Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


15.07.22
6640 12 Друкувати

Святкове привітання бухгалтерів та документальне визнання їх майстерності

Ви - людина, яка може те, що не під силу більш нікому! І Ви знаєте, що Ваша справа не тільки зміцнює власну самооцінку, а й важлива складова великого корисного процесу. 

Тому Ви - справді щаслива людина. 

І ми щиро бажаємо Вам щодня відчувати все це та усвідомлювати, що Ви й є віртуоз та маестро бухобліку. 

Тримайте офіційне і документальне свідоцтво визнання Ваших здібностей та здобутків!

heartЗ Днем бухгалтера!heart

Теги:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ріта
15.07.22 09:37

Дуже дякую за грамоту! В ці дні це підтримка бухгалтерів!

Відповісти
  • Ирис!
15.07.22 10:07

Благодарю! Всех КОЛЛЕГ с профессиональным праздником!!!!!

Відповісти
  • Богдана
15.07.22 10:47

Дякую! Всім миру, злагоди, добробуту, здоров'я і задоволення від своєї справи)! Зі святом!

Відповісти
  • Любовь
15.07.22 10:49

Дякую, Всих колег зі святом, миру, здоров"я, всих благ!

Відповісти
  • Виктория
15.07.22 11:47

Усім коллегам залізних нервів!

Відповісти
  • Марина
15.07.22 12:34

Всіх колег з святом!Мирного неба та щасливого майбуття,а також притомних законів,які нарешті полегшать нашу працю!

Відповісти
  • Наталя
15.07.22 13:04

Дякую! Усіх колег зі святом, бажаю нам креативного підходу до законів, залізних нервів із ситуацією в країні. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА.

Відповісти
  • Ирина
15.07.22 13:28

Добрый день! Я из Николаева. Хотела бы поздравить всех коллег с профессиональным праздником и ,главное, поблагодарить за наше проф.братство .Бухгалтера - вы  крутые !!! Регистрируете налоговые и сдаете отчеты ,не зависимо от своего  местонахождения  , выплачиваете зарплаты и до последнего тянете , чтоб никого не уволить из сотрудников ,ищите кучу возможностей  выплатить мобилизованным , даже тогда, когда предприятие разрушено, изучаете каждый день,независимо от того бомбят вас сегодня или нет , новаторства от правительства  и защищаете свои предприятия от штрафов и закрытия  Главное - уберечь комп с 1с ,Медком  и архив с первичкой, а то не снимим ризиковість или не разблокируем налоговую))) Спасибо за ваш труд! Держимся !!!!!

Відповісти
  • Любовь
15.07.22 13:30

Вітаємо з Днем бухгалтера!
Бажаємо впевненості, сміливості, професіоналізму, активності, наполегливості, ентузіазму та успіху в роботі. Нехай дебет завжди сходиться з кредитом. Нехай робота буде не тільки джерелом доходу, але і вірним руслом самореалізації. Бажаємо здоров’я, енергії, сил, оптимізму і процвітання у всіх аспектах життя.

Відповісти
  • Света
15.07.22 13:57

Спасибо. С праздником дорогие бухгалтера!

Відповісти
  • Люба
16.07.22 09:05

Дякую! Вітаю всіх колег! Щоби робота була в радість. Миру нам усім та найшвидшої Перемоги!!!

Відповісти
  • Катерина
16.07.22 12:02

Незламні, сміливі та стійкі!!! Зі святом колеги!!!

Відповісти