Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


28.07.21
5961 27 Друкувати

ДПС повинна повідомляти про збої в роботі Електронного кабінету

Де на офіційному вебпорталі ДПС розміщуються повідомлення про виявлені технічні та/або методологічні помилки чи технічний збій в роботі Електронного кабінету та повідомлення про їх усунення?

Згідно з абз. 1 п. 421.2 ПКУ Електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених ПКУ та іншими законами, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, та нормативно-правовими актами, прийнятими на підставі та на виконання ПКУ та інших законів, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи.

Порядок функціонування Електронного кабінету затверджено наказом Мінфіну від 14.07.2017 р. № 637 (далі – Порядок № 637).

Відповідно до п. 7 Порядку № 637 Електронний кабінет працює постійно (24 години на дату кожного календарного дня), крім часу, необхідного для його технічного обслуговування.

Тривалість проведення технічного обслуговування встановлюється ДПС з урахуванням вимог п. 421.6 ПКУ та оприлюднюється на офіційному вебпорталі ДПС.

Повідомлення про виявлені технічні та/або методологічні помилки чи технічний збій в роботі Електронного кабінету із зазначенням дати та часу їх початку та повідомлення про їх усунення із зазначенням дати та часу їх завершення, розміщуються на офіційному вебпорталі ДПС.

Інформаційні повідомлення розміщуються на офіційному вебпорталі ДПС в рубриці «Всі новини» або «Всі анонси».

За матеріалами Категорія 134.03 «ЗІР»

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Світлана
28.07.21 08:49

Не можу зайти в ел.кабінет сьогодні.

Відповісти
  • Нина
28.07.21 09:00

Світлана, тоже не могу зайти

Відповісти
  • Татьяна
28.07.21 08:59

Світлана, нормально захожу

Відповісти
  • Таїсія
28.07.21 09:10

хром не заходит, а мозилла заходит!

Відповісти
  • Сонечка
28.07.21 23:38

Таїсія,а в мене наоборот в хромі заходить ,мазіла-не (прийшлось мазілу перевстановити )

Відповісти
  • a
28.07.21 09:34

Таїсія, хром заходит

Відповісти
  • Тетяна
28.07.21 09:41

Я зайти то можу, але вже декілька тижнів не можу зайти в розділ Стан розрахунків з бюджетом, просто не переходить

Відповісти
  • 123
28.07.21 10:54

Завжди заходьте через Аноніміний режим або чистіть історію браузера і буде вам щастя. Це теж що будь-яка хмарна програма. Просто спробуйтуйте Shift+Cntr+N

Відповісти
  • *
28.07.21 11:36

*Коментар видалено*

Відповісти
  • Наталия
28.07.21 11:40

*,А в чем причина? Почему не отображается страница ЭК налоговой?

Відповісти
  • **
28.07.21 12:06

*Коментар видалено*

Відповісти
  • Оксана
28.07.21 18:11

СПАСИБО!!!! за подсказку.

Відповісти
  • Людмила
28.07.21 17:22

**, спасибо

Відповісти
  • Наталья
28.07.21 14:16

**, Спасибо!!!

Відповісти
  • Ольга
28.07.21 12:41

**, сделала как Вы написали, отключила рекламу и заработало, Спасибки за совет!!

Відповісти
  • *
28.07.21 11:54

*Коментар видалено*

Відповісти
  • Наталия
28.07.21 12:06

*,Спасибо! Интересно, но ничего не понятно)))))

Відповісти
  • *
28.07.21 12:23

*Коментар видалено*

Відповісти
  • Инна
28.07.21 12:04

Харьков не работает кабинет

Відповісти
  • Ольга
28.07.21 21:29

**, спасибо, выручили

Відповісти
  • Сонечка
28.07.21 23:34

Харків,27 червня з 16.00 не могла зайти в кабінет

Відповісти
  • ИринаКиев
28.07.21 23:51

Сонечка, 27 червня? це як?

Відповісти
  • Сонечка
28.07.21 23:36

Прийшлось вчора переустановлювати браузер ,щоб зайти в кабінет

Відповісти
  • ИринаКиев
29.07.21 00:02

за несколько лет существования,  может 1-2 раза и сообщали. им как не позвонишь, так у них ок

Відповісти
  • Оптиміст
29.07.21 10:43

Там постійно збої....авторозрахунок при заповненні звітності коли буде працювати???

Відповісти
  • Наталия
02.08.21 10:36

Одно неясно- за сколько времени ДО неработы кабинета должно ДПС сообщать???

Відповісти