Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


27.02.12
1299 22 Друкувати

Центр занятости будет меньше штрафовать

   На сьогодні законами України «Про зайнятість населення» та «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» закріплено обов’язок роботодавців подавати до центрів зайнятості звіт про кожного прийнятого працівника протягом 10 днів від дня прийому.
   
   У разі неподання цього звіту роботодавець несе відповідальність у порядку Кодексу України про адміністративні правопорушення. В той же час, відомості про зайнятість тієї чи іншої особи, кількість працівників у окремого роботодавця центри зайнятості можуть отримувати шляхом обміну даних з Пенсійним фондом України та з інших джерел.
   
   Крім того, на сьогоднішній день збір таких даних здійснює також Державна служба статистики України (у рамках щоквартального звіту № 1-ПВ «Звіт з праці»).
   
   Таким чином, роботодавці змушені подавати аналогічні дані у різні органи.
   
   З метою зменшення навантаження на роботодавця та зниження його витрат народними обранцями О.Б.Шевчуком та Я.М.Сухим 23.02.2012 в парламенті зареєстровано відповідний законопроект.
   
   Даним проектом пропонується виключити з переліку даних, що подаються роботодавцями до служби зайнятості, звітів про фактичне вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, за неподання якого з роботодавця стягується штраф у розмірі річної заробітної плати за кожного вивільненого працівника.
   
   Також передбачено суттєве зменшення штрафу за неподання, порушення строків подання даних про планове вивільнення з розміру річної заробітної плати за кожного вивільненого працівника до чотирикратного розміру мінімальної заробітної плати за неподання, несвоєчасне подання або подання недостовірної звітності.
   
   Як вбачається з пояснювальної записки до даного законопроекту, прийняття цього Закону дозволить зменшити обсяги адміністративних даних, які подаються роботодавцями до державної служби зайнятості, і при цьому не призведе до ускладнення роботи державної служби зайнятості та не вплине на її можливості належним чином виконувати функції, передбачені законодавством.

За матеріалами Соціальнимй захист громадян
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Надежда
27.02.12 21:27

чему тут удивляться, штрафы уже составляют основную статью дохода бюджета. тоже мне отчет в фонд занятости. А потом ставят галочку себе, якобы нашли место безработному. Дармоеды

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Золушка
27.02.12 21:28

Как говорится "Лезла по лестнице , впала з драбини". Начали статью про отчет 5-ПН , а закончили про 4-ПН . Так подаем 5-ПН или нет?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • бухг.
27.02.12 21:43

Толкового ответа, как и всегда , мы от "народних обранців" не получили .

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • наталья
27.02.12 21:56

Як би ж вони були народними обранцями!? Сам собі режисер, якби вони себе штрафували за поправки до законів, бюджет і без виробництва був повний, а тут сидиш як телепень і думаєш де взяти гроші сплатити ПФУ 1700, бо 50 грн недоплатила, а загалом сплачено на 6 місяців наперед, циферку у п/дор перекрутила і заробила "з/п" за місяць.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Галка
27.02.12 22:03

Законопроект только подали, когда будет рассматриваться = неизвестно, будет ли принят???

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Аноним
27.02.12 22:41

А ещё перед 5-ПН нужно подать о вакансиях!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Золушка
27.02.12 22:53

Да я про 5-ПН спрашиваю чисто риторически . Мне просто сама статья " понравилась". Такое впечатление , что говорящий , либо часть текста проглотил , либо по рассеянности потерял нить разговора. А 3-ПН ( "вакансии") не подавали и не собираемся (тем более , что за нее не наказывают ) . Ну нет у нас вакансий ! А нового человека приняли потому , что он нам ооочень понравился ! Так понравился , что мы специально для него рабочее место создали!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • *************
27.02.12 23:11

Ничего не подавали и ничего не будем дальше подавать!!! НЕНАВИЖУ ИХ ВСЕХ ДАРМОЕДОВ НА ШЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Вика
27.02.12 23:42

Нормальная статья. По одной тематике.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Незнайка
27.02.12 23:59

Золушка. А нам сказали, все-равно "вакансии" сдавать. Мол, даже если вы сами нашли себе работника, в какой-то момент "созрела" вакансия-вот и покажите ее перед подачей отчета о принятых работниках. Иначе-штраф 170грн.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Знайка
28.02.12 00:20

Незнайка, пусть не выдумывают. Недавно 3-ПН разрешили подавать в необязательном порядке, только если сами изъявляете желание.)))

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Надоело
28.02.12 02:01

Уже года 2 ношу отчет о принятых, а про вакансии никто ничего не говорит.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • К-Знайка
28.02.12 02:08

А Ві не припомните документик, которым 3ПН необязательном подавать??? Уж оччень хочется всунуть его в морды этих дармоедов

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Аноним
28.02.12 03:04

Говорится об отчетах, которые сопроводжают процесс сокращения работников. Инициатор сокращения - владелец. Понятно, кому нужен этот законопроект.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Аноним
28.02.12 05:08

Ну да, все законы под себя пишут

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ххх
28.02.12 07:05

я тоже год не сдавала,все думала... потом позвонила в ХХХХХ рне -сказали что сдавайте,не бойтесь,штрафов не будет-только сдайте;.задним числом втырили в журнал регистраций и сказали спасибо!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Прынцесса, но не на бобах
28.02.12 07:12

У нас с 2011 (когда за 5-ПН стали штрафовать) стали и 3-ПН (безопасную) требовать. Правда бланки в первый раз свои дали и показали, КАК именно заполнять, теперь из инета качаем и носим оба бланка при приёме работников.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Аллуся
28.02.12 23:42

ДУРДОМ

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • бухгалтер
29.02.12 00:35

Ребята, это же всего-навсего законоПРОЕКТ. Сколько их таких не принято... А проекты эти рождаются дабы поставить галочку, что определённый комитет работал и попытался, во всяком случае, хоть что-то сделать для блага народа... Всё кругом ложь, цинизм, отмазки... противно...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • бух
29.02.12 05:13

Завтра - ВЕСНА. Было б неплохо, что в первый день весны все депутаты плыли по днепру в гробах. Плохие депутаты - в плохих гробах, а хорошие - в хороших.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Прынцесса, но не на бобах
29.02.12 05:16

бух И толку? Они ж не потонут по причине того, что всем известно из чего они состоят (или кем являются). :))))

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • N@T@
01.03.12 00:24

Поддерживаю, бух:))) Как бы это пожелание им всем доставить?

Відповісти