Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


10.10.22
9780 15 Друкувати

ДПС обмежила роботу електронних сервісів!

Державна податкова служба України з метою збереження даних платників інформує, що у зв’язку з масованими ракетними ударами по всій  території України 10 жовтня 2022 року тимчасово обмежено доступ до електронних сервісів.

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Наталья
10.10.22 16:46

Хоть бы раз разочаровали... 

Відповісти
  • Аля
10.10.22 18:08

Сьогодні обмежили, завтра технічні негаразди, 14-15 у них неробочі дні....
А податкові реєструвати коли?

Відповісти
  • Олена
11.10.22 09:34

Вчора цілий день не працювало. Сьогодні вже майже 10 годин - метрво.Як вони себе люблять. Повинні робити на всіх стовбах об'яви чому не робить та коли заробить.Бо якщо шось то "це ваші проблеми"

Відповісти
  • Світлана
11.10.22 09:52

Шановна редакціє, чи можете надати якійсь комнтар стосовно роботи електронного кабінету?

Відповісти
  • Татьяна
11.10.22 09:58

Можна офіційний коментар стосовно роботи електронних сервісів на сьогодні  - каббіент не працює, реєстрація теж. Адже в Києві світло є

Відповісти
  • Катюша
11.10.22 10:30

Як дізнатися ліміт, щоб своєчасно поповнити ПДВ-рахунок? Вони свої сервіси включать у п'ятницю але мені для поповнення потрібно заздалегідь знати необхідну суму. Вважаю, наскільки днів виключили, на стільки робочих банківських днів нехай продовжать терміни реєстрації.

Відповісти
  • Марина
11.10.22 10:55

Так ніби ж вивезли сервери за кордон?Чи я помиляюсь?

Відповісти
  • Лілія
11.10.22 13:32

Коли почнеться реєстрація? Вчора відпривили на реєстрацію податкові накладні і досі тиша. Чому мовчать? Чи це тільки у нас так?

Відповісти
  • Вита
11.10.22 13:41

Все для нас((((( Реєстрацію у вихідні відмінили, на 2 години скоротили та ще й вихідні собі роблять через день. Таке враження, що вони ті податкові реєструюють і дуже бідосі томлятьсяНу а штрафи - штрафи наші

Відповісти
  • Елена
11.10.22 14:33

Дуже цікаво працює ДПС - у разі ,коли не працює СЕА, ми повинні розуміти, що у нас війна. Чому війна тільки для платників податків, а податкова працює за законами мирного часу ? Чому СЕА не працює цілодобово ,як це було раніше? Обмежуйте доступ до серверів під час масованих ракетних ударів та негайно відновлюйте роботу  без перерв та вихідних. 

Відповісти
  • Алла
11.10.22 17:37

скажіть, будь ласка, у когось є квитанції за вчора чи сьогодні???

Відповісти