Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


29.11.22
6209 14 Друкувати

Як подати Таблицю платника, щоб ДПС її врахувала

Подання Таблиці платника та її врахування податківцями врятує Вас від подальших блокувань податкових накладних, а отже від зайвої роботи та витрачених нервів.

Як заповнити Таблицю? Які надати документи, щоб податківці її врахували?

Все це та навіть рекомендації щодо розблокування вже заблокованих накладних, ми зібрали у книзі «Блокування податкових накладних»



 

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Владимир
29.11.22 14:37

Как-то дороговато для 38 страниц 349 грн

Відповісти
  • Галина
30.11.22 03:59

https://petition.president.gov.ua/petition/167520
Петиція 

Відповісти
  • Татьяна
30.11.22 10:29

Та фігня все це. Щоб прийняли таблицю треба особисто домовлятися. 

Відповісти
  • Диана
07.12.22 10:36


Не повірите сама офігела) подала таблицю без додатків і пояснень. Тупанула) Думаю - відхилять подам із додатками та поясненнями. Сканувала, писала пояснення – цілу повість. Підготувалася конкретно - а вони взяли та прийняли першу таблицю))

Відповісти
  • Надежда
07.12.22 15:49

Диана, Автоматичне врахування 20% поданих таблиць по показникам D і Р. Сьогодні на вебінарі так сказали і пояснення писати не більше 1 сторінки,  Про статутний фонд, штатний розклад і про сплачені податки писати не треба. Самі бачуть у звітності.

Відповісти
  • Диана
08.12.22 16:59

Надежда, а чогож вони це не бачуть якща подаєшь пояснення к розбокуванню)

Відповісти
  • Ніна
07.12.22 15:06

у мене з одинаковим  комплектом документів одну таблицю прийняли, а другу- ні. Що ту порадиш....

Відповісти
  • Елена
08.12.22 12:23

Колеги, а хто стикався з такою ситуацією. Відправляю пояснення до зупиненої ПН, і отримую відповідь, що "не прийнято до розгляду т.к. ПН ВІДСУТНЯ  у реєстрі зупинених податкових накладних. Це вони так шуткують, чи шо?  І що робимо далі?

Відповісти
  • Анна
09.12.22 13:25

Елена, можливо у Вас помилка в податковій або в поясненні. Мала такий досвід. Помилково вказала податковий номер свого контрагента. 

Відповісти
  • віккі
13.12.22 00:18

депутат верх. ради інтерв" ю :

Це вже майже традиція, коли наприкінці року трапляються проблеми з відшкодуванням ПДВ. Зараз бізнес говорить про блокування податкових накладних. Ця ситуація відрізняється від того, що було в попередні роки?

— Так. По-перше, блокується найбільша частка платників ПДВ за всі часи. Це можна відстежити через соцопитування, де підприємців питають, чи стикалися ви з таким явищем.

По-друге, є об’єктивна проблема: з державним бюджетом дійсно дуже важко. Ми витрачаємо понад 60% нашого ВВП через державний бюджет. Половина з цього – це донорські кошти.

Нам не вистачає ні на відшкодування ПДВ, ні на якісь інші видатки. Це факт. Тому для Податкової можливість заблокувати якісь кошти на рахунку підприємств – це можливість неформального поповнення державного бюджету.

— Ці блокування відбуваються з ініціативи Податкової чи, можливо, Податковій наказують згори, що потрібно забезпечити певні обсяги надходжень?

— Думаю, іде певний наказ, однак навряд чи з боку Міністерства фінансів. Наскільки я бачу в публічному просторі, найбільше коментарів стосовно діяльності Податкової дає глава комітету з питань податкової та митної політики.

Частково цю історію можна зрозуміти через потребу наповнювати бюджет, але загалом це дуже погана ідея. Податкова перетворила платежі між підприємствами на рулетку: ви робите платіж і не знаєте, заблокують його чи ні. Це стимулює підприємства переходити в тінь.

— До нас щодо цього питання зверталися кілька підприємств. Вони вважають, що ці блокування вибіркові.

— Думаю, Податкова дійсно підходить до цього вибірково. Жодних інших обґрунтувань для того, щоб блокувати, окрім як наповнити бюджет, немає і бути не може, хоча деколи можливі й корупційні мотиви.

— Тобто Податкова погоджується розблокувати накладну за винагороду?

Відповісти
  • Надежда
13.12.22 12:24

В кабінеті в розділі перегляд звітності по таблиці №2 квитанції є, самої квитанції немає. В Медку " очікується кв №2."
Сир у мишеловці? 

Відповісти
  • Надежда
14.12.22 16:27

Надежда, 12 ввечері надіслала, 13 ввечорі отримала позитивне рішення. 

Відповісти
  • Надежда
15.12.22 20:08

Надежда, 15 ввечорі отримали нове рішення коміссії про неврахування через " " відсутність (недостатня кількість) найманих працівникі і середня зарплата  нижче законодавчовстановленого рівня". Обсяг  робіт 431 тис грн ( з матеріалами) за 11 міс.  Заказів дуже мало. 
Зарплата 4-х працівників  вище мінімалки,  у 1 сумісника нижче.

Відповісти
  • Iнна
15.12.22 10:23

Відправила таблицю, через три дні рішення про неврахування через відсутність (недостатня кількість) найманих працівників. У штаті 21 чол. плюс 4 сумісника,  штатний прозпис додавала, обороти до 10 млн.грн. Це знущання над людьми.  Куди бігти, до кого звертатися???

Відповісти