Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


02.10.12
2068 27 Друкувати

Памятка для плательщиков единого налога

   Зважаючи на розширення кількості груп платників єдиного податку до шести, Асоціацією платників податків України розроблено пам'ятку для таких суб'єктів господарювання.
   
   У пам'ятці платника єдиного податку згруповано всю необхідну інформацію стосовно таких груп платників податків, зокрема:
   
   - критерії для перебування на тій чи іншій групі єдиного податку;
   
   - види діяльності, які дозволено провадити на відповідній групі;
   
   - заборонені для спрощеної системи оподаткування види діяльності;
   
   - форми розрахунків, склад доходів, ставки податку, ведення обліку та складання звітності, застосування РРО та багато іншого.
   
   Скачати документ у форматі PDF
За матеріалами Асоціація платників податків України
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Мели
02.10.12 22:51

У меня памятка так и не открылась (((

Відповісти
  • 123456
02.10.12 22:56

открывается без проблем

Відповісти
  • Вал
02.10.12 23:09

спс

Відповісти
  • Мели
02.10.12 23:15

Открылась с ихнего сайта, спс!

Відповісти
  • Яся
02.10.12 23:21

хорошая информация, очень удобно.

Відповісти
  • Екатерина
02.10.12 23:26

Спасибо, хорошая памятка.

Відповісти
  • Екатерина
02.10.12 23:29

для Мели: попробуйте другой браузер, должно открыться

Відповісти
  • Мила
02.10.12 23:42

Відкривається ...

Відповісти
  • бухгалтер
02.10.12 23:49

СПАСИБО...

Відповісти
  • Елена С.
02.10.12 23:57

Может кто подскажет, почему в этой памятке сказано, что 4 группа должна использовать РРО? Я что-то пропустила?

Відповісти
  • Екатерина
03.10.12 00:02

для Елена С. Так 4 группа это же юр.лица, они обязаны использовать РРО, исключение только для ФЛП на ед.налоге - ст. 9 Закона об РРО

Відповісти
  • Ольга
03.10.12 00:07

спасибо

Відповісти
  • Чобо
03.10.12 01:40

Дякую

Відповісти
  • Ирина
03.10.12 01:42

Класс-спасибо

Відповісти
  • АННА
03.10.12 01:56

Для Елена С. ст.296.10. Платники єдиного податку першої-третьої груп не застосовують РРО. Но еще есть проект Закона где РРО будет обязательнім для всех групп единщиков кроме первой и второй, т.е третья группа обязана будет иметь РРО если производит расчеті наличними.

Відповісти
  • Лілія
03.10.12 02:03

Дякую

Відповісти
  • Танюшка
03.10.12 02:17

спасибо)))))

Відповісти
  • Эля
03.10.12 04:00

Спасибо

Відповісти
  • ассоциация СПАСИБО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Сайт очень толковый!
03.10.12 04:51

))

Відповісти
  • Аля
03.10.12 05:32

Сплата єдиного податку в другій і першій групі виходить далі авансові внески? За жовтень я так розумію потрібно заплатити до 20 жовтня. Правильно?

Відповісти
  • Аноним
03.10.12 09:20

Дуже дякую за пам"ятку!

Відповісти
  • Лина
04.10.12 00:15

СПАСИБО, ТО ЧТО НАДО!

Відповісти
  • елизавета
04.10.12 03:19

Еденщик на 2 группе перешел миллион,что грозит и как правильно поступить?

Відповісти
  • Иринка
04.10.12 10:54

Спасибо, очень хорошая памятка!

Відповісти
  • александра
04.10.12 11:37

для елены с предприятие при проведении расчетов за предоставленные медицинские услуги может не применять РРО при условии проведения таких расчетов в кассе с оформлением приходных и расходных кассовых ордеров и выдачей квитанций, подписанных и заверенных печатью в установленном порядке.

Відповісти