Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.01.22
2129 0 Друкувати

Чи потрібен РРО при торгівлі кулінарними виробами, морозивом, безалкогольними напоями, сувенірами, іграшками і надувними кульками з розносок та ручних візків у театрально-видовищних та спортивних закладах?

Чи застосовують РРО та/або ПРРО СГ, у тому числі ФОП – платники ЄП другої – четвертої груп при продажу булочних, кондитерських і порційних кулінарних виробів, морозива, безалкогольних напоїв, сувенірів, іграшок і надувних кульок з розносок та ручних візків у театрально-видовищних та спортивних закладах?

Відповідно до п. 296.10 ПКУ РРО та/або програмні РРО (далі – ПРРО) не застосовуються платниками єдиного податку першої групи.

Постановою КМУ від 23.08.2000 р. № 1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Постанова № 1336) затверджено Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО та/або програмних РРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі – Перелік).

Згідно з п. 26 Переліку при продажу булочних, кондитерських і порційних кулінарних виробів, морозива, безалкогольних напоїв, сувенірів, іграшок і надувних кульок з розносок та ручних візків у театрально-видовищних та спортивних закладах суб’єктам господарювання дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО та/або ПРРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій.

Пунктом 2 Постанови № 1336 встановлено, що для форм і умов проведення діяльності, визначених, зокрема, у п. 26 Переліку, граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій не встановлюється.

За матеріалами Категорія 109.03 «ЗІР»
Коментарі
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам