Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


19.05.21
18371 14 Друкувати

Уряд спрощує процедуру отримання субсидії

З травня цього року були запроваджені нові правила щодо отримання допомоги. В уряді уважно аналізували ситуацію, і сьогодні внесли певні корективи в ці правила.

Нові зміни дозволять перепризначати субсидії без подання відповідної заяви. За деякими винятками. При цьому верифікація субсидій продовжується. Це справедливо і правильно, аби їх отримували ті, хто їх дійсно потребує.

Нові зміни також торкнуться питання наявності декількох об’єктів житла. Якщо ви власник 3-4 квартир у Києві, то субсидія вам призначена не буде. Якщо у вас є квартира в місті та будинок у селі, то це не завадить вам отримати допомогу.

Так само, якщо у вас є ще одне житло на правах спільної власності з іншими людьми, ми збільшуємо розмір депозиту, який впливає на те, чи буде отримана субсидія. Також претендувати на субсидію можна, маючи на депозиті до 100 тисяч гривень.

Відзначається, що справи про призначення субсидій в окремих випадках, які раніше розглядали спеціальні комісії, тепер розглядатимуть органи соціального захисту населення. Це дасть можливість утричі скоротити терміни розгляду заяв.

За матеріалами Денис Шмигаль Прем‘єр-міністр України

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Марина
19.05.21 14:09

Нові зміни дозволять перепризначати субсидії без подання відповідної заяви - що це значить? кому?

Відповісти
  • Ляля
22.05.21 16:36

Кому перегазначат субсидии без подачи заявления?

Відповісти
  • Влад
19.05.21 14:14

Реальность. Пенсионеры сча в очерядях ковидятся. Заодно и с дырой в пеонсионном зарешают... стратегия...

Відповісти
  • НастЯ
19.05.21 14:15

Да какое упрощение!!!,лист от мин.слц политики, что субсидию дали -получила еше в ноябре прошлого года,а саму субсидию- до мтх пор нет

Відповісти
  • Галина
19.05.21 14:35

НастЯ, зайдите в Реестр получателей субсидий и проверьте свой адрес. Там Ваша субсидия тоже видна? 

Відповісти
  • Елена
19.05.21 15:30

Галина, дайте ссілку на єтот реестр пожалуйста?

Відповісти
  • Тетяна
19.05.21 15:32

Елена,  https://subsidii.ioc.gov.ua/

Відповісти
  • Елена
25.05.21 17:42

Тетяна, спасибо

Відповісти
  • Юлія
19.05.21 15:59

Якщо людина має на депозитному банківському рахунку (рахунках) кошти у сумі, що перевищує 25-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня року, в якому призначається житлова субсидія, то в даному випадку субсидія не надається. На сьогодні це сума 25*2270,00=56750,00 грн. Так все ж таки, субсидія не надається при депозиті більше 56 750,00 грн або 100 000,00 грн???

Відповісти
  • Елена
19.05.21 17:50

Юлія,мають змінити на 100 тис

Відповісти
  • Ігор
19.05.21 16:39

"справи про призначення субсидій в окремих випадках, які раніше розглядали спеціальні комісії, тепер розглядатимуть органи соціального захисту населення. Це дасть можливість утричі скоротити терміни розгляду заяв"
Цікаво, а чи буде при цьому скорочення з посад тих самих членів комісій?

Відповісти
  • ТАНЯ
19.05.21 18:38

Ігор, сомневаюсь что упростит Теперь вопром квартира  больше одной или больше 3? Второе 56000 или 100тыс ? 56000 это сегодня когда комуналка за двушку до 4.тыс как и авто завезенное бляхерями

Відповісти
  • антифашист
19.05.21 19:18

про какие 3-4 квартиры он  пишет?
8,6 млн (77% от общего количества) пенсионеров
получают пенсию менее 4000 гривен.
Получателей субсидий на услуги ЖКХ в стране — 3,1 млн,
из них 2,1 млн (70% от общего количества) —
пенсионеры.
То есть государство лишило права на субсидии различными ограничениями 6,5 млн пенсионеров,
у которых доход — менее 4000 грн пенсии в месяц.  (с)

Відповісти