Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


31.05.21
1875 11 Друкувати

Білорусь запровадила ліцензування імпорту українських товарів

Білорусь запровадила режим індивідуального ліцензування на імпорт низки Українських товарів. Це рішення затверджене постановою Ради міністрів Білорусі від 26 травня  № 292. Про це повідомив торговий представник України Тарас Качка. 

Під ліцензування попали кондитерські вироби, шоколад, соки, пиво, плити ДСП і ДВП, шпалери, туалетний папір і упаковка, цегла, керамічна плитка, шкляні ампули, сільгосптехніка для сіяння, пральні машини та меблі.

Рішення набере чинності через 10 днів після публікації і розраховане на 6 місяців.

"Такі дії є необґрунтованими та дискримінаційними. Режим індивідуального ліцензування означає ручне управління ввезенням української продукції до Білорусі.Уряд проводить консультації з виробниками щодо усунення негативних наслідків дискримінаційних дій уряду Білорусі", - пише Качка. 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Буржуй
31.05.21 06:48

Все понимают почему это произошло и кто главный " Инициатор". Но это еще цветочки. А вот если останемся без Белорусского бензина( или на него введут еще пошлины) каждый это почувствует в своем кармане. Слов нет.....

Відповісти
  • Наталія
31.05.21 14:24

Буржуй,  уже не йде з Білорусії бензин, нам повідомив наш постачальник ПММ.

Відповісти
  • Игорь
31.05.21 09:13

Буржуй, бензин должен стоить столько сколько он должен стоить.  И не нужно на этой теме спекулировать. Бенцион Валерьевич заявил, что он полностью покроет эту квоту если не будет демпинга со стороны соседей (компенсации акциза). Кстати, качество и белорусского и российского бензина очень посредственное. Единственной проблемой м.б. битум. Но и это решается в течение нескольких месяцев.  Мощностей у нас достаточно. Нужно только их перезапустить. Не нужно кормить соседей и убивать своих.

Відповісти
  • Марина
31.05.21 11:18

Игорь,я вот такие посты называю - "эльфизм", незамутненный такой, чистый.... За все хорошее, против всего плохого!!!!

Відповісти
  • Марина
31.05.21 11:19

Марина,а, забыла: самое главное: "А нас за що?"

Відповісти
  • Буржуй
31.05.21 09:59

Игорь, Я только -За. Давайте завозить нефть и сами производить высококачественный бензин. Только сказано не значит сделано. За 30 лет ничего не изменилось!

Відповісти
  • Ксюша
31.05.21 09:06

"Такі дії є необгрунтованими", а чего все ожидают.  И это только начало. В своей стране порядок навести не могут.

Відповісти
  • 111
31.05.21 14:26

Ксюша,  наводять тільки не туди куди потрібно, одні патріоти....

Відповісти
  • Денис
31.05.21 09:54

....................... (маты)

Відповісти
  • Валерий
31.05.21 10:17

И какое неподдельное удивление, как же так? 

Відповісти