Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


17.03.22
16525 7 Друкувати

Податкові пільги через війну: подробиці від Гетманцева

Нардеп Данило Гетманцев наголошує, що в період війни надзвичайно важливою є адаптація податкового законодавства до нових реалій, а також фінансовий захист та підтримка представників бізнесу, споживачів, військових та інших категорій осіб, які цього потребують.

До вашої уваги основні податкові новації, пільги, стимули, гарантії захисту бізнесу та військових, які вже діють в Україні.

За матеріалами Данило Гетманцев

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Наталья
17.03.22 20:00

Здравствуйте.
Не вижу ничего про ЕН за 1-2 группу. В законе вроде сказано, что с 1 апреля можно не платить. Или я что-то не так поняла.

Відповісти
  • Михаил
18.03.22 10:30

Наталья,да, с 1 апреля оплата единого налога 1-2 група добровольно

Відповісти
  • Сонечка
17.03.22 21:38

Наталья, як що ви перейдете на загальну систему- не платіть !
 

Відповісти
  • Нина
18.03.22 12:03

А ФОПи 3-ї групи залишається 5% з обороту?

Відповісти
  • Людмила
18.03.22 12:08

А где ссылки на Законы? Единый налог 2%- ? Были комментарии- 15,03 Рада приняла закон, но где он? Опубликован? Номер закона? Пока бла-бла Гетманцева и всех остальных.
А пишет автор статьи- "вже діють в Україні"
Автор, дайте ссылку на Закон, пожалуйста

Відповісти
  • Галина
18.03.22 15:16

Людмила, 2120 гугл

Відповісти
  • Анастасія
18.03.22 17:47

Якщо юр.особа платник ПДВ переходить на єдиний податок за ставкою 2%, чи треба відмовлятись від статусу платника ПДВ та нараховувати податкові зобов'язання  на тмц що є в наявності, оз, мнма, що незамортизовані повністю та були придбані з ПДВ, по яких був використаний податковий кредит? Адже ця ставка єдиного податку тимчасова та діє лише в період воєнного стану. А як бути після завершення воєнного стану? Що ми повернемось до податку на прибуток - зрозуміло, а от що буде зі статусом платника ПДВ? Знов реєстрація? Чи ПДВ статус теж автоматично повернеться? Якщо повернеться статус платника ПДВ, то що робити потім з цими тмц, мнма та ОЗ після завершення воєнного стану в плані ПДВ? Роз'ясніть, будь ласка, що робити платникам ПДВ у разі переходу на єдиний податок за ставкою 2%? Чи діє така ж процедура позбавлення ПДВ, що і в разі звичайного переходу на єдиний податок? Чи може статус платника ПДВ буде заморожений на час обрання єдиного податку за ставкою що діє на період воєнного стану?Заздалегідь дякую за відповідь!

Відповісти