Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.08.21
2476 15 Друкувати

Федерація роботодавців не бачить збільшення тиску на бізнес з боку податкової служби! А ви?

Вийшов черговий звіт про результати роботи Державної податкової служби за ІІ квартал 2021 року.

«Перше враження – не зважаючи на те, що часи непрості, ДПС декларує сплату податку на прибуток – 35, 4 млрд грн до минулого року – це в 2 рази більше! Індикатив: 23, 2 млрд грн до індикативу: +52,9% (+12,2 млрд грн).

Темп росту сплати податку на прибуток перевищує темп зростання доходів платників у 2,7 раза. Що свідчить про ефективну протидію з боку ДПС формуванню і використанню фіктивного податкового кредиту та відповідно необгрунтованому завищенню витратної частини.

А головне, що збільшення тиску на бізнес з боку податкової служби – ми не побачили!», - каже Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник.

«Олексію Любченку за короткий проміжок часу вдалося сформувати в ДПС сильну та ефективну команду, яка дійсно працює в турборежимі!

Сьогодні усім державним службам, міністерствам, відомствам треба брати приклад з команди Державна податкова служба України і форматувати такі ж потужні команди справжніх професіоналів, які зможуть працювати системно і задля головної мети - економічного зростання України.

Сподіваюся, що у в.о. Голови державної податкової служби України Євгена Олєйнікова є усі шанси позбутися приставки «в.о.»

Розумію, що у бізнесу все ще залишається багато питань для обговорення з ДПС: блокування податкових накладних; питання трасферного ціноутворення; перевірки під час пандемії; законодавчі інновації та їх роз'яснення тощо.

Тому, думаю, що на наступному тижні у Федерації роботодавців України ми проведемо зустріч з керівництвом ДПС на тему «Як покращити роботу Державної податкової служби України», - каже Голова Ради ФРУ.

Звичайно, лист з пропозицією зустрічі до ДПС ми направимо, але цю публікацію можна вважати офіційним запрошенням до діалогу!

Також запрошуємо бізнес формувати свої запитання, зауваження та пропозиції до роботи ДПС та надсилати на електронну скриньку директора департаменту економічної політики Федерації роботодавців України Сергія Салівона: ssd@fru.org.ua.

За матеріалами Федерація роботодавців України

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ірина
16.08.21 08:18

У многих моих коллег, оказывающих производственные услуги, массово прошли блокировки налоговых накладных по причине " у вас нет входных кодов по налоговому кредиту ваших кодов на выходе при оказании услуг! Федерация работодателей! На кого вы работаете???!!!!

Відповісти
  • Анна
17.08.21 10:38

Ірина,выполняют политический заказ президента Зеленского

Відповісти
  • Світлана
16.08.21 11:16

Ірина, у нас и входные коды есть, не помогло.

Відповісти
  • Елена
16.08.21 08:18

Хоть  сами себя похвалят

Відповісти
  • Галина
16.08.21 08:20

Мені здається якщо їх розгонять,то податків будуть платит більше.

Відповісти
  • SHADOW
16.08.21 09:38

а они хоть в ту сторону смотрят, если не видят?

Відповісти
  • Алла
16.08.21 09:57

По 2 перевірки на місяць не враховуючи листів. Я такого тиску за всі 20 років роботи не бачила.

Відповісти
  • Валентин
16.08.21 11:00

"Темп росту сплати податку на прибуток перевищує темп зростання доходів платників у 2,7 раза". 4 місяці поспіль ДПС просто вимагає заплатити податок на прибуток авансом

Відповісти
  • Перекатиполе
16.08.21 11:05

1. Федерацией работодателей может быть названо объединение в которое не входит ни одно значимое предприятие. 
2. Галопирующий рост цен на продукты украинского производства, так, что они уже превысили европейские цены, и карантин здесь ни причем - прямые последствия блокировок налоговых накладных. ГНИ выбила с рынка всех, кто не имел основных средств, большого штата работников, тех, кто в их глазах выглядит фикцией. Эти мелкие оптовики, посредники быстро реагировали на дефицит товара, искали где купить дешевле, не были заинтересованы безосновательно завышать цены. Сетевики оставшись монополистами поднимают цены, тем более у них есть прямой интерес на увеличение валового оборота на конечного покупателя, чтобы по схеме с экспортом зерна или раст.масла обнулить эти обязательства по НДС. 

Відповісти
  • Галина
16.08.21 11:27

Цікаво,хто входить в ту раду роботодавців? Вони до роботодавців мають хоть якесь відношення? Як можуть рости показники,коли економіка падає? Коли масово закриваються підприємці? Коли в основної маси підприємств впали продажі? Звідки візьметься збільшення показників в рази??? Або я чогось не розумію. Або вони живуть на окремій планеті. Єдине,що в нас росте,це кількість контролюючих структур. З кожним "покращенням" від вр і кабміну,картина все гірше.

Відповісти
  • 777
16.08.21 11:34

Идет проверка: на белое говорят черное, уйма запросов, заблокировали НН на услуги и это еще не все! А они пишут себе оды, все у них хорошо!  Запудривание мозгов может привести к очень нехорошим последствиям, когда реальная экономика покажет совсем другую картину.  

Відповісти
  • Лариса
16.08.21 16:56

А в мене єдине питання, якщо так весело надходять податки до бюджету  порівняно з минулим періодом, то чого ж так НЕВЕСЕЛО виплачуюють лікарняні за рахунок ФСС (з бюджету)? Також ЦЗ регулярно затримує виплати по безробіттю, це тим особам, які були працівниками малих підприємств та ФОПів, що такі  не змогли пережити  локдауни та "ВІДСУТНІСТЬ ТИСКУ" на бізнес. Складається враження, що "кукушка хвалит петуха, за то, что хвалит он кукушку". 

Відповісти
  • Анна
17.08.21 10:48

Цитата: "А головне, що збільшення тиску на бізнес з боку податкової служби – ми не побачили!», - каже Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник."Ответ: "Глаза пошире откройте или очки на нос оденьте, если плохо видите..."

Відповісти
  • Анна
17.08.21 10:54

Сначала сблизили бухгалтерскую и налоговую прибыль, а теперь множат прибыльные разницы, чтобы налог на прибыль высосанный из пальца, платить. Понятно, что доходы не увеличились, а налог на прибыль увеличился... И козе понятно почему... А федерация работадателей уверена, что бизнес в нашей стране не честный и нахваливает налоговую... Сволочи, вы на чьей стороне ?

Відповісти