Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


06.05.21
11246 12 Друкувати

Мінсоцполітики змінює форму Заяви та Декларації про призначення субсидії

Мінсоцполітики підготувало зміни до форм Заяви про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, інформує Бухгалтер.ua. Проект відповідного наказу був розміщений для обговорення на сайті Федерації профспілок.

Так, Декларація має бути доповнена такими пунктами:

- Інформація про придбання безготівкової та/або готівкової іноземної валюти, банківських металів на загальну суму, що перевищує 50 тисяч гривень, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії;

- Відомості про наявність… коштів на депозитних рахунках у розмірі, що перевищує 25-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних (у 2021 році така межа становить 56 750 грн).

Пункт з інформацією про придбання товарів чи послуг на суму понад 50 тисяч грн хочуть деталізувати (зокрема щодо таких позицій як цінні папери, фінансові інструменти, віртуальні активи тощо).

Відомості про транспортні засоби слід буде вказувати, якщо з дати їх випуску минуло менше ніж 15 років (зараз - 5 років).

Нагадаємо, що з 1 травня усім, хто бажає отримувати субсидію, потрібно подати нову заяву  Таким чином, автоматичного продовження субсидії не буде.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Грустьтоскапечаль
06.05.21 10:51

Я подозревала что закрытие психушке добром не кончится, теперь это вижу. Один вопрос, как им во власть удалось пролезть.. 

Відповісти
  • Инесса
06.05.21 11:49

Коронавирус на дворе.Даешь толпу обеспокоенных и озабоченных очередной дурней пенсионеров под собесом! Пенсионный фонд тихо шепчет в сторонке благодарственные молитвы.

Відповісти
  • Наталія
06.05.21 21:44

Инесса,  до ЦНАПів всі підемо ,бо собезів уже майже немає- залишили декілька працівників.

Відповісти
  • SHADOW
06.05.21 15:43

Инесса, ну так где еще собрать пенсионеров, которые государству не нужны. а там глядишь пообщаются, позаражают друг-друга, и уменьшатся

Відповісти
  • Виктор
06.05.21 11:49

Шмыгаль заявил  что он милостиво разрешает иметь депозит 100000грн. 
А в декларации -56700 
Кто меньше!? Время пошло
СКОТЫ ЗАЖРАВШИЕСЯ(КМУ)

Відповісти
  • Виктор
06.05.21 11:59

Нет слов... Маразм этого правительства обострился! Очевидно коронавирус к ним ещё не подкрался? И что, заживём богаче от такой экономической " справедливости"?

Відповісти
  • Николай
06.05.21 14:15

Капитализм для своих + слабое государство = результат предсказуем. Ще годков 10 такой политики в отношении населения и останется дай бог 25 миллионов здесь и то.. Не факт!!!

Відповісти
  • Паштет
06.05.21 14:22

Ужасссс

Відповісти
  • Пенсионер
06.05.21 17:08

А по почте разослать бланки и обратно по почте собрать надо много ума?

Відповісти
  • Инесса
06.05.21 17:58

Пенсионер,так им это и не нужно, чтобы потенциальный субсидиант аккуратно получил бланк по почте ! Многие в силу понятных пенсионных причин не смогут элементарно скачать и заполнить бланк. Многие пойдут его ксерить в тех же собесах (дадут заработать копировщикам-раз и консультатнтам-заполнялам-еще раз). Потом пойдут на почту отсылать заполненную заяву (Укрпошта скажет спасибо за заказные письма-два). А обычный конверт собесам всегда выгодно затерять: учета-то как такового нет (как следствие,экономия на субсидиях и +премии "эконономистам" за хорошо проделанную работу). То была фишка сезона- верификация субсидиантов для уменьшения их количества. Теперь же те же  пасхальные яйца, только в профиль- достаточно слегка видоизменить бланк- и нарисуется зашкварная экономия ресурсов. Все для людей! Обожаю наших заботливых затейников!

Відповісти
  • АНАТОЛИЙ
06.05.21 19:27

Выбрали клоуна,а теперь он хочет уменьшить количество пенсов (может половина сдохнут), хотя они в основном и голосовали за недорозумение.

Відповісти