Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


25.05.21
1855 6 Друкувати

Зеленський доручив визначити терміни виплати карантинної допомоги

Президент України дав доручення визначити чіткі терміни виплати фінансової допомоги у зв’язку з карантином, а також виплати лікарняних та допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами. Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням Володимира Зеленського.

Під час наради Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль поінформував Президента про виплату 8 тис. грн допомоги ФОПам і працівникам малих підприємств, діяльність яких постраждала від запровадження карантинних обмежень у квітні цього року. Вже виплачено 1,4 млрд грн, виплатами охоплено 175 тис. осіб.

Заявки на отримання карантинної допомоги почали приймати 19 квітня. Станом на 6 травня такі заявки подали 320 тисяч українців. Таким чином, на сьогодні допомогу отримали близько половини з тих, хто вже подав заявки.

 

За матеріалами Офіс Президента України
Рубрика:
Коментарі
  • Андрій
25.05.21 09:16

Що доручив? Фонд пустий

Відповісти
  • Пестова
25.05.21 12:37

У меня сотрудники оформили помощь 19.04 ( в 1й день подачи), карантин отменили 7.05, сегодня уже 25.05, денег до сих пор нет. Хоть кому-то эту помощь выплатили?

Відповісти
  • Ірина
25.05.21 13:35

Мы тоже подавали 19,04. Выплатили всем 40 человек

Відповісти
  • Пестова
25.05.21 13:53

Ірина, может от области зависит? У нас Полтавская, никому из знакомых не выплатили.

Відповісти
  • злой клоун
25.05.21 14:51

у на нет президента, есть актер играющий роль президента

Відповісти
  • Інахібаоцеробить
26.05.21 19:17

"Станом на 6 травня такі заявки подали 320 тисяч українців."
Станом на 20.04.21р. в 18.35 моя заява була вже за № 1 381 228.
Які 320 тисяч, мабуть по дорозі загубили ноль!!!
Стан заяви - очікує підтвердження, зворотнього зв'язку немає!
Дія - дуже зручний портал, але рузультат нульовий!!!

Відповісти