Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


28.04.21
5806 16 Друкувати

ФОПи та працівники почали отримувати "карантинні" 8 тисяч гривень

Станом на 28 квітня понад 300 тис. підприємців та найманих працівників, діяльність яких була призупинена через посилення карантинних обмежень, вже подали заявки на отримання допомоги від держави у розмірі 8 тисяч гривень. Крім того, перші виплати вже спрямовані на рахунки заявників.

Про це повідомив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

“Ті ФОПи і працівники, які подали заявки в перші дні роботи програми, вже починають отримувати допомогу. Перші 200 млн гривень вже пішли на виплати і далі процес буде ритмічним. Хочу всіх заспокоїти, що при необхідності на програму будуть передбачені додаткові кошти, адже програма буде доступна впродовж 2021 року для всіх областей, які потрапляють до “червоної” зони”, - зазначив Ігор Петрашко.

Крім державної допомоги, підприємці та наймані працівники, діяльність яких була призупинена на час перебування регіону, в якому вони працюють, в “червоній” зоні, можуть отримати додаткові виплати з місцевого бюджету регіону, в разі запровадження таких виплат за рішенням органів місцевого самоврядування. Окрему заяву на цю допомогу подавати не потрібно, достатньо реєстрації в додатку “Дія”.

Далі Мінцифри у десятиденний строк після закінчення строку подання заяв формує та передає місцевим органам, на території яких запроваджено обмежувальні протиепідемічні заходи, переліки застрахованих осіб для прийняття рішення щодо надання допомоги за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету.

Місцеві органи влади, керуючись наданою інформацією, складають власні списки тих, хто отримає допомогу з місцевих бюджетів.

Докладніше про умови програми читайте за посиланням.

За матеріалами КМУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ta
28.04.21 11:15

Добрий день. Подала заяву на ФОП  та указала р/р  ФОПський, а не фізособи. Чи можуть бути проблеми з виплатами?

Відповісти
  • Ирина
28.04.21 11:31

Придут деньги на ФОПовский счет, у нас так было в декабре.

Відповісти
  • ta
28.04.21 11:40

Ирина, дякую

Відповісти
  • данет
28.04.21 11:45

помощь от местной власти. насмешили. кличко у нас в киеве ни копейки не даст.

Відповісти
  • Анна
28.04.21 12:28

Добрый день! А как получить выплаты из местного бюджета? Куда обращаться? Надо ли писать заявление?

Відповісти
  • Наталья
28.04.21 14:11

Анна, в дии по этому поводу написано 2 строчки
☝️Рішення щодо цієї виплати приймають лише органи місцевого самоврядування. Зверніться до них за детальнішою інформацією.

Відповісти
  • Юлия
28.04.21 18:03

На старой работе не подали отчет еще о том,  что я уволилась в феврале. Хотя я с февраля на новом месте и отчет уже подала об этом. Но в Диє мне пишет, что помощь я не могу получить, потому что работаю на пол ставки (по старой работе). И подадут они отчет уже в мае, не удивлюсь если к тому времени мы выйдем из красной зоны и я помощь так и не получу.

Відповісти
  • Наталья
28.04.21 19:53

Юлия, если вы приняты на работу в феврале, то вам все равно выплата не положена.  Потому, что именно этот новый работодатель должен уплатить за вас ЕСВ за 4квартал 2020года. А для этого у него нет оснований. То, что это было сделано прошлым работодателем программу не волнует. 

Відповісти
  • Кристал
29.04.21 09:02

Дія працює не корректно,  жодно мого документа не відібражає, а на допомогу дає відразу відмову,  пише що мій КВЕД не відповідає, хоча мій основний КВЕД 56.10. Дуже багато ФОПів не можуть отримати цю допомогу. Бюрократичних сервіс.

Відповісти
  • Наталья
29.04.21 12:10

Что-то при подаче заявления 19.04 никакой выплаты еще нет. 

Відповісти
  • Наталья
29.04.21 17:53

) пришли денежки)

Відповісти
  • Ірина
29.04.21 12:45

Наталья, я подавала 19,04 утром и мне пришли деньги 28,04

Відповісти
  • Наталья
29.04.21 13:45

Ірина, я в обед. В 13.53 пришло письмо на электронку. Но выплаты нет. Уже и банковский счет пять раз проверила. Все верно. Но увы

Відповісти
  • Марина
30.04.21 23:11

Подавала заявку 19.04, ещё выплаты нет.

Відповісти
  • Дмитрий
03.05.21 05:36

Доброго ранку, подав заявку 23.04 виплати досі нема.. Хтось підскаже 3.05 можуть бути??? 

Відповісти
  • Дмитрий
03.05.21 13:41

Подал заявку 20.04 и тишина.
И у кого спросить ? 
В вайбере Дии бот пишет, что операторы очень заняты ((

Відповісти