Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.05.14
1580 23 Друкувати

Владимир Хоменко: налоговой милиции и других "карательных" органов скоро не будет

   Про це заявив заступник Міністра доходів і зборів України Володимир Хоменко на робочій зустрічі з підприємцями та представниками Європейської бізнес асоціації.
   
   Володимир Хоменко наголосив, що податкова міліція давно себе дискредитувала, працюючи як каральний орган, і її буде реформовано.
   
   "Реформи всередині служби вже почалися, але сьогодні здійснюється шалений тиск на тих службовців Міндоходів, які взялися за кримінальні напрямки діяльності, що розроблялися у Міністерстві раніше. Це був центр, який організовував розкрадання державних коштів".
   
   Разом із податковою міліцією, запевнив чиновник, зникне і Управління боротьби з економічною злочинністю (УБЕЗ), діяльність якого регулюється сумновідомим наказом №769, та інші підрозділи правоохоронних органів, що займалися боротьбою з економічними злочинами, а також поборами. Під час зустрічі підприємці неодноразово згадували про цей документ, який фактично дозволяє правоохоронцям чинити будь-який тиск на бізнес.
   
   Заступник Міністра зауважив, що податкова міліція разом із чотирма іншими правоохоронними органами будуть реформовані у єдину Службу фінансових розслідувань, котра займатиметься охороною економічної безпеки.
   
   "Нова Служба не перебиратиме на себе функції колишніх "каральних" органів. Нове відомство відповідатиме європейським принципам та передовим світовим практикам, воно, безумовно, сприятиме переформатуванню застарілої системи, яка продемонструвала свою неефективність. Таким чином, буде створено дієвий інструмент для захисту фінансового потенціалу України, законних фінансових інтересів держави та прав громадян".
   
   Володимир Хоменко упевнений, що у створенні такої служби зацікавлені "усі, крім тих, кого відірвуть від годівниці": "Бізнес матиме справу з єдиною службою. А держава витрачатиме менше бюджетних коштів. У суспільстві зросте попит на приватну справу."
   
   Для створення нового відомства беруться до уваги нові напрацювання та міжнародний досвід.
   
   Володимир Хоменко піднімав також інші питання, зокрема, підкреслив необхідність створення та впровадження технічних засобів контролю за виробництвом горілчаних і тютюнових виробів. Він впевнений, що впровадження нової електронної марки акцизного податку європейського зразка, унеможливить підпільне виробництво горілчаної продукції.
За матеріалами Прес-служба Міндоходів
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • 123
21.05.14 07:05

Назови волка овцой

Відповісти
  • У меня вопрос
21.05.14 07:24

Начальникуь производственного отдела предприятия в мае выполнял обязанности депутата Облсовета в течении трех дней. Какая будет проводка по начислению зарплаты ?

Відповісти
  • Укрнет
21.05.14 08:15

Эти байки мы уже слышали. Какая разница если вместо "колишнього карального органу" будет новое?

Відповісти
  • Учетное Дело
21.05.14 08:25

Старая песня - сменят вывеску, оставив людей, методы и цели. В очередной раз потратят бюджетные средства на косметические реформы.

Відповісти
  • 777
21.05.14 08:31

Как ответил мне следователь налоговой милиции, что я уже 5 лет работаю и каждые полгода пишем заявление на увольнение и ничего не меняется.

Відповісти
  • Елена
21.05.14 08:35

Очередные СКАЗКИ)))

Відповісти
  • tomassa
21.05.14 08:39

Очень хочется верить в светлое будущее... но.... нас ТААААК много лет обманывали на самом высоком уровне, что, УВЫ!!! ВЕРЫ НЕТ!!! Доверие потерять легко, а вот заново обрести...........

Відповісти
  • украинец
21.05.14 08:48

Долгие разговоры, а ничего не делается. Их только расформирует Закон о декларировании расходов и доходов.

Відповісти
  • eMelya
21.05.14 08:51

Нужно, чтобы министры на работу на весолипедах ездили, или, по крайней мере, в общественном транспорте. И всё наладится, и дороги, и транспорт, и по пути на работу все вопросы порешаем :)

Відповісти
  • ****
21.05.14 09:01

налоговая милиция нужна как структура - борьба в налоговыми и экономическими преступлениями. Но не в сегодняшнем виде - закрытие уголовных денег за бабки, наезды на конкурентов, крышевание теневого бизнеса и контрабанды!!! А назвать милицию полицией это тоже, только в профиль!

Відповісти
  • П
21.05.14 09:35

eMelya! Присоединяюсь по-поводу министров. НО! Чтобы их проезд они сами оплачивали, а то будут только место занимать.

Відповісти
  • ****
21.05.14 09:41

eMelya - +100500, никаких привелегий в виде кортежей с охраной (без соблюдения элементарных ПДД), госдач, госсанаториеви и прочих госблаг!!! Какой госспецотдых - они бы квартал бухгалтером поработали б - НДС, 1-ДФ, прибыль, запросы из всех щелей, пара-тройка судов с надзирающими органами по никчемам. Построить две высотки - на 600 квартир (2к по квадратов 60-70) для депутатов и министров, у которых нет жилья в Киеве - и взымать квартплату за проживание ( нениже рыночной) + комуналка, +свет+вода+газ))) без льгот!!!

Відповісти
  • ...
21.05.14 09:58

А что с упрощенкой снова ? http://chp.com.ua/all-news/item/28846-nalogoviki-ne-smogli-otvetit-ukrainskomu-biznesu-na-glavnyie-voprosyi

Відповісти
  • eMelya
21.05.14 10:08

П Я думаю за них даже заплатят желающие с ними пообщаться :)

Відповісти
  • Ирина
21.05.14 11:15

eMelya и П молодцы - вот это изменения! Но наша власть так не умеет((((

Відповісти
  • наталья
21.05.14 11:26

Свежо предание...

Відповісти
  • IT
21.05.14 12:46

Емелю и, извиняюсь, П - во власть!!! Как говорил Печкин, он злой был, патаму шта не было у него вилосипеда... :) :) :)

Відповісти
  • НЕ ВЕРЮ
21.05.14 12:57

у нас в мае ГНИсты повторно сняли налоговый кредит по НДС, который ранее мы восстановили в судебном порядке!!!!!!! я в шоке!!!!!! власти меняются - шоу продолжается!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • hpd56
21.05.14 13:16

НЕ ВЕРЮ. Написать жалобу в прокуратуру об злоупотребление служебным положением специалистами налоговой.

Відповісти
  • гражданин
21.05.14 22:49

У них лозунг-Брал , беру и буду брать. И с каждым днем такса меняется и не в арифмитической прогрессии.

Відповісти