування реквізитів, що стосуються застрахованої особи та не стосуються сум єдиного внеску у зв’язку з виправленням помилок?

Форма Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Порядок) затверджені наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. № 4 (у редакції наказу Мінфіну від 15.12.2020 р. № 773).

Проведення коригувань Розрахунку здійснюється відповідно до розд. V Порядку.

Згідно з п. 3 розд. V Порядку у разі необхідності проведення коригувань Розрахунку з типом «Звітний» до закінчення строку його подання подається Розрахунок з типом «Звітний новий».

У разі необхідності проведення коригувань Розрахунку з типом «Звітний новий» до закінчення строку його подання подається Розрахунок з типом «Звітний новий» (п. 4 розд. V Порядку).

Відповідно до п.п. 5 п. 9 розд. V Порядку у разі виявлення платником єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) або його правонаступником в додатках 1, 2 або 3 до Розрахунку помилки лише в реквізитах, що стосуються застрахованої особи та не стосуються сум нарахованого єдиного внеску, у відповідному додатку з типом «Звітний новий» проводиться коригування лише за рядками, які уточнюються на підставі інформації з попередньо поданого Розрахунку з типом «Звітний» або «Звітний новий» у порядку, визначеному абзацом п’ятим п. 6 розд. V Порядку, а саме: для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно виключити помилкову інформацію та ввести правильну інформацію, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких виключає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому разі в першому рядку відповідної графи указується «1» – рядок на виключення, а в другому – «0» – рядок на введення.

Для виключення одного помилкового рядка з попередньо поданої (прийнятої) інформації потрібно повторити всі графи такого рядка і у відповідній графі додатків указати «1» – на виключення рядка (абзац третій п. 6 розд. V Порядку).

Для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи і у відповідній графі додатків указати «0» – на введення рядка (абзац четвертий п. 6 розд. V Порядку).

Разом з тим, для проведення коригувань платнику необхідно сформувати та подати Розрахунок з типом «Звітний новий», який має містити обов’язкові реквізити, визначені в рядках 01 – 05 та у рядку 031 для платників єдиного внеску, а також інформацію про додатки, у яких буде проводитись коригування, та їх кількість, що визначені в рядку 06 Розрахунку. При цьому додатки, інформація щодо яких не коригується, у рядку 06 не вказуються та відповідно не подаються (п. 8 розд. V Порядку).

За матеріалами Категорія 201.06.01 «ЗІР»
Коментарі
  • Ольга
27.04.21 09:21

А если неправильно заполнена строка 032 в Д4, а в податковом розрахунке строка 032 заполнена верно, что делать?

Відповісти
  • Михаил
27.04.21 11:26

Ольга,такого не может быть. Если вы заполнили 032 в Расчете, оно автоматом подтягивается в 4ДФ, т.е. разные 032 в одном расчете физически не могут быть

Відповісти
  • Ольга
27.04.21 11:34

К сожалению, Михаил у нас может быть все, я даже в эл.кабинете перепроверяла. А сдавала через Медок.

Відповісти
  • Елена
27.04.21 12:26

Добрый день. Почему все молчат о том, что сдать отчет за структурное подразделение невозможно, т.к. не принимаются 2 отчета со статусом "новый". Какой алгоритм сдачи данных отчетов, ГНИ скромно умалчивает. 27 апреля уже, а отчеты сдать невозможно. При этом эксперты не стесняются брать деньги за вебинары/семинары/консультации.

Відповісти
  • Анна
27.04.21 12:34

У меня такая же ошибка. Сдавала через Медок. В расчёте строка 032 правильно, в 4ДФ за январь и февраль неправильно, а март правильно. Электрон.адрес в расчёте подтягивается не верный, вбивала в ручную.

Відповісти
  • Наталья
27.04.21 13:57

Коллеги, а дату и номер какого договора нужно ставить в строке 03 податкового розрахунку? 

Відповісти
  • Єва
27.04.21 14:26

Наталья, Мені автоматом вибило назву нашої фірми, більше нічого не набирала.  

Відповісти
  • Оксана
27.04.21 14:05

Наталья,я нічого не ставила

Відповісти
  • Наталья
27.04.21 14:32

Єва, Оксана, спасибо за ответ. у меня тоже FreeZvit отразил название фирмы. Но уже сама себе не верю, жду 2 квитанцию с содроганием.

Відповісти
  • Оксана
28.04.21 11:13

Добрий день. Колеги, хто подавав новий звіт ФОП 3 група за 1 квартал по єдиному податку по формі F0103307? Чи треба його подавати пустий, якщо не було у 1 кварталі діяльності і кошти не надходили? Чи не треба взагалі подавати?

Відповісти
  • Зоя
29.04.21 14:44

Оксана,Обязательно нужно . пустой отчет .это доказательство того что нет доходов .

Відповісти
  • Елена
28.04.21 12:36

Оксана,я подавала через ЕК. Єдинники 3гр. навіть при нульових оборотах  подають.

Відповісти
  • ВИКТОРИЯ
28.04.21 12:35

Оксана, подавать пустой обязательно, без Додатка по ЕСВ.

Відповісти
  • ВИКТОРИЯ
28.04.21 12:36

Кому-нибудь удалось сдать "новий звітний"?

Відповісти
  • ніна
28.04.21 15:54

2 день поспіль намагаюсь здати "новий звітний",помилка 01,,- не вкахзувати квед,при не заповненні 07(квед) навідь квитанція 1 відхілена.

Учора 27.04.2021 в Реєстрі форм електронних документів з’явились оновлені схеми контролю для звіту J/F0510506 – Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі Розрахунок), відповідно до яких рядок 07 – код основного виду економічної діяльності більше не є обов’язковим до заповнення.

Таким чином, вирішено колізію, що виникала при формуванні Розрахунку у стані «Звітний новий».

Звіт приймається без КВЕД, але із попередженням у квитанції №2: «Попередження – вказаний КВЕД не знайдено у довіднику».

Відповісти
  • ніна
28.04.21 15:55

проблема досі не вирішена на жаль,

Відповісти
  • Ірина
29.04.21 11:27

28.04.2021 подала пакеты отчета. 1 по основному месту , 2,3,4 по неуполномоченным подразделениям с указанием соответствующего кодификатора административных территорий. По основному принялся по подразделениям нет. пишет, что уже есть отчет со статусом ЗВИТНЫй.
КАК ПОДАТЬ ОТЧЕТ ЗА ПОДРАЗДЕЛЕНИЯ??????


 


«Результат обробки: автоматична обробка електронного


документу/звіту не виконана.


Помилка Після успішного подання Розрахунку з типом «Звітний»


подання Розрахунку з типом «Звітний» або "Звітний" та


«Довідковий» заборонено.


Виправте помилки та надішліть повторно електронний документ.


Дані не завантажено до Реєстру застрахованих осіб


Державна податкова служба України»

Відповісти
фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
59258 222
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно