Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


08.09.21
2795 25 Друкувати

Мер Івано-Франківська заборонив виплачувати матдопомогу невакцинованим

Свою позицію мер озвучив під час наради 7 вересня.  

Директор департаменту соціальної політики Василь Семанюк повідомив, що регулярно надходять звернення від мешканців, які хворіли на Covid 19, на отримання матеріальної допомоги. 

В Івано-франківську вже виділено 11 млн. грн допомоги близько 4 тис. мешканців міста, які хворіли на Covid-19. 

Міський голова Руслан Марцінків доручив при підготовці рішень на виділення матеріальної допомоги тим, хто захворів на Covid-19, вказувати чи вакцинована особа. Адже, першочергово та позитивно розглядатимуться заяви тих людей, які є вакцинованими.

"Тепер, якщо звертаються по матеріальну допомогу, будь ласка, вказуйте, чи були вакциновані чи не були вакциновані. Якщо людина була вакцинована і захворіла, це зрозуміло. Але якщо не скористалася цим правом і звертається по допомогу.... Коли не було вакцини, ми розуміємо... Тому, будь ласка, це вказуйте, і від цього залежатиме матеріальна допомога", - пояснив Руслан Марцінків.

Нагадуємо, раніше мер Івано-Франківська пригрозив звільненням невакцинованим працівникам міськради. З цього приводу Уповноважений з прав людини Людмила Денісова надала свою оцінку

За матеріалами Офіційний сайт міста Івано-Франківська
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Александр
08.09.21 05:10

В тюрьму нациста-мєра.

Відповісти
  • Бух
08.09.21 08:43

Александр, У Вас температура? чи Ви з москалії ???  які нацисти ?  

Відповісти
  • Александр
08.09.21 10:00

Бух,
Деление людей на сорта, группы, веру, мовы, цвета и есть нацизм. Мэришка именно этим занимается.

Відповісти
  • Буржуй
08.09.21 10:09

Александр, у нас это не нацизм, он патриотизмом называется!

Відповісти
  • Олена
08.09.21 20:09

Буржуй,

Відповісти
  • Ия
08.09.21 12:19

Буржуй,  патриоты собственного благополучия

Відповісти
  • пэр
08.09.21 08:35

что-то он понизил тон, ранее он бы более уверен

Відповісти
  • Оптиміст
08.09.21 09:11

Щось забагато на груди бере, цей мер

Відповісти
  • Облікове Діло
08.09.21 09:30

Мер здорової людини.

Відповісти
  • Немо
08.09.21 09:35


Мер  , який  порушує  Конституцію ?

Відповісти
  • Ірина
08.09.21 15:48

Немо, в першу чергу порушують Конституцію ті,що не вакцинувавших ,заражають оточення ,від чого ті можуть померти

Відповісти
  • Немо
09.09.21 12:39

Ірина, Ви не  т темі.  Вакцінація  проводиться  виключно  для  мінімізації  побічних наслідків  при захворюванні.  Навіть  вакцінований є  таким самим  переносчиком хвороби як і не вакцінований.

Відповісти
  • Инна
08.09.21 16:43

Ірина, а какая Вам разница, заразит Вас вакцинированный или невакцинированный человек?

Відповісти
  • данет
08.09.21 15:56

Ірина,со всем уважением но вы не поняли для чего вакцинируются.

Відповісти
  • данет
08.09.21 16:38

вакцинированные также подвержены инфекции как и не вакцинированные. разница только в том что течение болезни у вакцинированных легче чем у не вакцинированных. это надеюсь понятно.каждые 4 месяца ваша вакцинация улетучивается и надо делать новую что бы иммунитет повысить.

Відповісти
  • *
08.09.21 17:51

*Коментар видалено*

Відповісти
  • данет
09.09.21 16:50

*,согласен и тогда вопрос--- вторая доза и 3 и 4 --это чистое надувательство и это чистый бизнес

Відповісти
  • марина
08.09.21 09:45

Немо,он еще мэр ,странно

Відповісти
  • Немо
08.09.21 10:33

Похожий  случай  был  недавно в  Балте.   Там  местная  гос администрация попыталась  выдать  распоряжение  о запрете приема непривитых  посетителей(и не предоставлении  админ услуг  непривитым гражданам).  И  местная  прокуратура  довольно  больно  щелкнула  по  носу  за нарушение  прав граждан.

Відповісти
  • Ирис
08.09.21 10:22

точно нацист

Відповісти
  • Elena
08.09.21 11:30

Серьёзно, на каком основании! Типа я царь! А ничего что выплаты приходят на карты или мэр лично их выдаёт? И корящих мам и старушек, всех переколим. Маразм!

Відповісти
  • Наталья
08.09.21 12:09

Пусть этот мер себе  сделает прививки за всех не привитых и желательно в голову. Я думаю люди ему такую благотворительность окажут

Відповісти
  • Ия
08.09.21 12:32

хотелось бы узнать сколько этот мер закупил мед. препаратов, оборудования в больницы, как с выплатой з/п медиков. Как он вообще подготовился к осени. Но этой информации нет, значит - никак 

Відповісти
  • Инна
08.09.21 16:46

Неужели они ещё помощь какую-то выдают? оооо

Відповісти
  • Оксана
08.09.21 16:55

Главное пропиарить себя.  

Відповісти