Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


25.05.14
1790 25 Друкувати

С 30 мая нужно использовать обновленные бланки регистрационных карточек

   Підготовлено експертами Компанії «Дінай», www.dinai.com
   
   Автор: Мар'яна Бакаленко
   
    Мін’юст вніс деякі зміни до форм реєстраційних карток, які в обов’язковому порядку заповнюються юридичними особами та фізичними особами-підприємцями і подаються державним реєстраційним органам.
   
   Одразу скажемо, що внесені зміни не стосуються основних відомостей, які містилися в тій чи іншій реєстраційні картці. Проте слід зазначити, що тепер, окрім даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків, додано графу "паспортні дані". Ця графа має відповідну позначку (*), яка означає, що такі дані зазначаються тільки для осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та мають відповідну відмітку в паспорті.
   
   Також у розділах, що стосуються реєстраційних даних проведення будь-якої реєстраційної дії, наприклад, державної реєстрації юридичної особи (форма 1), видалено графу про серію і номер виписки з Єдиного державного реєстру. В реєстраційних картках не конкретизується, хто саме отримує таку виписку з ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців – власник чи засновник, або ж уповноважена особа (особа за довіреністю). Така інформація містилася у раніше затверджених формах реєстраційних карток.
   
   Звертаємо увагу, що до картки на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи (форма 3) внесено новий розділ II, який містить відомості про судове рішення щодо скасування державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи і заповнюється у разі приведення установчих документів у відповідність із судовим рішенням.
   
   В реєстраційній картці на проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації або ж у результаті злиття, приєднання, поділу, перетворення (форми 7 та 8) деталізовано розділ II, який містить підстави для проведення такої реєстраційної дії. Такими підставами є:
   
   - рішення засновників (учасників) або уповноваженого органу юридичної особи;
   
   - рішення державного органу;
   
   - судове рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов’язане з банкрутством юридичної особи.
   
   Загалом, новим наказом Міністерства юстиції вноситься ще певна низка змін, але вони не є кардинальними і такими, що суттєво змінюють зміст і відомості, які містилися у реєстраційних картках.
   
   За повідомленням на сайті "Офіційного вісника України", цей наказ має бути надрукований 30.05.2014 р., а отже, саме з цієї дати треба буде використовувати оновлені реєстраційні картки.
   
   --------------------
   
   Наказ Міністерства юстиції України "Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України N 3178/5 від 14.10. 2011 року" (N 749/5 від 12.05.2014 р.)
   Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14.05.2014 р. за N 498/25275 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування
   
   Відтворення матеріалу у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії "Дінай"
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ЛВ
26.05.14 09:55

Образцы карточек найти можно, а вот образцов доверенностей к ним не найти, нужно уйму времени потратить, что бы приехать взять образец, поехать оформить и опять ехать, что бы сдать рег.карточку по доверенности.

Відповісти
  • 1
26.05.14 10:30

Разве там какие-то особенности у доверенностей? Організація ........ в особі ...................уповноважує бухгалтера ................................(паспорт ............. виданий ............ , зареєстрована за адресою: .......) надати в Оболонську РДА м.Києва реєстраційну картку № ....... Раньше всегда такую носила и проблем не было

Відповісти
  • Zvezdochka
26.05.14 10:48

Обещали же в электронном виде все это начать делать.

Відповісти
  • dfg
26.05.14 11:29

Доверенность прошлогодняя не подошла, отправили переделывать по новому образцу, а мне нужно было лишь подтвердить сведения по предприятию - ежегодная процедура. Новая доверенность обширнее. Должен быть образец на их сайте.

Відповісти
  • ЛВ
26.05.14 11:53

dfg, тоже самое... На вопрос, почему нет образца доверенности на сайте, только ухмылялись ((, и ответили: "Так есть есть у нас на стенде, приезжайте и переписывайте."

Відповісти
  • Утомленная солнцем
26.05.14 12:21

dfg и ЛВ, вы в каком городе? Требования к доверенности это что-то новое, во все инстанции ,и в этом году в том числе, примерно такой текст: "ТОВ.........уповноважує..........виконати такі-то дії....". Что их сейчас не устривает ?

Відповісти
  • Утомленная солнцем
26.05.14 12:23

Вопрос для всех. Копию баланса госрегистратору сдаем или что-то новое придумали?

Відповісти
  • Трам
26.05.14 12:31

Я сдавала.

Відповісти
  • Бухгалтер
26.05.14 13:51

А если баланс сдан по электронке ставить "мокрую"печать в статистике для отправки госрегистратотру или достаточно квитанции из Медка? Кто отправлял?

Відповісти
  • Гапинка
26.05.14 14:23

звонила Регистратору сегодня- Баланс принимают только по почте(письмо с уведомлением), дата отправления не позже 31мая

Відповісти
  • 123
26.05.14 14:47

Для госрегистратора отметки статистики или дпа не нужны

Відповісти
  • СВ
26.05.14 15:02

Это нужно всем обновлять бланки регистрационных карточек?

Відповісти
  • dfg
26.05.14 15:30

Утомленной солнцем В Одессе требуют, только вот недавно была, пришлось два раза ходить... Бланк с образцом доверенности у них взяла. Баланс тоже там сдавала.

Відповісти
  • Елена
26.05.14 18:29

В доверенности изменили получателя,не РДА ,а отдел юстиции,точнее не напишу уточните в администрации ,можно оставить свободное место в доверенности ,впишите по месту подачи.

Відповісти
  • Lena
27.05.14 09:20

Я не совсем поняла - эти карточки кто и куда подаёт? Новосозданные или уже работающие предприятия тоже должны? Разъясните, кто в курсе, плизз)

Відповісти
  • Юлия
27.05.14 09:43

dfg, подскажите, пожалуйста, текст доверенности! если Вам не трудно. понимаю, что Вы побегали за ней, но все же)))

Відповісти
  • Тетяна
27.05.14 10:23

В Одессе сдавала баланс вчера. Изменилось название регистраторов. На баланс выдают опись. По почте не принимают. Подписи должны стоять и печать тоже. Я сдаю баланс по электронке, поэтому его распечатала, поставила подписи директора и бухгалтера и печать живую. С доверенностью сдала регистратору.

Відповісти
  • Тетяна
27.05.14 10:24

Из статьи поняла, что форма №6 не поменялась?

Відповісти
  • dfg
27.05.14 12:26

Юлии.Извините, вчера не видела Вашу просьбу, отвечаю сегодня. "__" травня 2014р. ДОВІРЕНІСТЬ ТОВ"____" в особі директора Петрова Івана Івановича (полностью фамилия,имя,отчество), діючого на підставі Статуту (или что там на Вашем предприятии), уповноважує Іванову Тетяну Іванівну представляти інтереси підприємства у відділі державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Одеського міського управління юстиції з питань: - включення відомостей про юридичну особу до ЄДР; - державної реєстрації змін до установчих документів; - внесенні змін до відомостей, що містяться в ЄДР; - підтвердження відомостей про юридичну особу; - отримання виписки, витягу, довідки; - подання фінансової звітності; - відкриття або закриття відокремлених підрозділів; - втрати установчих документів; - припинення діяльності юридичної особи. Для чого їй (йому) надається право подавати, отримувати та підписувати всі необхідні для цього документи. Директор ________________ /Петров Іван Іванович/ Я понимаю, что это доверенность на все случаи одинаковая

Відповісти
  • dfg
27.05.14 12:27

Паспорт не забудьте

Відповісти
  • dfg
27.05.14 12:30

Если у Вас несколько операций, нужна доверенность на каждую, ее прикалывают к каждому пакету документов

Відповісти
  • начинающий
27.05.14 12:48

мы уже подтвердили свои данные в феврале 2014, каждый год подтверждаем в феврале, нам теперь опять идти подтверждать в связи с изменение этой формы или уже в феврале 2015 можно пойти. Баланс не сдавала никогда госрегистратору, они никогда и не требовали, может потому что мы маленькое предприятие с оборотом меньше 10000000.00 грн.?

Відповісти
  • dfg
27.05.14 12:56

Не, уже ведь подтвердили, теперь в 2015. А баланс сдается независимо от оборота, только не знаю, зачем, большинство не сдает, никто и не спрашивает, да и регистраторы не очень рады принимать да заносить вручную данные. А я сдаю вместе с подтверждением, все равно топать туда, пусть пользуются-радуются.

Відповісти
  • Юлия
28.05.14 13:40

dfg! Большое Вам человеческое СПАСИБО!!

Відповісти
  • Елена
29.05.14 12:41

Подскажите - можно ли документы на регистрацию ФОП отправить почтой? и где найти форму 10 нового образца? спасибо!

Відповісти