Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


12.02.13
1853 10 Друкувати

Для крупных налогоплательщиков планируют ввести горизонтальный мониторинг

   Голова Держпідприємництва Михайло Бродський погодив відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення експерименту із запровадження горизонтального моніторингу».
   
   Пропонується протягом 2013 – 2014 років провести експеримент із запровадження горизонтального моніторингу. Згідно документа, його реалізовуватимуть на базі Окружної державної податкової служби – Центрального офісу з обслуговування великих платників податків.
   
   Даний проект має забезпечити оперативне реагування органів ДПС на проблеми великих платників податків. А існуючі процедури аудиту таких підприємців буде замінено поточним моніторингом їх діяльності.
   
   Як зазначає головний розробник – Мінфін України, такий моніторинг спрямований, зокрема, на:
   
   - підвищення рівня довіри суспільства до податкової служби;
   
   - мінімізацію втручання у поточну діяльність платників податків;
   
   - суттєве зменшення зустрічних звірок платників податків;
   
   - зменшення часу спілкування між посадовими особами платника податку та органів ДПС;
   
   - оперативне реагування органу ДПС на проблеми платника податку;
   
   - заміна існуючих процедур аудиту платників поточним моніторингом їх діяльності;
   
   - запровадження нових критеріїв (економічних та математичних) пошуку ризиків ведення бізнесу;
   
   - удосконалення ризикоорієнтованої системи адміністрування податків.
   
   Ціль прийняття регуляторного акта − створення партнерських взаємовідносин органів ДПС з великими платниками податків. Отримання всієї необхідної інформації для здійснення поточного моніторингу дозволить податківцям вчасно реагувати та попереджати ризикові операції платників податків, які можуть призвести до порушень податкового законодавства, як наслідок, можливої несплати платежів до бюджету.

За матеріалами Держкомпідприємництво
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Alehandro09
12.02.13 21:36

Т.е. поза сзади же не устраивает?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Я
12.02.13 22:46

Про який рівень довіри до податкової служби може іти мова?В акті перевірки пишуть звичайний абсурд,а ,коли,звертаєшся до них за консультацією по тому ж питанню,роблять вигляд ,що не розуміють ,про що мова.Коли податківці будуть нести відповідальність за помилки в актах? Дуже просили зняти ПДВ з податкового кредиту в кінці року.Зняли .Тепер отримали листа з вимогою пояснити ,чому і надати копії.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Я
12.02.13 23:05

Чи мають право податківці приходити на перевірку зі своїми ноутбуками?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • IN_NOCHKA
13.02.13 00:09

Ви помітили, більшість їх "покращень" починається словами - "підвищення рівня довіри суспільства до податкової служби". Це вже нагадує мантру. Здається той хто пише всі ці пояснення дуже добре розуміється на мантрах та самонавіюванні

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • gafi
13.02.13 04:26

Алехандро09, в позе сзади они уже не могут. Только в горизонтальной. Потом перейдут на принуждение к стимуляции...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Аноним
13.02.13 04:46

Alehandro09 5+

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Алиса
13.02.13 06:40

Я просто прекрасно если они приходят со своими ноутами-тогда в ваш комп никто не лезет.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • gafi
13.02.13 07:57

Я, не пускайте за комп, не сливайте им программу. Распечатки+документы, флаг в руки и вперед.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • еВА
13.02.13 11:07

текущий мониторинг-это деятельность под калпаком и именно вмешательство

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лисенок
13.02.13 12:42

"оперативне реагування органу ДПС на проблеми платника податку" - это что-то))))))) знаем мы уровень их оперативности, особенно если деньгами попахивает )))))))))

Відповісти