Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


29.07.22
10115 31 Друкувати

Гетманцев розповів про результати відновлення реєстрації податкових накладних

Про результати відновлення реєстрації податкових накладних розповів Голова податкового Комітету Данило Гетманцев в інтерв'ю Українським Новинам.

Зокрема, у Голови податкового Комітету запитали: По реєстрації податкових накладних – які результати після відновлення? Чи були виявлені якісь порушники і скільки?

"Відновлення реєстрації податкових накладних – це не про порушників. Я не маю статистики, скільки податкових накладних було заблоковано, але ця статистика нічим не відрізняється від того, що було до війни.

Система запрацювала у штатному режимі. Це прекрасно і для бюджету, і для бізнесу. Всі бізнесові відносини відновлюються теж у звичному режимі.

Дійсно, у грудні минулого року відбулися незворотні зміни, які призвели до того, що Податкова зупинила шахрайство з ПДВ.

Так звані "скрутки" у нас не працюють. Для нас важливо було, щоб під час відновлення цієї системи на початку червня не було допущено відновлення діяльності цих організованих злочинних угруповань, до яких подекуди входять податківці. І так, у нас є декілька фактів. Керівники обласних ДПС відсторонені, проводиться розслідування, а відповідні податкові накладні заблоковані.

Однак, це вже дійсно поодинокі випадки, в цілому ми не допустили відновлення "бізнесів-конвертаторів", хоча конвертаційна система (вони її називають "ринок") робила все можливе для повенення догрудневого статус кво.

Наразі очевидно, що попри будь-які політичні зв’язки зараз і у цього "бізнесу" немає перспектив. Я звертався до них публічно, пропонував опановувати іншу професію, а не надсилати "білих ходоків" до мене і до податківців", - відповив Д. Гетманцев.

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ТТ
29.07.22 01:04

Пора тобі на фрон, пане Ге. На нульову лінію.

Відповісти
  • Бух
29.07.22 07:38

Да, система запрацювала на повну. Крім блокування ще й перевищення черезие, що вони роз'яснення куди включати РК до 24.02 і після 27.05 надали одні, а алгоритми ДФС налаштована по іншому

Відповісти
  • инга
29.07.22 08:21

За 28 февраля не одна налоговая не зарегистрировалась!!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • Ніна
29.07.22 08:28

Так звані "скрутки" у нас не працюють
Мені постачальники не реєструють травень, частину червня. Таким чином при реєстрації своїх ПН я виявляюсь "скрутчиком". Це називається "СЕА ПДВ працює у звичайному режимі."

Відповісти
  • Татьяна
29.07.22 09:13

Ніна, Епіцентр не зареєстрував нам  ПН березень-червень 2022р. І що??? Де брати той кредит? Якщо Епік буксує.

Відповісти
  • Оксана
29.07.22 10:15

Татьяна,Епіцентр в квітні був платнкиом ЕП тож ПК не буде

Відповісти
  • Татьяна
29.07.22 10:54

Оксана, добре квітень викидаємо, а інші місяці? Як у травні ( 20.05) заставли Епіки усі квітневі ПН перелопатити і перебросити на травень, це нічого? А як зареєструвати свої послуги - зась.

Відповісти
  • Світлана
29.07.22 08:42

Де в Евросоюзі є блокіровки НН та РК ? Чому цей рашист весь облік копіює з раші ? 

Відповісти
  • Лана
29.07.22 13:43

Світлана,в Раші немає податкових накладних і відповідно немає їх блокування, облік ПДВ ведеться якось за рахунками-фактурами, не знаю, як вони борються з неплатниками, але схоже, що блокування податкових накладних це винахід тільки для знущання з українських бухгалтерів.

Відповісти
  • Анна
02.08.22 17:41

Систему блокування з плавання купидокументів як раз запозичили з РФ. А то не дай  бог інвестори перейдуть до України з РФ. 

Відповісти
  • Катерина
29.07.22 09:30

Блокування це нічого окрім КОРУПЦІЇ і незаконного наповнення бюджету.

Відповісти
  • Оптиміст
29.07.22 09:44

Скрутки не працюють? Це відколи вони не працюють? Зайшов імпорт, продали за готівку, а з мінімальною націнкою, по документах відписали кому треба, тобто своїм і получили відкат, а той хто чесно працює і дійсно, щось виробляє, в т.ч сільгоспвиробники, отримують тотальне блокування ПН, причому є підозра, що в тому числі і за рахунок ручного режиму керування системою моніторингу....гетьманцев не мели дурниць, займись краще чимось корисним, якщо звісно вмієш

Відповісти
  • Ирина
29.07.22 11:08

"Система запрацювала у штатному режимі" - сейчас не штатный режим!!!!! Блокировка налоговых и присвоение статуса ризикового ( потому что в цепи 5-му контрагенту в 2020 году присвоили статус) ВЫ ПАРАЛИЗУЕТЕ ВЕСЬ БИЗНЕС! Я бухгалтер предприятия , зарег  и работающего в г.Николаеве .Я спрашиваю : наше предприятие сегодня работает в штатном режиме???? Вы распустили нашу налоговую(ЧТОБ НЕ РИСКОВАТЬ ИХ ЖИЗНЯМИ и оплачиваете им ПРОСТОЙ) , возложили ОБЯЗАННОСТИ на Волынскую налоговую ( в которую вообще нельзя дозвониться и что-то узнать - это касается вопросов по разблокировке налоговых и снятия статуса  ризиковости) Я еще раз спрашиваю - работа под огнем  и без питьевой воды в городе  -это штатный режим? платить мобилизованным (нашим хлопцам), когда нет денег , потому что волынская налоговая издевается и не снимает нам статус , внимание!!! потому что мы не приложили к докам счет-фактуру на оплату (так нам написали в рішенні). уважаемый- сейчас не штатный режим и нужно уметь организовывать работу своего ведомства в форс-мажорных условиях , а не сравнивать статистику до войны  и сейчас !!!!

Відповісти
  • Людмила
01.08.22 12:59

Ирина, Волинськая налоговая живёт в мире, у них нет войны. Им все равно, они нас не понимают и не хотят понимать.

Відповісти
  • Оксана
29.07.22 12:41

Ирина,мы работаем в Харькове...вернее пытаемся...каждый день как и у Вас девочки прилетает...таже Рівненська ДПС для зняття ризиковості ..вже на 6 повідомлення по 70 доків.... пишет нам ,что мы не приложили оборотно-сальдовые ведомости по рах.6811,3711,71....мы прикладываем за период 1 кв.2022 ,когда присвоили ризиковость....так теперь они нам написали ,что мы не приложили оборотки за 4 кв.2021г.....издеваются по полной ...у меня 18 семей теперь под угрозой лишения средств к существованию....!!!! кому война,а кому мать родна!!!!не бояться не бога,ни черта!!!!!! 

Відповісти
  • Олена
01.08.22 13:14

Оксана,ужас

Відповісти
  • Наталья
29.07.22 11:42

Ирина, в нас теж саме, тільки з другого боку нам пропонують при перевірці відшкодування ПДВ зробити за 1 день всю інвентаризацію ТМЦ і основних засобів і привести їм документи. Це при тому що ми знаходимося у Запоріжжі а вони у Вінниці і в них невиїзна перевірка, а інакше вони просто знімають усе відшкодування ПДВ. У пана Гетьманцева працює тільки податкова, а бізнесу в таких умовах працювати не можливо. Дешевше закритись чим працювати. А  про те що всі адміністрації та політики  розказують , ви тільки працюйте ми допоможемо бізнесу- ось і допомагають.  і на всі відповіді і докази вони роблять тупий вигляд і кажуть нам приказали  

Відповісти
  • Ирина
29.07.22 11:57

Наталья,я задаю себе вопрос уже 5-й месяц: там адекватность  присутствует ? Слепили Деку 2% с ДОД.1 по ЕСВ , а в ПФ забыли подтянуть ( сейчас ОТЧЕТ ПО ЕН 2% с Додатком по ЕСВ просто висит 3й месяц. А где же "ЗВИЧАЙНИЙ РЕЖИМ"?

Відповісти
  • Mariya A.
29.07.22 13:28

Ирина, Наталья, .... у меня две докуметалки по возмещению НДС и вывод из рисковых. Харьков. Проверяет Ровно. Так вот. По всем трем направлениям после досылания документов, у них аргументы закончились и по рисковым я получила ответ: "Вбачаються ознаки ризиковості ведення діяльності ТОВ "ХХХ" (код ХХХ), а саме проведення взаєморозрахунків з СГ, що внесені до АІС "Журнал ризикових платників" ВСЕ! Кина не будет! Что на это отвечать? Только суд или взятка! А на словах мне было сказано, что к документам претензий нет! У них "команда" сверху! Они до сих пор не могут акты родить по проверкам, хотя все сроки прошли... потому что там просто нечего написать, нечем обосновать! Так все и висит!... Козёл Гетманцев.

Відповісти
  • Наталья
29.07.22 14:30

Mariya A., так це ж не вся історія спочатку в мене перевіряла цей же період наша Запорізька ДПС, видали акт зняли кусок відшкодування мотивуючи тім що в нас є заборгованість з податку на землю. На всі мої аргументу, що закон 2260 говорить, що сплатити податки в строк 31.07. і це не є борг, мені теж відповіли що в них інструкція. Ладно ОК заплющили очі підписали акт перенесли на шматок  суми на наступний період. Сидимо чекємо грошей. а ось потім приходе лист з Віницької інспекції, яка каже що ні Запорізька не мала права перевіряти, будемо....Зі всього  можу зробити єдиний висновок - це всі акції цілеспрямовані на те щоб знищити все що,  ще якось намагається працювати в цій країні по іншому і не скажешь. 

Відповісти
  • Ирина
29.07.22 14:17

Mariya A., Я подаю в суд два иска о снятии ризиковости и второй иск с   моральным ущербом по полной. еще думаю, как привлечь к ответственности  должностные лица , которые в военное время работают просто в "штатном режиме"

Відповісти
  • Анна
29.07.22 11:13

"Це прекрасно і для бюджету, і для бізнесу. Всі бізнесові відносини відновлюються теж у звичному режимі." - на якій планеті він живе?

Відповісти
  • Оксана
29.07.22 13:03

Девочки!!!подписывайте петицию!!!
https://petition.president.gov.ua/petition/146572

Відповісти
  • Nfyz
29.07.22 15:48

Оксана, за звільнення гетьманцева зібрали 25 тис. підписів, і що? Який результат Ви чекаєте від цієї петиції?(

Відповісти
  • Оксана
29.07.22 13:05

№22/146572-епЗаборонити зупинення реєстрацію податкових накладних під час дії воєнного стану в УкраїніАвтор (ініціатор): Мартиненко Світлана ВалеріївнаДата оприлюднення: 04 липня 2022
ПИДПИСУЙТЕ !!!!

Відповісти
  • Марина
29.07.22 13:39

Без толку все петиции, сколько уже их подписывали, результату ноль.
Гетьманцев - по факту всех своих деяний и лживых речей, преступник, но, видимо, и раду и президента и СБУ это  все вполне устраивает. И такое ощущение, что это спецзадание по развалу и уничтожению экономики страны изнутри.

Відповісти
  • Ольга
29.07.22 16:27

Кто нибудь может дать телефон инспектора НДС в Ровно для Харькова? Нереально найти контакті...

Відповісти
  • Mariya A.
29.07.22 20:16

Ольга, 0 362 692 579  - це начальниця відділу ПДВ Мирослава Миколаївна.
Але в мене є інфа, що нібито з 01.08. ми повертаємось а Харків... не знаю, наскільки точно...

Відповісти
  • Ольга
15.08.22 17:04

Mariya A.,Дякую!

Відповісти