Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.09.22
1741 7 Друкувати

Депутати пропонують надати безкоштовний проїзд ВПО

Для підтримки громадян України, які отримали статус внутрішньо переміщеної особи внаслідок збройної агресії РФ, у Верховній Раді запропонували надати право внутрішньо переміщеним особам на безкоштовний проїзд на території всієї України:

  • усіма видами міського пасажирського транспорту;
  • автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості;
  • залізничним транспортом та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньо - районних, внутрішньо - та міжобласних.

Відповідйний законопроєкт зареєстровано за № 8020.  

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • я
13.09.22 10:58

я вибачаюсь, а якщо людина залишилась у своєму місті, то це вже і не людина? тепер виходить, що піднімуть оплату за проїзд, щоб компенсувати збитки за безкоштовні проїзди ВПО; щоб тебе помітили, напевно, треба їхати з країни, нажаль...((

Відповісти
  • Катерина
13.09.22 15:48

я, Будьте хоть трохи добріше до людей, які були вимушені покинути свої домівки. Я лише мрію повернутися додому, але нажаль це небезпечно зараз. І мені найголовніше зараз не безкоштовний проїзд та виплата ВПО, а бажання повернутися додому. Хоча люди, які не пережили цього ніколи не зможуть зрозуміти як це покинути свою рідну домівку з одним рюкзаком за плечима, їхати навмання в інше місто не тому, що так хочеться, а тому, що так безпечніше. 

Відповісти
  • Лилия
19.09.22 11:58

Катерина, ви втекли, а я сиділа під обстрілами.готувала на тероборону, мені навіть валеріанку безкоштовно не дали. ВПО є різні, але треба мати совість і йти працювати та платити податки , а не сидіти на шиї у інших. Ще й звинувачувати всіх навкруги- мало дали, не таке ....

Відповісти
  • Катерина
26.09.22 16:43

Лилия, так я зараз і працюю, і податки сплачую із заробітної плати, і навіть гуманітарну допомогу не хожу отримувати (хай отримують ті, кому дійсно це треба), і на шиї я ні в кого не сиджу, і нікого ні в чому не звинувачую, на відміну від Вас. Ви сиділи під обстрілами - це Ваш вибір. Я також сиділа, але вирішила поїхати (а не втекти) - це мій вибір. Читаючі такі коментарі мені дуже боляче - ми всі люди, треба підтримувати більше один одного, а зараз навпаки. Читаеш всі ці коментарі - один негатив. 

Відповісти
  • Лара
13.09.22 12:42

Я, люди остались без вещей, без жилья (большинство на съемном) - это дополнительные расходы по сравнению с теми, кто остался в своих домах

Відповісти
  • Лариса
13.09.22 15:34

Лара, звісно, є такі люди. Але ж мова йде про всіх ВПО без зазначення окремих категорій. І, як на мене, якраз було би доцільніше особливу увагу звернути на тих, то залишився без нічого.

Відповісти
  • Анна
13.09.22 14:33

В моєму невеликому містечку вже тисячі переселенців. Їздять на дорогущих авто, роботу, якщо шукають, то тільки без офіційного працевлаштування. Звісно, що не всі такі. Але більшість. Потрібно їм допомогати, але якость вибірково.

Відповісти