Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте новини поштою!


06.05.21
1528 2 Друкувати

Чи штрафують єдинників 1 та 2 груп за несвоєчасну сплату авансових внесків у період карантину?

Чи застосовується штрафна санкція, передбачена п. 122.1 ПКУ, за несплату (неперерахування) або сплату (перерахування) не в повному обсязі ФОП – платником ЄП першої або другої групи авансових внесків ЄП протягом періоду здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)?

За несплату (неперерахування) або сплату (перерахування) не в повному обсязі фізичною особою – підприємцем – платником єдиного податку першої або другої групи авансових внесків єдиного податку в період з 01 березня по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, штрафна санкція, передбачена п. 122.1 ПКУ, не застосовується.

Крім того, тимчасово платники єдиного податку першої групи звільняються від сплати цього податку за грудень 2020 року та січень – травень 2021 року, крім випадків порушення такими платниками встановлених главою 1 розд. XIV ПКУ умов застосування першої групи платників єдиного податку.

За матеріалами Категорія 107.04 "ЗІР"
Коментарі
  • Александр
06.05.21 09:57

Штрафа то нет, а вот пеня там на порядок больше штрафа считается от суммы просрочки. С этой что?

Відповісти
  • Олена
18.05.21 12:46

відповіді немає!  Питання про НЕСВОЄЧАСНУ сплату. При такому роз"ясненні можна  взагалі не платити й отримати тільки адмінштраф?

Відповісти
фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
59269 222
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно