Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.01.13
1686 12 Друкувати

Налоговая стала реже судиться с плательщиками

   Загальна кількість судових справ за участю органів ДПС зменшилася на 20%. На розгляді в судах у 2012 році перебувало 149 тис. справ на загальну суму 182,4 млрд. грн. Це на 37,2 тис. справ менше, ніж у 2011 році.
   
   Така динаміка, пояснюють юристи податкової, зумовлена тим, що пріоритетним вважається досудове вирішення спірних питань у стосунках із платниками, і звернення до суду вживається тільки у найскладніших випадках.
   
   Результати судових розглядів свідчать про високу якість доказової бази, на якій ґрунтуються позовні вимоги податківців. За підсумками минулого року податкова служба вигравала вісім з дев’яти судових процесів між органами ДПСУ та платниками. Загалом на користь податкових органів вирішено понад 76,7 тис. справ. Платники виграли у податкової тільки 9,7 тис. суперечок.
   
   Митники судилися набагато менше – судами було розглянуто лише 2,3 тис. справ, пов’язаних з діяльністю Митної служби. На користь митних органів вирішено майже 1,3 тис. справ, суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності виграли тисячу процесів.
   
   Загалом у 2012 році судами відкрито провадження у 1572 справах щодо правомірності винесених митними органами рішень.
За матеріалами Прес-служба ДПС України
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Аноним
24.01.13 13:15

Это откуда такая стсатистика? Никода не знала что такое суды с налоговой, а последние несколько месяцев адвокат "живет" на предприятии и только считаем очередные неправомерные иски.....

Відповісти
  • Iehbr
24.01.13 18:07

Это с понтом Азаров два года назад не приказал чтобы все суды должны в пользу налоговой решать. Не вспоминали бы уж.

Відповісти
  • ирина
24.01.13 21:36

Если бы суды не стали массово на позиции налоговой, исков было бы в 10 раз больше, а так народ просто не писяет против ветра

Відповісти
  • GalinaLV
24.01.13 21:57

То статистика для платників податків, для державних органів вона зовсім інша.

Відповісти
  • Аноним
24.01.13 22:29

Смешно просто читать, у нас просто заставляют договариваться: или 250 тыс.грн. по акту добровольно, или от 2 млн. акт+возбждение уголовного дела+адвокаты+выемки и т.д., и конечно же выбирают не уголовные дела. А смысл потом судиться?

Відповісти
  • Сергій
24.01.13 22:51

Да брехня вся ця статистика. взяли очевидно позова податкої про припинення підприємницької діяльності та стягнення ш/с по 170 грн. Реалльні ж судові спори по оскарженню ППР в більшості виграють саме платники, оскільки ці рішення прийняті за актами в яких прописана зазвичай нікчемність угод. Наведена позиція просто для залякування інших, щоб не зверталися до суду!!!

Відповісти
  • Ольга
24.01.13 23:17

Нам с воздуха насчитали 1600000 для ФОП с НДС тупо убрали затраті за 2011 год или на руки хотели 60000 расказівали про никчеми и т.д. Так что поняли одно их надо их же оружием они нам мозги компосируют ми им (потом становимся не актуальними для доения и трати на нас времени), юрист занимается пока всё не в пользу налоговой .

Відповісти
  • Сергій
24.01.13 23:41

Ольге. Что и требовалось доказать, нету такой статистики - их даные простой бред.

Відповісти
  • новичок
25.01.13 01:16

Уже нескем судиться! Угробили всех себе неугодных. а теперь реже....

Відповісти
  • Оппозиционер
25.01.13 11:19

На 100% согласен с СЕРГЕЕМ!!!

Відповісти
  • ИринаМ
26.01.13 03:19

БРЕХНЯ!!!!! кто сталкивался с судебным процесом с налоговой, когда тебе тупо снимают 3,5млн. грн, даже не посмотрев в документы и при этом пишут, что проведена внеплановая ВЫЕЗДНАЯ, но плательщик не дал документы, тут в суд побежишь аж бегом, а кто еще слышал, какой бред они мелят своими языками в суде и что они предлагают в качсетве доказательства, тут уже будешь землю зубами грызть. В нашем случае судья просто недоумевал от происходящего.......но суд мы выиграли Зачем далеко ходить, если кого-то по -принуждению "попросили" выписать "Виснык налоговой службы", в раздеде "судебные дела", только выигранные ДПИ, ни одно проигранного, целый год наблюдала за этим разделом

Відповісти
  • ЕленаХ
27.01.13 04:24

ИринаМ! Согласна с каждым Вашим словом на ВСЕ 10000000!!!!

Відповісти