Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


25.05.14
461 0 Друкувати

Возможно плательщику единого налога осуществлять расчеты путем проведения бартерных операций?

   ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві інформує, що в статті 14 Податкового кодексу України зазначено, що бартер – це господарська операція, що передбачає проведення розрахунків за товари (роботи, послуги) у не грошовій формі, причому в рамках одного договору.
   
   Платникам єдиного податку слід врахувати, що пункт 291.6 статті 291 Податкового кодексу України пропонує їм здійснювати розрахунки за товари (роботи, послуги) суто в грошовій формі.
   
   Тому, якщо вони бажають зберегти перебування на спрощеній системі, то не повинні здійснювати розрахунки шляхом проведення бартерних операцій.
   
   

Рубрика:
Теги:
Коментарі
Коментування новини вимкнено
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
27797 40
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд