Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.09.21
2852 4 Друкувати

"Дія" повідомлятиме про перевірку банківської історії: Федоров розкрив подробиці

Через декілька тижнів додаток "Дія" отримає оновлення. Користувачів попереджатимуть про перевірку кредитної історії банком.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на слова міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова під час ефіру програми "Подробиці тижня".

За словами міністра, якщо хтось намагатиметься оформити кредит на користувача додатку "Дія", останньому приходитиме повідомлення про те, що банк перевіряє його історію.

"Через кілька тижнів ми запустимо в "Дії" послугу, вона буде доступна всім користувачам. Якщо хтось намагається взяти на вас кредит, то вам надходить повідомлення і йдеться про те, що перевіряється ваша інформація, який банк перевіряє і для чого перевіряє вашу кредитну історію", - відзначив Федоров.

Також Федоров додав, що під час найближчого саміту щодо "Дії", буде презентовано безліч нових послуг, які полегшать отримання субсидій й користування комунальними та соціальними послугами.

Автор: Сергій Пишкін

Рубрика:
Коментарі
  • Надежда
13.09.21 08:47

Полезное нововведение. Начала пользоваться Дией для внесения изм в ЕДР, контроль прививок - удобно и быстро. Защита - СМС  код на тел и ПК почти одновременно.

Відповісти
  • Наталя
13.09.21 11:19

Надежда,у Вас ФЛП или юрлицо?

Відповісти
  • бух
13.09.21 14:53

кредитные бюро за такой мониторинг кредитной истории деньги берут, а здесь что бесплатно будет? 

Відповісти
  • Галина
13.09.21 15:46

бух,сначала,типа - бесплатно. А потом за деньги. Кто-то ж должен будет оплачивать дию.Но тотальный контроль уже начался. Кто-то тут возрадовался,что контроль прививок - удобно и быстро. А кто будет контролировать? И у кого? Все желающие и не только?И в нарушение конституции и законов здесь это будет происходить??? А как же закон о медицинской тайне?А,если я,к примеру,захочу проконтролировать не болеет ли Надежда сифилисом или туберкулезом в данный момент? Это что тоже в дие будет? Или только корона? А меня сифилис и туберкулез у людей,все-таки,больше беспокоят,чем вирус. Скажите,а этот бред он что больше никого не смущает? А то ,что все ваши данные будут в свободном доступе в дие,тоже очень здорово? А если они попадут в руки каким-то психически больным людям?

Відповісти