Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.03.13
1110 22 Друкувати

Зарегистрировать собственный бизнес стало возможным без налоговых органов

   На сьогоднішній день на обліку столичних органів податкової служби перебуває понад 467 тисяч суб’єктів господарської діяльності – 241,4 тисячі юридичних та 225,9 тисяч фізичних осіб. Важливо, що кількість зареєстрованих платників податків постійно зростає. Тільки на початку 2013 року – у січні зареєстровано 2,7 тисяч платників податків, тоді як у січні 2012 року новостворених суб’єктів господарювання було на рівні 2 тисяч.
   
   Не в останню чергу збільшенню кількості зареєстрованих платників податків сприяли законодавчі зміни. Так, Законом України від 24.05.2012 року № 4839-VI змінено процедуру взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в органах податкової служби та Пенсійного фонду. Відтепер в органах державної податкової служби не потрібно отримувати довідку про взяття на облік платника податків юрособам та фізособам-підприємцям, дані щодо яких містить Єдиний державний реєстр (ЄДР) юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
   
   «Зареєструвати власний бізнес стало простіше. При реєстрації своєї справи платникам податків не потрібно звертатися до податкових органів для взяття на облік. Достатньо подати відповідні документи державному реєстратору, а всі процедури подальшої реєстрації оперативно здійснюються без участі платника», – зауважує Голова ДПС у м. Києві Ірина Носачова.
   
   За словами керівника столичного податкового відомства, такий принцип «єдиного вікна» при реєстрації бізнесу зменшує бюрократичні зволікання, спрощує процедуру започаткування підприємцями власної справи, заощаджує їх час та зайві витрати.
   
   «Сподіваємось, спрощення процедури реєстрації бізнесу й надалі сприятиме збільшенню кількості платників податків», – підкреслила Ірина Носачова.
   
   Нагадаємо, спрощена реєстрація не стосується фізичних осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність (адвокати, нотаріуси) та відокремлених підрозділів юридичних осіб, для яких законом встановлено особливості держреєстрації та відомості щодо яких не містить ЄДР. Вони мають звертатись до податкових органів для отримання довідки за ф. № 4-ОПП.
За матеріалами ДПС в м.Києві
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Павел
11.03.13 22:23

Ну да, ну да... все узнали, что 4-ОПП больше получать не нужно и массово кинулись регистрироваться! ))) бред

Відповісти
  • Павел
11.03.13 22:24

"...заощаджує їх час та зайві витрати." - справка выдавалась же бесплатно... или ОНИ о чем то знают ;)

Відповісти
  • я
11.03.13 22:45

Новостворені суб"єкти підприємницької діяльності - це задушені перевірками та штрафами давно діючі, які власники вирішили пустити в космос та відкрити нову підприємницьку одиницю для роботи з "чистого аркушу". І те, що їх багато, свідчить про те, що "задушених" - БАГАТО, а не "створено супер клімат для бізнесу".

Відповісти
  • Світлана
11.03.13 23:07

підтримую "Я"

Відповісти
  • igorblin1
11.03.13 23:26

Недолюбливаете вы наше правительство! А оно на фоне политического бардака и всяческих торможений со стороны оппонентов , все же не забывает думать о налогоплательщиках!

Відповісти
  • igorblin1
11.03.13 23:37

Недолюбливаете вы наше правительство! А оно на фоне политического бардака и всяческих торможений со стороны оппонентов , все же не забывает думать о налогоплательщиках!

Відповісти
  • бух-иЯ
11.03.13 23:40

igorblin1 Я, так полагаю, Вы пошутили!

Відповісти
  • П
11.03.13 23:43

Мы в феврале открывали новую фирму, регистрация происходила по-старому: гос. регистратор, статистика, налоговая. Единого окна мы не увидели.

Відповісти
  • igorblin1
11.03.13 23:43

))) да, а что остается?! Эти придурки, сделают само-собой разумеющееся, а раздуют как-будто пропихнули что-то невпихуемое и давай людям рассказывать какие они заботливые чуть-ли не святые, разве что батарейки для подсветки ореолов видать давно сели...

Відповісти
  • Бармалей
11.03.13 23:47

igorblin1 Вот какой парадокс - чем меньше обо мне "думает" правительство - тем спокойнее мне живется... или я один такой ?

Відповісти
  • igorblin1
11.03.13 23:51

Мне кажется тут уместно фраза великого Матроскина, которую можно применить к нашему правительству: -- Есть же вот люди такие наоборотные. Чем меньше они думают, тем больше пользы".

Відповісти
  • ApXuTeKmOp
12.03.13 00:47

А как же регистрация ЕН и НДС??? Все равно нужно идти в налоговую! Вот только раньше выписку с ЭДР получали сразу после регистрации и максимум на следующий день можно было идти в налоговую, а теперь нужно еще через 3-4 дне приходить опять к регистратору, а потом только уж в налоговую! Так где же упрощение если к гос регистратору очереди больше чем в налоговую и теперь еще и 2 раза нужно к ним ходить?????

Відповісти
  • *......
12.03.13 01:22

Сразу видно, что они ни разу ночью не занимали очередь к госрегистратору.

Відповісти
  • ПротиЯник
12.03.13 01:24

ApXuTeKmOp истину глаголит, эти уроды ничего не упростили: если раньше сразу выписку у гос.регистратора отдавали, то теперь надо ждать несколько дней, пока гос.регистратор получит сведения от налоговой и пенсионного о взятии на учёт, а потом опять в очередь к гос. регистратору, чтобы забрать выписку. Ну а потом опять в налоговую, кто за ед.налогом, а кто за свидетельством НДС. Как по мне, то никакого упрощения, эти уроды ж не ходят по гос.регистраторам, а получают с бюджета зарплату да ждут пока к ним придут с взяткой. Где упрощение? Не понятно. С...цуки та й годі!

Відповісти
  • ПротиЯник
12.03.13 01:35

А, Носачова - Голова ДПС у м. Києві. Ну да, конечно, знаем-знаем. Донецкие кадры - элита Украины. Вона ще й "зауважувати вміє"? Девочка-проффесиАнал-ка с Донецка приехала в Киев порядки наводить. Предлагаю перенести столицу Украины в Донецк, только бы эти уроды с Киева уехали, а Яныку (на время царствования) подарить пару терриконов под Енакиево вместо Межигорья и велосипед "Украина", желательно без седушки для полноты ощущений (с пробками в Киеве будет покончено раз и навсегда).

Відповісти
  • Танюша
12.03.13 02:04

Таки да, 4-ОПП отменили, но заявление 1-ОПП и копии выписки и справки из статистики подавать надо. "Единое окно" не работает.

Відповісти
  • Харьков
12.03.13 03:19

вчера получили Выписку из ЕГР на нового ФОПа - да, там есть сведения, что в ГНИ, ПФ и статистике взяли на учет. Тем не менее: 1) ГНИ - заяву на единый напиши, книгу купи, сдай, канцтовары купи. Получать св-во единого налога сказали только через 2 недели; 2) пенсионный - заявление о взятии на учет и выдаче уведомления пиши, копии предоставь, канцтовары купи. Через 10 дней перезвонить - узнать - готово уведомление или нет. Расчетный счет в банке не открывают без уведомления с ПФ. Завтра поеду в статистику - что там еще запоют.

Відповісти
  • Старый бух.
12.03.13 04:09

Ребята ! А в Донецке действительно народ странный ,кузница кадров! Наш снабженец ехал с водителем на фуре и немного заблудились в Донецке ,остановились спросить дорогу у местных таксистов,так те сказали заплати полтинник, и мы покажем по навигатору как нужно ехать, наши приехали в шоке колесят по всей Украине и еще такого хамства не встречали. Вот так !

Відповісти