Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


10.06.14
1232 14 Друкувати

Минюст опубликовал для обсуждения проект Закона Украины "О предотвращении коррупции"

   У рамках реалізації Концепції реформування системи запобігання корупції, напрацьованої Міністерством юстиції спільно з громадськими експертами ініціативи «Реанімаційний пакет реформ» та схваленої 31 березня 2014 року під час засідання «круглого столу» з громадськістю, Міністерством юстиції підготовлено проект Закону України «Про запобігання корупції».
   
   Вказаним законопроектом визначаються правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зокрема, правила формування та реалізації антикорупційної політики, зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів, серед яких низка обмежень та заборон для публічних службовців, дієві інструменти запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в їх діяльності, система фінансового контролю щодо майнового стану таких осіб, закріплюються правила етичної поведінки на публічній службі, а також правила щодо усунення наслідків корупційних правопорушень.
   
   У зв’язку з цим Міністерство юстиції запрошує фізичних, юридичних осіб та їх об’єднання висловити свої коментарі, зауваження та пропозиції до проекту нормативно-правового акта.
   
   Результати обговорення законопроекту будуть узагальнені Міністерством юстиції та з метою доопрацювання його положень обговорені на засіданні круглого столу за участі представників громадськості.
   
   Коментарі, зауваження та пропозиції до проекту Закону України «Про запобігання корупції» прийматимуться до 16 червня 2014 року у письмовому вигляді за адресою: 01001 м. Київ, вул. Городецького, 13, а також в електронному вигляді на адресу: korz@minjust.gov.ua (контактний тел.: (044) 271-16-18).
За матеріалами Міністерство юстиції України
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Татьяна
11.06.14 08:11

А не д...на этим членам комисси оклад в 19,5 минимальных зар.плат + ранг и выслуга лет !!!!!! ??????? Оболдеть просто, а не законопроект!

Відповісти
  • Просто бух
11.06.14 08:52

Да, прочитала. И это место о зарплате умилило.

Відповісти
  • Динис
11.06.14 09:16

хорошая зарплата.... почти 24 тісячи в месяц))))

Відповісти
  • дана
11.06.14 09:29

А кто нам даст такую зарплату? Опыт Сингапура показателен. Там мудро рассудили, что сколько чиновнику не дай, все будет мало. Начали не с позолочения ручек, а с крайне жесткой системы наказаний без суда и следствия. Результат не заставил себя долго ждать. Крепкие азиатские традиции благодарности чинушам снятся теперь в кошмарах, даже матрешки боятся брать на память.

Відповісти
  • Джаконда
11.06.14 09:42

На 100 % согласна с ДАНОЙ!!!

Відповісти
  • Валентина
11.06.14 10:26

Мало зарплаты плюс еще и отпуска и т.д., шахтеры хреновы. Пока зарплата в стране в медицине и других сферах 1000,00 грн. коррупцию не искоренить, когда будет достойная зарплата и жесткое искоренение "взятки", а то ловят медсестру которая взяла 100 грн. Одним словом создали комиссию, хорошие рабочие места для своих детей и близких. С Даной 100% СОГЛАСНА!!!!!!!!!

Відповісти
  • pik
11.06.14 11:28

"Заробітна плата членів та працівників апарату Національної комісії повинна забезпечувати достатні матеріальні умови для належного виконання ними службових обов’язків з урахуванням характеру, інтенсивності та небезпечності роботи, забезпечувати набір і закріплення в штаті апарату комісії кваліфікованих кадрів, стимулювати досягнення високих результатів у службовій діяльності, компенсувати інтелектуальні затрати працівників".

Відповісти
  • Утомленная солнцем
11.06.14 12:56

"Заробітна плата членів та працівників апарату Національної комісії повинна забезпечувати достатні матеріальні умови для належного виконання ними службових обов’язків....". СКОЛЬКО ВАМ НУЖНО ДЛЯ ПОЛНОГО СЧАСТЬЯ ? :)

Відповісти
  • КХМ
11.06.14 14:13

Утомленная солнцем - а такое пишут чуть ли не в каждом законе, как говорится в пословице "Строгость наших законов смягчается их невыполнением" напишут красива, а по факту дадут 2000 грн.

Відповісти
  • бух123
11.06.14 14:25

Был хороший закон, при крупной покупке - квартира, машина, постройка дома и пр., должны были предоставить бумагу, где четко расписано от куда взялись деньги. И многие чесали не только голову. А сейчас....

Відповісти
  • Astra_Sirius
11.06.14 18:27

В Нац.комиссии должны работать не за большие зарплаты,а совсем за небльшие-т.к. должны быть патриотами ,как на передовой ...

Відповісти
  • КХМ
11.06.14 19:06

Astra_Sirius вы патриота с идиотом не путайте...

Відповісти
  • Гражданин
13.06.14 10:53

КХМ респект! Пока будут такие Astra_Sirius в стране будет бардак, т.к. они все проглотят, намазав сверху свой псевдопатриотизм. Беда, что таких ох, как много.

Відповісти
  • яяя
13.06.14 14:32

у таких людей должна быть хороша\я з/п, чтобы не было соблазнов. Вопрос, а кто будет контролировать их эффективность? Возможно, имеет смысл установить процентное вознограждение от размера взятки или конфискованного имущества за счет этого самого имущества. Будет, конечно, настоящая травля, но нам же страх и нужен? Нужны четкие механизмы защиты, чтобы не былло банальных подстав.

Відповісти