Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


17.05.22
12405 17 Друкувати

Реакція Гетманцева на звернення щодо його звільнення

Данило Гетманцев, Голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, коментує звернення бізнесу до президента Володимира Зеленського з проханням усунути нардепа його з посади. 

"З інтересом ознайомився із зверненням деяких представників бізнесу щодо власної відставки. 

Вважаю, що зазначене звернення навіть у стані війни є проявом демократії. Тієї демократії, яка, поряд з ринковими відносинами, становить основу розвитку будь-якого здорового сучасного суспільства. Власне, за це ми і воюємо з ворогом, який сповідує інші підходи та принципи.

Не поділяючи оцінки та звинувачення, готовий віддати життя за право співгромадян їх висловлювати.

  Водночас, я переконаний, що будь-яка суспільна дискусія має відбуватися не навколо постатей, а навколо ідей. 

Особисто я є послідовним прихильником дерегуляції у сфері бізнесу, на що спрямовані і мої законопроекти, і рішення, які я підтримую.

Але політика держави у сфері публічних фінансів - це завжди компроміс між різними, іноді суперечливи інтересами різних груп суспільства.

Компроміс іноді болісний і завжди важкий. Але компроміс, який необхідно досягати без взаємних звинувачень, скандалів та переходів на особистості.

Щонайменш мені приємно, що за майже три роки навіть найбільші опоненти не можуть звинуватити мене у корупційних діяннях.

Напевно вперше, таке неможливо на моїй посаді. Зі свого боку завжди до готовий до діалогу.

Тому запрошую підписантів звернення до зустрічі у Комітеті.

Гарантую, що у них буде можливість донести особисто як свої зауваження, звинувачення так бачення і ідеї.

Не здивуюсь якщо виявиться що в останньому у нас значно більше спільного, ніж здається.

Мої контакти у більшості з вас є. Що теж напевно доводить відкритість та готовність до діалогу.", - пише нардеп.

За матеріалами Данило Гетманцев

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юрий
17.05.22 07:40

Забыл он как в ручном режиме заблокировал работу 30 тыс + предприятий в конце 2021 г… это ведь по его указанию было сделано, ради перевыполнения плана по сбору налогов. И каких усилий стоило предпринимателям собрать, подать документы, дождаться комиссии и вывести предприятия из рисков. За одно это он должен был быть привлечён к ответственности. 

Відповісти
  • Наталія
17.05.22 08:02

Юрий, поддерживаю, пусть сначала за это объяснится

Відповісти
  • Тамара
17.05.22 08:46

А откаты за разблокировку налоговых накладных в размере 8% от суммы, а давление чтоб сняли с кредита их надуманные рисковые сделки , которые отбили в суде, а на следующий день они снова кидают в риск и "открытым текстом" типа приходи договариваться. Это называется саботаж в экономике. Этого Гетьманцева надо гнать с должности и не допускать таких во власть. 

Відповісти
  • Алла
17.05.22 09:27

А у папередников всегда были виноваты президенты в налоговом давлении. Не кажется, что это сакральна жертва теперешней власти? 

Відповісти
  • Игорь
17.05.22 09:30

Ребята, дружно подписываем это обращение, потому что еще не один год страна будет расхлебывать, то что натворил этот гаденыш. 

Відповісти
  • Юлия
17.05.22 17:58

Игорь, он чистый вредитель!

Відповісти
  • Мальвина
17.05.22 09:37

Пусть разблокирует все налоговые и все предприятия выведет из рисков. Как же поднимать экономику, когда столько предприятий заблокировано? Документы на вывод из рисков подали в 20-х числах февраля, и когда они теперь их рассмотрят....

Відповісти
  • Павло
17.05.22 09:43

Ніякі діалоги не допоможуть. Горбатого могила справить.

Відповісти
  • Володимір
17.05.22 11:57

Гетьманцев злочинець. Саме за його підтримки з 2019 було відновлено закупки електроенергії з кацапії через білорусь, саме він зі своєю фіскалізацією відродив корупційні схеми по пдв та паливу.  Саме він допомогає коломойському не сплачувати податки та отримати під контроль укрнафту та спроби повернення Приватбанку.
З 2019 року жодна людина, у т.ч. зі слуг, не нанесла більших втрат Україні чим Гетьманцев. Його необхідно прибирати з посади голови комітету, та призначити незалежний міжнарожний аудит та розлідування всієї його діяльності.

Відповісти
  • Лад
17.05.22 12:03

цікаво зрозуміє народ колись, що є система і окремі постаті нічого не вирішують...хоча світ такий давній...а історія та ж))) 

Відповісти
  • Ольга
17.05.22 13:25

Так так, за крісло життя віддіти готовий, а головою подумати не готовий. Нова форма податкової відсутня, реєстр не працює. А де ж їх працівники, чи пан Гетьманцев сам усе робить. Де та "омріяна" сто разів змінена та уточнена форма ПН, хоч би приготуватись до реєстрації. Чи у великому задумі 14 липня включити Реєстр а 15 липня видати "на гора" нову форму ПН, та ще й щоб діяла з 15 лютого 2022.

Відповісти
  • Татка
17.05.22 14:09

Закончиться война и думаю полетит шапка и у Гетьманцева...

Відповісти
  • Оксана
17.05.22 14:52

Оце так козел! А він дивився у свою декларацію? Підписуємо звернення. Це гімно не повинно бути взагалі в Україні!

Відповісти
  • Нина
17.05.22 16:40

Щонайменш мені приємно, що за майже три роки навіть найбільші опоненти не можуть звинуватити мене у корупційних діяннях.
Вот что то это высказывание не совпадает с его декларацией о доходах.

Відповісти