Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


20.05.14
861 8 Друкувати

Отказались от «упрощенки» - подайте декларацию

   Фізична особа-платник єдиного податку першої або другої групи, яка протягом року відмовляється від спрощеної системи оподаткування, зобов’язана подати до органу доходів і зборів податкову декларацію платника єдиного податку-фізичної особи за податковий (звітний) квартал, у якому подано заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів, наростаючим підсумком з початку року. Зробити це слід протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.
   
   Слід нагадати, що податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку першої та другої груп є календарний рік.
   
   Для відмови від спрощеної системи оподаткування суб’єкт господарювання не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подає до контролюючого органу заяву.
   
   Платники єдиного податку можуть самостійно відмовитися від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів, визначених Податковим кодексом, з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому подано заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів.

За матеріалами ГУ Міндоходів у Тернопільській області
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Светлана Петровна
21.05.14 07:35

Я в налоговой 3 раза пыталась сдать Декларацию по единому налогу, так как со 2-го квартала перешла на общую систему-брать не хотели!!! Говорили сдавать по итогу года.Настояла-взяли!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • для Светлана Петровна
21.05.14 07:46

Инспектора, которые сидят на приемке отчетности действуют, преимущественно, шаблонно, поэтому для них надо все разжевывать.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 123
21.05.14 10:42

Мне когда-то инспектор сказала - Как хотите. А другая- Лучше сдайте. Сдаю отчеты всегда и при переходе из 1 группы во 2. Лучше перестраховаться . А мне не трудно.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лика
21.05.14 11:18

А если у меня ФОП 3 гр, со второго квартала перешла с единого на общую систему. Что подавать за полугодие?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Для Лика
21.05.14 12:07

Подаете декларацию для общесистемщиков за 2 кв.,а за первый кв.вы подавали декл. единщика .

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лика
21.05.14 12:32

А декларацию единщика годовую подавать?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • для Лика
21.05.14 16:38

Если вы переходите с 3-й на общую систему, то должны подать декларацию плательщика единого налога за 2 квартал, а потом уже за год декларацю про майновий стан и додаток 5 по есв с заполненными 2 таблицами И еще отчет по есв с заполненными 2 таблицами за год

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Для Лика
21.05.14 20:20

А зачем подавать за второй кв.декларацию единщ.,если за второй и третий кв.подается деклар.общесистемщика,а затем итоговая за 1 год.

Відповісти