Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


12.10.22
12346 42 Друкувати

ДПС повідомила про роботу електронних сервісів

Державна податкова служба України інформує, що електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет для громадян працюють у звичайному режимі.

З метою захисту прав платників та забезпечення інформаційної безпеки для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців наразі доступ до деяких сервісів частково обмежено.

З 12 жовтня 2022 року роботу всіх сервісів для громадян та бізнесу буде забезпечено у штатному режимі.

Також ДПС інформує, що у зв’язку з масованими ракетними ударами по всій території України, 10-11 жовтня 2022 року тимчасово обмежено доступ до електронних сервісів.

Штрафні санкції не застосовуються до платників податків за умови  виконання таких обов’язків  із дотриманням термінів, визначених пунктом 201.10, пунктом 69.1 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.

Нагадуємо, що платники податків у разі відсутності у них можливості своєчасно виконати свій податковий обов’язок щодо дотримання термінів подання звітності, у тому числі реєстрації у відповідних реєстрах податкових або акцизних накладних, розрахунків коригування, подання електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсяг обігу пального або спирту етилового тощо, звільняються від передбаченої цим Кодексом відповідальності, у тому числі відповідно до пункту 112.8 ПКУ.

За матеріалами ДПС

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Наталия
12.10.22 10:12

Обман. Нічого не працює

Відповісти
  • Татьяна
12.10.22 10:19

Наталия, ну чому ж  - відправила РК на реєстрацію  - іпрактично зразу отримала квитанцію - документ не прийнято - треба виправити помилки......тобто, як завжди......правда вчора відправляла ПН на реєстрацію - квитанцій ще немає......

Відповісти
  • Надія
12.10.22 10:38

Вчора відправляла ,висить :очікуємо доставку.,Може ще сьогодні відправити???

Відповісти
  • Татьяна
12.10.22 10:44

Надія,я одну скопіювала і відправила - дві однакові все одно не зареєструються.....

Відповісти
  • Ніна-Н
12.10.22 12:39

Татьяна, не треба копіювати, цю ж саму відправляйте знову. Я вже третій раз відправила. Вчора два рази, і з вчорашніх 18 шт. в податковій видно тільки три, просила інспектора щоб подивився. 

Відповісти
  • Марина
12.10.22 12:36

Татьяна,зареєструються

Відповісти
  • Ніна-Н
12.10.22 14:34

Марина, не факт

Відповісти
  • Надежда
12.10.22 10:46

Я відправила повторно, але й досі не бачу, щоб вона до них дійшла 

Відповісти
  • Наталія
12.10.22 11:22

А це тільки в нас зняли overdraft на 01.07. і не додали overdraft на 01.10 22р. і ліміт упал в "конкретний мінус"

Відповісти
  • Геннадій
12.10.22 11:25

У нас зняли і додали. Але щоб додали, він повинен бути)

Відповісти
  • Лариса
12.10.22 11:22

Відправила позавчора вранці. Досі - ні звуку.

Відповісти
  • Елена
12.10.22 11:29

"Державна податкова служба України інформує, що електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет для громадян працюють у звичайному режимі" -чиста правда, що в звичайному форматі - не працюють.

Відповісти
  • Светлана
12.10.22 11:31

 10 и 11 октября 2022 (повторно) послала НН - тишина (сказали в Медке, что в третий раз посылать не надо, ждите квитанций. До ГНИ не дозвонилась).Сегодня отправила декларацию по единому налогу - опять тишина.

Відповісти
  • Светлана
12.10.22 13:51

Светлана, У меня зарегистрировалась  первая НН с 11.10.22.

Відповісти
  • Анна
12.10.22 12:07

11 жовтня відправила податкові накладні, сьогодні теж відправила на реєстрацію декілька ПН, які залишились. Тиша......

Відповісти
  • Ирина
12.10.22 12:14

Вчера ,11 октября ,отправила Декл ед налог 2%,принята,есть кв №2. А налоговые не доставлены, сегодня отправила повторно.

