Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


21.04.13
580 11 Друкувати

«Ценнобумажная» отчетность

   Граничний термін подання першої податкової звітності за особливим акцизним податком на операції з цінними паперами (введений з 3 січня 2013 р.) - 13 травня 2013 року.
   
   У зв'язку з цим Міндоходів України підготовлено та передано на затвердження в Мінфін для подальшої державної реєстрації в Мін'юсті ПРОЕКТ наказу про затвердження Декларації з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами та Порядку її заповнення. ПРОЕКТ містить форму Декларації по акцизному податку для продавців цінних паперів та форму Розрахунку до неї для податкових агентів. Якщо до 13.05.2013 р. цей наказ не буде зареєстровано в Мінюсті, платникам податків буде рекомендовано заповнювати та подавати форми звітності на підставі вищезазначеного ПРОЕКТУ, незважаючи на те, що це протирічить п.46.6 ст.46 ПКУ.
   
   Крім того, з метою надання платникам податків для підготовки та подання ними звітності за I квартал 2013 року на адресу регіональних ДПС листом Міндоходів від 17.04.2013 р. № 1423/7/99-99-19-03-01-17 надіслано ПРОЕКТ форми додатку ЦП до декларації з податку на прибуток.
   
   Оскільки форми з вищезазначених ПРОЕКТІВ ще доопрацьовуються, в остаточній редакції вони можуть відрізнятися від розміщених на сайті.
   
   ● Проект наказу Міндоходів України Про затвердження Декларації з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами, Порядку заповнення та подання Декларації з особливого податку на операції з відчуження цінними паперами та операцій з деривативами
   
   ● Додаток А до Декларації з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами
   
   ● Додаток 1 до Порядку заповнення та подання Декларації з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами
   
   ● Лист Міндоходів України від 17.04.2013 р. № 1423/7/99-99-19-03-01-17

За матеріалами Бухгалтерия
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Елена
22.04.13 01:01

Наши "умники" как всегда на высоте. Так накрутили. Сами то поняли, что слепили? Особенно понравилось, что декларацию заполняет плательщик, а платить налог должен налоговый агент (если продажа было при посредничестве ТЦБ). И как потом разобраться где чьи обязательства? А сдавать неутвержденную деку - это вообще полный маразм. Всеобщий хаос набирает обороты.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 1)
22.04.13 01:03

еще бы счета открыли куда платить. А то удержать - удержали - ак как отчитываться и куда платить не знают ни налоговая ни казначейство.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Аноним
22.04.13 01:16

Голубая мечта миндоха - оштрафовать за неподачу декларации, бланк которой не утвержден, и оштрафовать за неуплату налога на расчетный счет, который еще не открыт.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 1)
22.04.13 01:36

После того, как я звонила в казначейство и налоговую просить , чтобы открыли счет - я в этой стране уже, наверное, разучусь удивляться

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Елена
22.04.13 02:11

Счета для оплаты акциза по ЦБ уже открыты с 21 февраля код 14021200 Операції з відчуження цінних паперів та операції з деривативами

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Мать
22.04.13 02:17

Я уже давно ничему не удивляюсь. Иммунитет. Вырабатывался годами, начало - 1997 год)))

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 1)
22.04.13 03:27

Для Елена. Звонила в казначейство. Счету присвоен код, но его не могут открыть, т.к. не указан "розпорядник", а налоговую еще не назначили розпорядником никаким нормативным документом. Только когда назначат - налоговая сможет инициировать "открыть" счет.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ольга
22.04.13 04:29

Я звонила сначала в районную Кировского р-на г.Днепропетровска, там сказали позвонить в областную. В областной недовольным тоном сказали, что они всю информацию передают в налоговую и плательщики должны работать с налоговыми, в то время, перед этим в налоговой сказали звонить в область. Дурдом! Платить некуда! Подавать не почем! По сравнению с тем годом объёмы упали на 99% из-за этого налога, не знаем выживем ли.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Сергей
22.04.13 22:41

Какой и...т. придумал по каждой проведенной операции раскрывать по 34 пункта информации Ууууу.....

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Мать
23.04.13 01:58

для 1) Согласна с Вами по "Голубая мечта миндоха - оштрафовать за неподачу декларации, бланк которой не утвержден, и оштрафовать за неуплату налога на расчетный счет, который еще не открыт"(с) на все 100%. Задолбало...!.

Відповісти