Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


06.07.22
4640 8 Друкувати

Зеленський прокоментував рішення Генштабу щодо пересування військовозобов'язаних

В суспільстві виникло багато суперечок щодо рішення Генштабу ЗСУ щодо отримання певних дозволів для військовозобовʼязаних, призовників і резервістів.

"Я бачу, що є різні оцінки такого рішення, є нерозуміння та обурення.

Доручив міністру оборони, начальнику Генштабу і Головнокомандувачу ЗСУ завтра доповісти мені всі деталі стосовно рішення про затвердження Порядку отримання дозволів", - повідомляє Президент.

Президент просить Генеральний штаб надалі не ухвалювати без нього подібних рішень.

За матеріалами Президент України Володимир Зеленський

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ольга
06.07.22 09:16

от і все бояри хренові . цар хороший

Відповісти
  • ТТ
06.07.22 09:54

100%

Відповісти
  • Елена
06.07.22 10:05

 Все вірно Залужний зробив, а то всі ті мажорчики шарятся по всій Україні,ніхто не поспішая ставати на військовий облік,ми любимо гроші заробляти в Україні,а захищати - то діло плебеїв.Цікаво хочь один синок депутата є на фронті ?

Відповісти
  • Буржуй
06.07.22 11:39

Елена, вместе с мажорчиками по Украине шарятся налогоплательщики которые зарабатывают деньги и кормят семьи. и если по Украине где то 8млн. боеспособных мужчин то армию можно держать ну 2 ну 2.5 млн не больше. 6 млн будут не на фронте

Відповісти
  • Ия
06.07.22 10:11

Елена, что верно? их сынули, (а скоро и дочи/жены/любовницы) как ныкались по всей Украине и Европе и так и будут (за деньги, по дружбе, по распоряжению), а "плебеям" - все как всегда. 

Відповісти
  • Ольга
06.07.22 12:20

Елена, по этой норме, каждый раз, как из Одессы везут в Киев черешню и персики, нужно брать разрешение из военкомата? Представляете размеры взяток ?

Відповісти
  • Катя
06.07.22 14:33

Я теж вважаю, що це "лазейка" для хабарників . А якщо евакуюватися на особистому транспорті ,як прильоти,хто буде бігать тоді  по дозвола?

Відповісти