Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


30.06.21
21585 15 Друкувати

ДПС оновила план-графік проведення документальних перевірок на 2021 рік

Державна податкова служба України оновила усі розділи плану-графіку проведення документальних перевірок на 2021 рік. Пропонуємо ознайомитися із планами ДПС за посиланнями нижче.

Зауважимо, що п. 77.2 ПКУ визначено, що внесення змін до плану-графіка проведення документальних планових перевірок на поточний рік допускається не частіше одного разу в першому та одного разу в другому кварталі такого року, крім випадків коли зміни пов'язані із змінами найменування платника податків, що вже був включений до плану-графіка, та/або виправлення технічних помилок.

Документальна перевірка платника податків, який був включений до плану-графіка проведення документальних планових перевірок на поточний рік внаслідок внесення змін у такому році (інших ніж зміни найменування платника податків, що вже був включений до плану-графіка, та/або виправлення технічних помилок), може бути розпочата:

- не раніше 1 липня поточного року в разі внесення змін у першому кварталі такого року;

- і не раніше 1 жовтня поточного року в разі внесення змін до плану-графіка у другому кварталі такого року.

За матеріалами ДПС

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Аленушка
30.06.21 09:45

Какая прелесть!!!!
Опять обновили!!!

Відповісти
  • ***
30.06.21 09:51

Обновите сервера или мозги. Три НН висят "очикуеться доставка" с 11 утра 29/06 до сейчас 9:46 30/06. НДС в НН от 400 грн до 1600, лимита хватает. Это Шевченковский район Киева  выкаблучивается ? , тк по другим районам затыков на сутки у меня  нет.

Відповісти
  • Татьяна
30.06.21 11:27

***,аналогично

Відповісти
  • Олена
30.06.21 14:55

Татьяна,
ОВПП в Киеве, висит нулевой РК  с 9:38 29 06 
"очікується доставка"

Відповісти
  • Виктория
30.06.21 10:12

***, ситуация аналогичная. Сегодня перезвонила 0800-501-007, перепроверили, и как оказалось, её просто у них нет. Предложили скопировать, и отправить повторно. Перезвонила минут через 10, для подтверждения, что она доставлена им. Дерзайте))))

Відповісти
  • Ірина
30.06.21 10:00

***,в Дарницком вчера выслала, сегодня приняли НН.

Відповісти
  • Ірина
30.06.21 09:57

***, у меня Подольский р-н г.Киева, висят нн с 25.06 по сейчас с таким же статусом

Відповісти
  • Анна_Ева
30.06.21 10:13

Соломенский район г. Киева тоже самое, отравила вчера утром, до сих пор нет регистрации. 

Відповісти
  • Світлана
30.06.21 10:32

А нічого, що в квітні уже оновлювали план-графік? Чи може квітень- то не 2-й квартал??? Здається, вони рахувати не вміють. Один-два...і знову спочатку. А якщо серйозно - сама ДПС порушує закон.

Відповісти
  • Николай
30.06.21 11:48

Еще вчера утром отправлял по всем компаниям налоговые на регистрацию. Примерно одна из 4-х зарегистрировались, остальные висят. Сегодня утром отправил повторно, пока никакой реакции...

Відповісти
  • Анна
30.06.21 11:59

Да они платежи провести вовремя не могут, какие НН могут быть? Только и способны побыстрячку делать то, что не в сторону налогоплательщика  

Відповісти
  • Лариса
30.06.21 16:57

вони працюють.......

Відповісти
  • Ольга
01.07.21 09:02

и план сам какой-то корявый..... нашла свой ЕДРПОУ, а там другое предприятие под ним в плане на январь....задумалась...

Відповісти
  • Надежда
01.07.21 10:04

Ольга, Сиди как мышь, январь прошёл...  Для спокойствия найди по названию то предприятие в реестрах и убедись, что в перелику ошибка в ЕДРПОУ  в 1 цифре, типа 9-0, 6-8 и тд. То есть это не ВЫ!

Відповісти
  • Бодра
01.07.21 09:17

мораторий отменили?

Відповісти