Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


08.05.24
879 0 Друкувати

Чи може роботодавець відмовити у видачі довідки про заробітну плату?

Посадовці Держпраці роз’яснили, що стаття 49 КЗпП зобов’язує роботодавця видати працівникові на його вимогу довідку про його роботу на підприємстві, в установі, організації.

В документі зазначаються спеціальність, кваліфікація, посада, час роботи та розмір заробітної плати.

Також інспектори звернули увагу на недопущення мобінгу, дискримінації працівників із ВІЛ/СНІД та інвалідністю, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у трудових відносинах, а ще згадли про необхідність психологічної підтримки працівників на робочих місцях.

За матеріалами Південно-Східне міжрегіональне управління Держпраці

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам