Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


17.12.21
9105 25 Друкувати

Остання надія: сьогодні Рада розгляне відтермінування РРО для ФОПів

Голова Верховної Ради України, на вимогу 155 народних депутатів України, підписав Розпорядження про скликання сьогодні, 17 грудня, позачергового пленарного засідання Парламенту.  

Рада розгляне проєкт Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо відтермінування строків розширеного застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку) (реєстр. № 6376).

Законопроєктом пропонується шляхом внесення змін до абзацу четвертого пункту 61 підрозділу 10 розділу XX ПКУ відтермінувати на рік (до 1 січня 2023 року) обов’язкове застосування РРО (ПРРО) для фізичних осіб – підприємців, які є платниками єдиного податку другої – четвертої груп.

Про результати розгляду законопроєкту у сессійній залі невідкладно вас проінформуємо. Стежте за нашими новинами. 

За матеріалами Верховна Рада України

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ксегія
17.12.21 11:03

Маєм надію на подарунок!

Відповісти
  • данет
17.12.21 11:04

шанс для зели не попасть в ад

Відповісти
  • бух
17.12.21 11:09

Вот бы повезло и продлили

Відповісти
  • Светлана
17.12.21 11:20

Велике Вам дякую за активність!
на сьогодні - це найважливіша проблема і головне питання, чекаємо!

Відповісти
  • Валентина
17.12.21 11:42

Ждем подарок, очень нужно, совсем не готовы мы к переходу..

Відповісти
  • Виктор
17.12.21 12:24

Этот не пройдет... не те люди подали.

Відповісти
  • 777
17.12.21 12:35

Народные депутаты не забывайте, что мы вас наняли на работу, 
и предприниматели платят Вам ЗП,
По этому прислушайтесь к людям и примите этот законпроект

Відповісти
  • Ёжик в тумане
17.12.21 13:09

777, никого вы не нанимали. Откуда вы берётесь? "Были люди как люди и вдруг все стали...." (с)

Відповісти
  • Ірина
17.12.21 12:48

777,учитывая их поведение и отношение к нам их работодателям.... они считают пропорционально на оборот...ни они Слуги народа...а мы Рабы их величеств.... особенно "Коля Оболонский" он же Тищенко....
«Коля Оболонский»
Источник: https://comments.ua/dossier/item/person/30-tischenko-nikolay-nikolaevich.html
© Comments.ua «Коля Оболонский»
Источник: https://comments.ua/dossier/item/person/30-tischenko-nikolay-nikolaevich.html
© Comments.ua

Відповісти
  • Валерий
17.12.21 12:56

А теперь вопрос, почему в последние 2 недели года у многих ФО-Пов, которые держат магазины, резко ломаются терминалы?

Відповісти
  • Ірина
17.12.21 12:58

Валерий,аха не ты одни такие у нас вчера .....издох...
мастер будет 19.12.2021...и что прикажете делать...

Відповісти
  • Евгения
17.12.21 13:03

ФОП уже обзавёлся планшетом. Пытается поставить программу, а не получается )))) даже налоговики плечами пожимают, мол, будем звонить в Киев, спрашивать, что делать... 

Відповісти
  • Татка
17.12.21 13:28

Сейчас, в 13.30 начнется вторая часть сессии ВР.  Держим кулачки!! . Протестующих сегодня тоже много. 

Відповісти
  • Наталія
17.12.21 13:36

Перенесли  розгляд  на  суботу,  "слуги народу "-  проти відтермінування РРО ,а інші мабуть не наберуть потрібну кількість голосів, сумно.

Відповісти
  • Татка
17.12.21 13:38

Наталія, от куда у Вас эта информация? 

Відповісти
  • Наталія
17.12.21 13:51

В  новинах, повинні були сьгодні розглянути - перенесли на завтра

Відповісти
  • Юлия
17.12.21 13:56

Наталія, так завтра у них заседания

Відповісти
  • Татьяна
17.12.21 13:41

Голосовала за слуг народа  Сейчас,глядя на позачергове зас ідання отсутствующих брехунов сама не буду больше их поддерживать и другим не советую  Правильно Тимошенко сказала что это не парламент а публичный дом

Відповісти
  • данет
17.12.21 14:06

Татьяна,там же голос безголосого вакарчука и довира

Відповісти
  • Polly
17.12.21 14:02

Не приняли(((

Відповісти
  • Татка
17.12.21 14:03

Провал(((

Відповісти
  • Наталья
17.12.21 14:05

Не приняли , 97 пришло

Відповісти
  • данет
17.12.21 14:05

голос-0 довира--         слуги------вот они враги.   провалили

Відповісти
  • Фунт
17.12.21 14:09

Голосование прошло в стиле - "Ні обіцянок, ні пробачень" !
ФОПы (в большинстве) голосовали на выборах за Зе-команду, в итоге получили то, что и должны были получить!
Лох - это судьба!
П.С. Лично одному депутату из партии "СН" объяснял абсурдность этого решения, скотство Гетманцева и его мамы-миллионершы, но увы.....
Они озабочены другим - куда полететь и как просадить зарплату в конвертах !

Відповісти