Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


14.02.22
7733 4 Друкувати

Гетманцев розповів про перспективи скасування штрафів за невикористання РРО

Голова комітету ВР з питань фінансів Данило Гетманцев в інтерв'ю УНІАН розповів, що в січні жодної перевірки ФОПів щодо не видання чеків РРО не було. Тому штрафи не нараховані за січень.

"Для того, аби зняти будь-які питання, ми скасуємо взагалі штрафи за січень", - ділиться планами нардеп. 

На запитання коли будуть скасовані штрафи, Гетманцев відповів, що у лютому чи в березні, коли буде можливість поставити це питання на голосування.

"Я буду працювати над цим. Буду просити депутатів проголосувати за це. Можна різне про мене говорити, але я ніколи не обманюю. Ні ФОПів, ні кого іншого. Усім говорив про свою позицію з самого початку. І як раз позиція скасувати штрафи за січень у мене є. І є позиція суттєво зменшити на 90% штрафи на увесь рік для тих, хто встановив РРО", - обіцяє він. 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юра
14.02.22 07:05

/

Відповісти
  • Буржуй
14.02.22 07:09

Опять врет. Проверять ФОП во врямя моратория -нельзя. Только акцизников и НДС. Но все равно ходили и ходят. Даже в воскресенье. На вопрос что делаем, закон нарушаем? Ответ -это не проверка а разьяснительная работа. У всех просили Выписку и свидетельство о РРО или сам РРО. Кто не давал-брали на заметку. Так что штрафы прилетят!

Відповісти
  • Ніна
14.02.22 08:53

Без кінця сам  себе хвалить.

Відповісти
  • Ігор
15.02.22 10:46

ОБЕРЕЖНО ШАХРАЙКА!


Хочу застерегти роботодавців від бухгалтера-шахрайки.


Дана особа – Кіорпе Ольга Омелянівна, 06.05.1967 року народження влаштовується у великі фірми БУХГАЛТЕРОМ, втирається в довіру до керівництва, спочатку проявляє себе як відповідальний та добрий фахівець. Як тільки довірливі роботодавці перестають її контролювати, вона краде великі суми грошей та переїжджає до іншого міста. Кинула на гроші вже не одну велику фірму, при цьому роблячи все грамотно та обережно.


Зараз ця злодійка активно їздить містами України, їсть шашлички і взагалі не відчуває за собою провину. На даний момент проживає у Києві у доньки, ховаючись від старих роботодавців, жируючи на вкрадені гроші.


Також має чоловіка наркомана, з яким швидше за все і промишляє схеми шахрайства для чергової дози коханому.


Не хочете втрачати гроші, оминайте це непорозуміння.


Дані шахрайки: ідентифікаційний код 2459714642, мобільний телефон +38-095-942-26-25, родом з Бердянська Запорізької області (зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Серафимовича, д. 139, кв. 124 фактично проживає в місті Києві на вулиці Богатирській, б. 2, кв. 218, паспорт громадянки України серії СВ 805577 виданий Бердянським МВ УМВС України в Запорізькій області 05.02.2003.

Відповісти