Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


28.07.21
1433 1 Друкувати

Чи необхідна перереєстрація РРО у разі зміни контролюючого органу?

Відповідно до пункту 4 глави 3 розділу II Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Мінфіну від 14.06.2016 р. № 547 (далі – Порядок) встановлено, що у разі зміни місцезнаходження або місця проживання, включення/невключення суб’єкта господарювання до Реєстру великих платників податків, реорганізації контролюючих органів чи з інших причин, унаслідок яких змінюється контролюючий орган, в якому суб’єкт господарювання обліковується як платник податків за основним місцем обліку, протягом двох робочих днів після переведення платника податків на обслуговування до контролюючого органу за новим місцем обліку засобами інформаційно-телекомунікаційної системи ДПС здійснюється перереєстрація РРО до контролюючого органу за новим основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків.

Реєстраційне посвідчення, видане суб’єкту господарювання згідно з цим Порядком контролюючим органом за попереднім місцем обліку, залишається чинним до моменту виникнення змін у даних щодо суб’єкта господарювання, які зазначаються в реєстраційному посвідченні.

Документи щодо реєстрації/перереєстрації РРО, які знаходились в контролюючому органі за попереднім основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків, передаються разом з обліковою справою до контролюючого органу за новим основним місцем обліку такого платника податків.

За матеріалами Північне міжрегіональне управління по роботі з ВПП
Коментарі
  • Мирослава
28.07.21 13:52

Запитання: У звязку зі зміною (укрупненням районів Київської області на початку року) відбулися зміни у назвах контролюючих органів?  Наприклад ГУ ДПС У КИЇВСКІЙ ОБЛАСТІ (КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ Р-Н став вже офіційно  ГУ ДПС У КИЇВСКІЙ ОБЛАСТІ (БУЧАНСЬКИЙ Р-Н? Територіально РРО не трогався з місця. Але коли його реєстрували,  в нього раніше була одна адреса, а зараз інша? Потрібно перереєструвати на нову назву адреси? Куди подавати заяву - в Києво-Святошинський район? Що робити підприємцям з  відповідністю  адреси та чеків РРО, якщо сам ДПС на теперешній час відкривається в електроному кабінеті  ГУ ДПС У КИЇВСКІЙ ОБЛАСТІ (КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ Р-Н).

Відповісти
фото автора У фокусі
Ушакова Лілія СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА – НОВИЙ ПЕРЕРАХУНОК [Порядок 100]...
54629 141
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Нас вже image користувачів
Клуб 911 — приєднуйтесь, щоб отримати повний доступ до всіх матеріалів сайту. Це безкоштовно!
Вже з нами? Увійти