Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


09.02.22
8064 13 Друкувати

Уряд розширює можливості програми єПідтримка

Незабаром вакциновані люди з інвалідністю та літні люди зможуть витрати 1000 грн за програмою єПідтримка на купівлю лікарських засобів. А з 28 лютого цими коштами можна буде оплатити житлово-комунальні послуги. Постанову про це ухвалив Кабінет Міністрів України.

«Уряд вчергове розширив програму єПідтримка для вразливих груп населення, адже саме ця категорія є однією із груп ризику та має супутні захворювання. Тому можливість придбати ліки за отримання базового курсу щеплень та бустерної дози – це додатковий стимул захистити себе від тяжкого перебігу хвороби», – зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко

500 грн за бустерну дозу щеплення від COVID-19 у рамках програми єПідтримка українці зможуть отримати з 14 березня. На сьогодні бустерне щеплення зробили вже 500 тисяч українців.

Окрім того, Уряд збільшив строк використання коштів – перераховані на картку 1000 грн потрібно буде витратити впродовж 9 місяців з дня зарахування їх на рахунки.

На сьогодні програмою єПідтримка вже скористалися понад 8,2 млн громадян. 

Нагадаємо, що відповідно до умов програми 1000 грн можуть отримати всі громадяни України від 14 років, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19. 

Докладніше про те, як працює програма єПідтримка, можна дізнатися  за цим посиланням. Усі запитання та інструкцію з генерування COVID-сертифікатів можна знайти тут. Відповіді на найпоширеніші запитання учасників програми єПідтримка – за посиланням.

За матеріалами МОЗ України

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Львица
09.02.22 14:28

Є, є, є-є-є
Вспоминается песенка из Бременских музыкантов, там Осел больше всех кричал ЕЕЕЕ

Відповісти
  • Алиса
09.02.22 15:46

интересно в других государствах тоже дают деньги за вакцинацию

Відповісти
  • Надежда
09.02.22 16:08

Алиса, Дают и гораздо больше.

Відповісти
  • Елена
09.02.22 16:36

Надежда, А где-то и вовсе не дают, скажите просто спасибо.

Відповісти
  • Світлана
10.02.22 08:37

Слушайте, не нельзя же все критиковать. Получила эту тысячу очень легко, уже и потратила на лекарства. Очень здорово. Муж не выходит из дома, так через монобанк и дию тоже получили очень быстро.

Відповісти
  • Львица
14.02.22 12:15

Світлана, не надо таких подачек, по другому это не назвать! Если бы была нормальная пенси, люди бы сами могли покупать себе на лекарство! Это ненормально получать подарок в виде таблеток! Идем к тому что за кусок хлеба с вас можно будет веревки вить, а вы это за счастье воспринимать будете?

Відповісти
  • Світлана
11.02.22 07:59

Світлана, Критикуют потому, что их инициативы непродуманы и не подготовлены. Нельзя быть уверенным в том, что завтра не передумают: ой, мы забыли еще то и это дописать, а тут лишнего написали. Это признак некомпетентности. И так ведь во всем, и в более серьезных темах, чем вознаграждение за прививки. Вот это-то и удручает.

Відповісти
  • Лариса
10.02.22 10:22

Світлана, та вже ж. І що з того, що потім цю 1000 ми повернемо в кілька разів більшому розмірі через ціни/штрафи/комнальні? Що з того, що майже до 0 звели фінансування соціальних та медичних програм?
Головне - зараз же хтось пропіариться за наші гроші, а ми подякуємо.

Відповісти
  • Анжела
10.02.22 17:12

Лариса, штрафами та цінами ми сплатимо в будь-якому випадку, а тут ще трохи з нами поділись, що ж поганого?   Ну не беріть ту тисячу, щоб не дякувати 

Відповісти
  • Старуха Шапокляк
10.02.22 10:05

Що таке дІя.  Дайте менІ грошики разом з пенсІею. Що таке смартфон І де його взяти в аренду.

Відповісти
  • Ольга
14.02.22 09:42

Что делать тем. кто не подключен к ДИИ!? а Вакцинировались 2 прививки!?

Відповісти