Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


27.05.14
5700 15 Друкувати

Осторожно, регистрация субъектов хозяйствования по адресу массовой регистрации создает много трудностей

   На сьогоднішній день реєстрація суб'єктів підприємництва за однією адресою набрала поширеного характеру. Відповідно до законодавства України це явище є неприпустимим, адже здійснюється всупереч діючих норм.
   
   Відповідно до ст.63 глави 6 Податкового кодексу України з метою проведення податкового контролю платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку).
   
   Органи Міністерства доходів і зборів застерігають усіх, хто випадково може скористатись пропозицією отримати юридичну адресу в місцях масової реєстрації від можливої загрози їх бізнес-іміджу та створенню додаткових проблем у здійсненні підприємницької діяльності.
   
   Перелік адрес масової реєстрації суб'єктів господарювання розміщено на офіційному порталі Міністерства доходів і зборів України www.minrd.gov.ua на окремому банері «Адреси масової реєстрації» з визначенням відповідного регіону.
За матеріалами ДПІ у Солом’янському районі ГУ Міндоходів у м. Києві
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Iehbr
28.05.14 07:28

С какой радости там офисные центры или бывшие заводы что под одним номером кварталами стоят и всё таки чем это грозит. http://minrd.gov.ua/mr/ - вот где оно а с главной странице почти невозможно найти, налипили гадости на сайте как в своих законах. Ещё одно великое азаровское изобретение для грабежа народа в действии.

Відповісти
  • я в шоке
28.05.14 07:45

Снова таже епопея достали

Відповісти
  • Учетное Дело
28.05.14 08:19

Слов культурных нет ... Это не регистрация по таким адресам создаёт массу трудностей - это ГНИ создаёт массу трудностей. И еще про бизнес-имидж смеют заикаться. Согласен - уроды.

Відповісти
  • Ира
28.05.14 08:24

посмотрела для интереса этот их справочник в своем городе: офисные центры, гостиницы, институты. совсем больные на голову

Відповісти
  • Маша
28.05.14 08:24

Интересно чему именно это противоречит. Налоговая постоянна сама изобретает понятия которых нет в законодательстве : яма, транзит, место массовой регистрации ..

Відповісти
  • Амазонка
28.05.14 11:49

Слышала, что на время майдана было принято постановление об отмене штрафных санкций за несвоевременную сдачу отчетов , правда ли это

Відповісти
  • И
28.05.14 12:43

Учетное Дело +100%. А у нас в городе налоговая разместилась благополучно в садике - а для детишек мест нет(((. Так как это назвать?!!!

Відповісти
  • И
28.05.14 12:45

ДПІ у Солом"янському районі как и у др ДПИ - маразм((((

Відповісти
  • Александр
28.05.14 13:08

"много трудностей" это по какому закону???? а если у тебя фирма находится в трехэтажном шикарном офисе, то трудностей ни каких... бизнес просто отберут

Відповісти
  • Буркун
28.05.14 13:37

За адресою 2160, М.КИЇВ, ВОЗЗ'ЄДНАННЯ, ПРОСП. 15 знаходиться 117 фірм, які доволі комфортно орендують офіси у величезному 8-поверховому офісному центрі - в місці масової реєстрації (за версією Мінздоха!). Їм виїзджати?

Відповісти
  • Киев
28.05.14 19:37

Не паникуйте. У нас тоже в собственности два этажа офисного центра, в котором кроме нас - еще сотня фирм. В базе - адрес массовой регистрации. За 20 лет никто и слова не сказал (Шевченковский). Про офисные центры - они в курсе.

Відповісти
  • Ден
29.05.14 10:38

Они в курсе когда надо, а когда надо - вполне могут быть и не в курсе. Вопрос - что они могут применить? Отёчность с таким юр адресом не принять, врубить стан 9 для этого адреса? Для этого им особые ссылки не нужны, а ссылка на "бумагу" есть - ну извиняться потом))

Відповісти
  • Кайли
31.05.14 22:49

Бред! не все же фирмы серые! очень много нормальных предприятий по таким адресам числятся и находятся, и налоги платят, и нагрузку налоговую выдерживают!!!

Відповісти