Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


16.04.13
854 9 Друкувати

Отменено требование предоставления выписок / выдержек из ЕГР

   Постанова КМУ від 08.04.2013 №233
   
   Уряд виключив із низки своїх постанов необхідність подання суб’єктами господарювання витягів та виписок з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців (далі — ЄДР). Зокрема, це стосується:
   
   •видачі індивідуальних ліцензій на здійснення резидентами майнових інвестицій за межами України;
   
   •видачі ліцензій на право імпорту, експорту спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів і роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами;
   
   •реєстрації суден у Державному судновому реєстрі України;
   
   •перереєстрації транспортних засобів, які передаються у зв’язку з реорганізацією юридичних осіб;
   
   •реєстрації зовнішньоекономічних контрактів на здійснення експортних операцій з металобрухтом;
   
   •акредитації центру сертифікації ключів;
   
   •вибору юридичними особами земельних ділянок для розміщення об’єктів;
   
   •отримання суб’єктами господарювання компенсації витрат на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства;
   
   •реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, які використовують найману працю (в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб);
   
   •надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та громадських організацій інвалідів;
   
   •ліцензування господарської діяльності, пов’язаної зі створенням об’єктів архітектури;
   
   •продовження строків розрахунків за зовнішньоекономічними операціями;
   
   •видачі, продовження строку дії та анулювання дозволів на використання праці іноземців та осіб без громадянства;
   
   •набуття юридичною особою статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції;
   
   •отримання права часткової компенсації лізингових платежів суб’єктами господарювання агропромислового комплексу і т. д.
   
   Таким чином, норми чинного законодавства приведено у відповідність до вимог Закону України від 02.10.2012 №5410-VI (чинний з 01.01.2013). Нагадаємо, що цим нормативно-правовим актом скасовано обов’язок подання виписки або витягу з ЄДР для одержання документів дозвільного характеру, ліцензій та перевірки цивільної правоздатності та дієздатності юридичної особи тощо.
   
   Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.

За матеріалами Головбух24
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Елена
16.04.13 23:27

"- реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, які використовують найману працю (в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб);" - интересная фраза! Предприятие находится в процессе зарегистрации, а на нем уже должны работать более 8 человек?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Марина
16.04.13 23:40

Видимо недописали "в Фонде защиты инвалидов". Это ж его критерий. Вот так и верь комментариям.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Андрей
16.04.13 23:50

- реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, які використовують найману працю (в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб И вравду, а что это?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ирина
17.04.13 00:11

Марина права....Это они имели ввиду при регистрации в Фонде защиты инвалидов теперь не нужно предоставлять выписку..... Напоминаю о том, что в Порядке регистрации написано, что если на пред-и работает 8 и более человек или увеличилось до этого числа, необходимо до 1-го февраля года след. за отчетным подать заявление на регистрацию в фонде к которому и прилагается выписка. Однако исходя из практики наш Фонд все-равно не регистрирует, если среднеучетное кол-во работников за год меньше 8 человек. Т.к обязанность по трудоустройству инвалида в Законе прописана именно тогда, когда среднеучетное кол-во штатных работников 8 и более...Я считаю это неправильным и дважды долбила ФОНД своими заявлениями, но дважды приходили отказы (без штампа, без печати, просто на фирменном бланке, что меня и смущало).....Они вообще, как всегда по-своему читают этот Порядок регистрации...Не хотят они видеть наши пустые отчеты!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • IN_NOCHKA
17.04.13 00:58

А всі ці організації КУДИ НЕ ПОТРІБНО надавати довідку, знають про це? Чи у нас знову підприємці вкурсі а всі інші ні?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • agony
17.04.13 02:47

2 IN_NOCHKA скорее последнее

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Почемучка
17.04.13 04:08

А отменить сбор выписок и свидетельств при выплате предпринимателям СЛАБО ?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Dark
17.04.13 11:27

Запыцали они с этими кривобокими постановами. Сейчас опять начнётся: в Харькове не надо, а во Львове требуют, а у Миколаїві ежеквартально, а в Киеве дядька. А красавы эти в лицензиях скажут: "Нам распоряжений никаких не поступало, так что всё обычным вальсом, с выписками и вытягами". Чтоб их уже раз вытянуло и не затянуло. Достали, деятели.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Аноним
18.04.13 07:13

Еще бы "Витяг" для нотариуса включили. А то не больше месяца сроком на образцы подписей в банк. Когда одно предприятие, еще ничего, а когда их с десяток, замаешься.

Відповісти