Відповісти
  • Елена
12.10.22 12:42

а вытяги ваам приходят? мне даже вытяги не приходят

Відповісти
  • Анжела
12.10.22 12:48

Елена, витяги пришли, НН "висят"(((

Відповісти
  • Елена
12.10.22 12:43

и почему это они не работают - мы все работаем, абсолютно в такой же ситуации

Відповісти
  • Анжела
12.10.22 12:50

Елена,мы же не знаем, куда именно попали!?! Мало ли какой сбой.. Электроника она дама такая)))

Відповісти
  • Наталія
12.10.22 12:53

В общем надо расслабится и ждать

Відповісти
  • Диана
12.10.22 13:00

Дело в 15 числу... Света в офисе нет. Сервак не работает. Отключение света не по графику, опубликованному в интернете. И как в таком случае? Я понимаю - ловить электричество - и быстро пытаться работать)
"Нагадуємо, що платники податків у разі відсутності у них можливості своєчасно виконати свій податковий обов’язок щодо дотримання термінів подання звітності, у тому числі реєстрації у відповідних реєстрах податкових ..."
Просто интересно надо ли будет доказывать неможливість?
 

Відповісти
  • Галина
13.10.22 11:14

Диана,Можно доказать, если взять справку с електроснаба про реальный час отключения. мы так делали с РРО

Відповісти
  • Ніна
13.10.22 13:24

Галина, відповідь ДПС:   а чому ви раніше не зареєстрували ? Ми таке проходили ще до війни.

Відповісти
  • Світлана
12.10.22 17:19

Диана,звичайно потрібно. І не доведете.

Відповісти
  • я
12.10.22 13:31

Диана, а подруги інша ситуація – у них світло є, а у провайдера немає. Тобто. Інтернету немає та немає можливості відправити на реєстрацію. Я сподіваюся все ж таки на цей період - штрафи приберуть

Відповісти
  • Светлана
12.10.22 13:49

я, Не надейтесь. Мне в свое время сказали, что это мои проблемы. Тогда я ходила с флешкой по соседям, чтобы помогли отправить в налоговую НН.

Відповісти
  • Наталья
12.10.22 13:13

Сегодня рано утром отправила много налоговых накладных на регистрацию. Только что получила две квитанции о регистрации. Процесс, видимо, пошел. Медленно, правда. Что и понятно.

Відповісти
  • Анжела
12.10.22 13:14

начали приходить зарегистрированные))) Выдыхаем!!!)))

Відповісти
  • Оксана
12.10.22 13:16

Анжела,а когда отправляли на регистрацию?Я вчера отправила и пока нет ни одной квитанции

Відповісти
  • Анжела
12.10.22 14:55

Оксана, отправляла вчера днем, но сегодня утром все повторно отправила

Відповісти
  • Анна
12.10.22 13:33

Мені прийшла квитанція на податкову накладну, яку я сьогодні відправила на реєстрацію. По ПН, які відправила вчора, квитанцій немає...

Відповісти
  • Оксана
12.10.22 13:38

Анна,так может вчерашние надо нам еще раз сегодня отправить?Вот только не задвоит система потом?

Відповісти
  • Ніна-Н
12.10.22 14:37

Оксана,не задвоїть. Сьогодні зранку відправила третій раз, більша частина вже зареєструвалась.

Відповісти
  • Анна
12.10.22 14:13

Оксана, тільки що прийшла квитанція на податкову накладну, яку відправила вчора. Я поки чекаю і нічого не відправляю другий раз.

Відповісти
  • Лена
12.10.22 15:03

так краще цю саму податкову накладну відправлять, чи копіювати ?

Відповісти
  • Галина
13.10.22 11:16

Лена, цю саму, внизу є "відправити вдруге як то так

Відповісти
  • Олена
12.10.22 15:43

світла немає два дні- тобто з перебоями: поки з'явилось світло, пропав інтернет, з'явися інтернет- не дійшли гроші...

Відповісти
  • Валентина
12.10.22 16:04

Підкажіть - в суботу податкові будуть реєструватися?

Відповісти
  • Светлана
12.10.22 16:27

Валентина,Они по выходным (субботам и воскресеньям) не работают. У меня вопрос - а 14 октября будут работать (праздник)? Они же белые люди.

Відповісти
  • Тетяна
13.10.22 10:33

Светлана, 14 жовтня свято в душі, бо звичайний робочий день на період ВС

Відповісти
  • Александр
13.10.22 03:50

Кабинет заработал. 
Падатовцев 10 и 11 на работе не было даже после отбоя бомбёжек, вот и нет ничего за те дни.

Відповісти