Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


31.05.23
15745 10 Друкувати

Гетманцев розповів, як уникнути штрафів з 1 липня 2023 року

Верховна Рада України прийняла за основу проєкт закону № 8401 про внесення змін до ПКУ та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану, чим викликала резонанс серед бізнесу.

Проєктом пропонується скасувати з 1 липня низку податкових пільг, запроваджених на період війни.  

Про одну з новацій цього документу розповів Голова податкового комітету Данило Гетманцев. 

Мова йде про можливість уникнення сплати штрафів та пені взагалі при добровільному погашенні донарахуваноі внаслідок перевірки недоїмки протягом 30 днів.

Норма діє лише на військовий час, але якщо буде мати позитивний ефект та позитивні відгуки бізнесу, Гетманцев обіцяє зробити її постійною.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Angry accountant
31.05.23 01:40

 Донарахували, не оскаржуй, а просто плати і швидше  -  і буде тобі щастя! 

Відповісти
  • Наталия
31.05.23 14:25

Angry accountant, хочеться побачити на виході-а як оскаржувати оце все будемо? Презумпція невинуватості,помилки в трактуванні даних перевіряючими та в застосуванні законів будуть якось застосовувати...???

Відповісти
  • Любовь
31.05.23 10:05

І чим це відрізняється від звичайного рекету?

Відповісти
  • Марина
31.05.23 10:12

як уникнути? припинити діяльність,і то не факт,що допоможе.

Відповісти
  • Таня
31.05.23 10:30

Забув додати, що донараховувати будуть "любе голубе". Знімуть одного ПК на потрібну суму, то там і штрафів не треба. 

Відповісти
  • Лара
31.05.23 12:12

Хто везе - на тому й їздять

Відповісти
  • Татьяна
31.05.23 12:22

Все свидеться к тому что остальная часть фирм или закроются или переведуться в Польшу и экономика нашей страны еще просядет- вот и все. Ну может в этом и цель ослабить страну изнутри...

Відповісти
  • Юлия
31.05.23 12:26

донарахуваноі внаслідок перевірки....тобто, що все буде гаразд при перевірці взагалі не розглядається? 

Відповісти
  • павло
31.05.23 13:45

Він що знущається і насміхається над бізнесом? Схоже на те. Дякую.

Відповісти