Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


22.11.12
1369 19 Друкувати

Минфин готовит к утверждению ряд новых форм налоговых деклараций и расчетов

   На офіційному сайті ДПС України оприлюднені проекти наказів Мінфіну про затвердження наступних форм:
   
   1. Податкових декларацій збору за спеціальне використання води:
   
   - Податкова декларація збору за спеціальне використання води для потреб гідроенергетики;
   
   - Перерахунок збору за спеціальне використання поверхневих вод для потреб водного транспорту (крім морського водного транспорту, який використовує річковий водний шлях виключно для заходження з моря у морський порт, розташований у пониззі річок, без використання спеціальних засобів судноплавства, стоянкових та службово-допоміжних суден, та експлуатації водних шляхів річки Дунай);
   
   - Податкова декларація збору: за спеціальне використання поверхневих та підземних вод; за спеціальне використання поверхневої води теплоелектростанціями з прямоточною системою водопостачання; за спеціальне використання поверхневих і підземних вод житлово-комунальними підприємствами; за спеціальне використання води, яка входить виключно до складу напоїв; за спеціальне використання поверхневих і підземних вод для потреб рибництва; за спеціальне використання кар'єрної, шахтної, дренажної води.
   
   2. Податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору:
   
   - Податкова декларація збору за місця для паркування транспортних засобів;
   
   - Податкова декларація туристичного збору;
   
   - Перерахунок податкового зобов'язання туристичного збору;
   
   - Перерахунок податкового зобов'язання збору за місця для паркування транспортних засобів.
   
   3. Податкового розрахунку збору за спеціальне використання лісових ресурсів:
   
   - Перерахунок податкових зобов'язань збору за спеціальне використання лісових ресурсів.
   
   4. Податкового розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Елена
22.11.12 20:24

Задолбали...

Відповісти
  • Ольга
22.11.12 20:50

Неугомонные вы наши...

Відповісти
  • Веселая
22.11.12 20:53

Маловато как-то...

Відповісти
  • Бух
22.11.12 21:14

А чо за реєстр видани/отриманих накладних не пишуть? Забули?

Відповісти
  • Бух
22.11.12 21:30

Еще не вечер...спать не будут, а придумают. Придумал хрень - премия.

Відповісти
  • *
22.11.12 21:51

Так все стабильно что аж страшно. Прям одна "стабільність" как они трубят на каждом шагу. Можно только предположить какими будут "добробут" и "благополуччя".

Відповісти
  • Надежда Крым
22.11.12 21:58

Шутили про Ельцина, по поводу частой смены премьер-министров: переверните ему страницу в календаре. Минфину тоже нужно перевернуть страницу, застряли на утверждении новых форм...

Відповісти
  • Бух
22.11.12 22:01

Хто в курсі - даний проєкт реєстру ПН затвердили? http://sts.gov.ua/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2012-rik/61860.html

Відповісти
  • Аноним
22.11.12 22:18

НУ ДЕМОНЫ....

Відповісти
  • Аноним
22.11.12 22:45

ВЧЕРА ГОРЕЛО ЗДАНИЕ НАЛОГОВОЙ ИНСПЕКЦИИ, ЛЮДИ ПОМОГАЛИ, ЧЕМ МОГЛИ..... УГЛЁМ, ДРОВАМИ, БЕНЗИНОМ )))

Відповісти
  • Наталия Я.
22.11.12 23:13

Азаровщина в действии. А за пожар спасибо)))))

Відповісти
  • И ШО
22.11.12 23:13

Для Веселой Ищо не вечер

Відповісти
  • tomassa
22.11.12 23:46

Имитация бурной деятельности с целью наведения порядка в стране...

Відповісти
  • Бухгалтер
23.11.12 00:07

А смысл все менять...

Відповісти
  • Ирина
23.11.12 00:51

Для И ШО Новый год на носу ведь))))

Відповісти
  • Дима
23.11.12 01:22

Найцікавіше те, що в комп по всіх деках заганяють одну суму "до сплати". Нафіга їм ці всі решта показники з рядків декларації? Колись було так, що коли інспектор йде на перевірку, відділ звітності готує йому інформаційну довідку і в ній також відображалися тільки суми "нараховано"-"сплачено". То інспектор брали паки звітності (що було категорично заборонено), щоб легше було перевіряти: тикнув пальцем в цифру - де взяли? і бухгалтер з себе виходить, щоб доказати, що сума правильна. А там, гляди і ще на чомусь проколеться. Для того й придумали податковий облік. Раніше, якщо хтось памятає, вся податкова звітність формувалася по бухдоках і нормально було.

Відповісти
  • **************
23.11.12 01:25

Они сейчас портфелями все заняты.Подождите, азаров в декабре нам запоет!!!! Скот

Відповісти
  • Люсик
24.11.12 16:09

Про пожар "Великолепно"!!! , - только надо начинать с Гос.думы, когда там все собирутся. Рыба гниет с головы!!!

Відповісти