Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.12.21
3682 8 Друкувати

Вітаємо з Різдвом Христовим!

Вітаємо з Різдвом усіх, хто святкує його 25 грудня!

Нехай диво для Вас нарештi станеться та подарує довгоочікуване і цілком заслужене щастя!

Нехай у Вашому житті не буде прикрощів і розчарувань. Живіть повним життям та посміхайтеся щодня!

  Ваш Бухгалтер 911

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Сомневающийся Sкептиk
24.12.21 14:11

Спасибо!
Желающие скачать стикерпаки для Вайбера (с новогодней тематикой тоже есть): https://buhgalter911.com/blogs/post-1056776.html

Відповісти
  • Світлана
24.12.21 14:52

Спасибо!

Відповісти
  • поздравление от властей
24.12.21 14:54

Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг (НКРЕ КП), утвердила новые тарифы на водоснабжение и водоотведение для 45 украинских водоканалов, в том числе и ООО «Инфокс», обеспечивающий поставки воды жителям Одессы.

С 1 января тариф для населения на водоснабжение будет составлять 17,9 гривен за кубометр.

Еще более значительно подорожает водоотведение — до 17,24 за кубический метр.

Таким образом, если в прошлом году одесситы платили 30,24 грн, то с Нового года тариф поднимется и составит 35,16 гривен за кубический метр.

Відповісти
  • Дмитрий
24.12.21 16:18

У нас, вообще-то, Рождество празднуется 7 января. А если так приспичило всех вероисповеданий поздравлять с праздниками, давайте тогда и мусульманские праздники отмечать вкупе с еврейскими - их побольше всяко будет, чем католиков.

Відповісти
  • Т-Ра-Ди-Ци-Я
24.12.21 23:23

*Коментар видалено*

Відповісти
  • Стёб
25.12.21 11:52

*Коментар видалено*

Відповісти
  • Лариса
25.12.21 20:01

Дякую! Всім здоров'я!

Відповісти