Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.04.22
2183 16 Друкувати

У Раді пропонують День Перемоги відзначати 8 травня

На сайті ВРУ з'явився новий проєкт Закону про внесення змін до деяких законів України щодо увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (реєстр. № 7297).  

Метою законопроєкту є встановлення державного свята - Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що відзначатиметься щороку 8 травня, і створення умов для відзначення Дня Європи разом з іншими європейськими державами 9 травня

При цьому, пропонується внести зміни до Кодексу законів про працю України у частині перенесення вихідного дня з 9 на 8 травня.

Як зазначається у пояснювальній записці до проєкту, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні щороку відзначається в європейських державах 8 травня – в День капітуляції нацистської Німеччини. Цього ж дня по всій Європі шанують пам’ять полеглих у Другій світовій війні.

Однак в Україні День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні досі відзначається 9 травня. Депутати пояснюють, що комуністичний режим СРСР навмисне встановив окрему від решти Європи дату відзначення перемоги. Радянський Союз, а слідом за ним і Російська Федерація, перетворили відзначення 9 травня на інструмент пропаганди й досягнення політичних цілей, розпалювання війн, виправдання власних злочинів проти людяності.

Автори законопроєкту наполягають, що відзначення в Україні Дня перемоги 9 травня є нелогічним і неприйнятним, особливо після початку повномасштабного російського вторгнення на територію України 24 лютого 2022 року.

Депутати запевняють, що Україна має вшановувати пам’ять полеглих і відзначати День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні разом з усією Європою і всім цивілізованим світом 8 травня. А 9 травня – разом з державами-членами Європейського Союзу відзначати День Європи.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Александр
20.04.22 06:17

Ещё в Европе зайцы в парках бегают. Значит нет бродячих собак. Просто люди не выбрасываю собак на улицу. 

Відповісти
  • Наталія
20.04.22 10:07

Александр, к чему этот ваш словесный понос?

Відповісти
  • Лариса
20.04.22 09:52

Олександре,  ви бухгалтер? чи провокатор ? чого ви не в росіі досі? як так все вам ненависно в Україні? Чи не за цього війна у нас?

Відповісти
  • Галина
20.04.22 15:37

Лариса, в тому і справа. Зараз це так важливо? Навіщо розколювати країну?

Відповісти
  • Диана
20.04.22 10:33

Им виднее, конечно, но хотелось бы пораньше!

Відповісти
  • Мікс
20.04.22 10:43

Нічого не розумію...якщо 8 травня буде святковим днем, то під час воєнного стану буде вихідний на 9 травня? Чи як зрозуміти фразу "перенесення вихідного дня з 9 на 8 травня" - це 8.05 у неділю працюємо, а 9.05 вихідний?

Відповісти
  • Светлана
20.04.22 11:22

це значить ,що тепер   святкування  (надалі)   буде 8 травня і  вихідний буде 8 травня. А 9 травня згідно календаря. Цього року припадає на суботу,то якщо у вас субота вихідний - то не працюєте

Відповісти
  • Мікс
20.04.22 12:04

Светлана, я це розумію.... Тільки 8 травня цього року не в суботу, а у неділю, Ви подивилися у календар не на той місяць (квітень). І мене цікавило як буде із 8-9 травня цього року. Якщо навіть приймуть 8 травня за святковий, а 9 травня відмінять, то цього року 9 травня всерівно буде робочим днем у зв"язку із воєнним станом, правильно?!

Відповісти
  • Вікторія
20.04.22 12:15

"комуністичний режим СРСР навмисне встановив окрему від решти Європи дату відзначення перемоги."
Тобто в СРСР мали змогу самостійно змінювати географічні часові пояса?
На всій території України діє час другого часового поясу UTC+2. У Германії діє час другого часового поясу UTC+1
Час підписання капітуляції 08.05.1945 в 23.43 за часом Берлина, або 09.05.1945 00.43 за київським часом. 

Відповісти
  • Вікторія
20.04.22 12:15

Вікторія,
У Германії діє час першого часового поясу UTC+1

Відповісти
  • Ольга
20.04.22 12:57

Інших проблем нема, тому на Раду нападає 9 травня, вулиці і монументи героям боротьби з нацистською Греманією. Від цих нападників Рада героічно відбивається. Яку шмаль вони там курять ?

Відповісти
  • Лариса
20.04.22 16:08

Підтримую законопроєкт, все що пов'язано з росією. виключити з обіходу. тому що поки ми не станемо нацією. поки до нас будуть приходити і рятувати, вже іде третя світова війна . а декотрі все плекають надіі про СССР.

Відповісти
  • діна
20.04.22 17:20

АБСОЛЮТНО згодна  з Ларисою- ВИКЛЮЧИТИ назавжди  з обіходу..все ,що сінхронізіруюїє  нас   з рашею- скільки вже можна цей дурний спектакль  підтримувати..                                                             але найголовніше  вражеські УПЦ Московського патріархату- жаль,,, що дуже мало народу  на цій темі взагалі розуміється- 100% одеса в цих  московських церквах  та монастирях+ центр києва- києво-печеррська лавра -московська церква- - ворог в  середині країни-- це більш небезпечна тема для україни

Відповісти
  • Наталья
20.04.22 23:39

Скажiть, кадирiвцi вбивали i гвалтували, то сому ми не закриваємо мусульманські мечеті в Україні? Чому знов кукловоди христіян лобами зіштовхують?

Відповісти
  • нана
20.04.22 19:45

лариса ,  цілком погоджуюсь ,сумно  на душі ,бо    бачу  по коментах , не дивлячись на трагедію в обличчі війни ,  проросійськіх  ідіотів  ще багато ,  жах..

Відповісти
  • Лариса
20.04.22 22:10

нана, шкода молодих хлопців. які гинуть. дітей, яких вже не повернути, жінок . які залишили своіх чоловіків і уїхали, а тут все на форумі жалкують про московію. Що ще потрібно щоб трапилось, щоб зрозуміли- що ми не брати, і ніколи вже не будемо!

Відповісти