Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


28.04.13
1163 21 Друкувати

Опубликован проект формы Декларации по особому налогу на операции по отчуждению ценных бумаг и операций с деривативами

   13 травня – граничний день подання звітності з акцизного податку
   
   ДПС у м. Києві звертає увагу платників податків на те, що з 3 січня 2013 року набрали чинності зміни до розділу VI "Акцизний податок" Податкового кодексу України, внесені Законом України від 06.12.2012 №5519-VI, відповідно до якої введено в дію особливий податок на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами.
   
   Платниками особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами є фізична або юридична особа - резидент або нерезидент, які проводять операції з деривативами або з продажу, обміну або інших способів відчуження цінних паперів.
   
   Базовим податковим періодом для складання та подання звітності з цього податку є календарний квартал. Строки подання податкової звітності за базовий звітний період, що дорівнює календарному кварталу встановлені пп. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 Кодексу і становлять 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу.
   
   Враховуючи норми п. 49.20 ст. 49 Кодексу, граничний термін подання декларації з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами – 13 травня 2013року.
   
   Увага! Міністерством доходів і зборів України розроблено проект наказу "Про затвердження Декларації з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами, Порядку заповнення та подання Декларації з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами" та рекомендовано платникам податків використовувати запропоновану форму декларації для її подання до органів ДПС за своїм місцезнаходженням. Проект наказу розміщено на веб-сайті ДПС у м. Києві.
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • 1)
28.04.13 23:20

Блин , игра в кошки-мышки. Попробуй найти декларацию!!

Відповісти
  • Альбиноска
29.04.13 00:10

податківці посилаючись на норми ПКУ, до кінця не читають ці норми, а саме: пп. 49.18.2. Податкові декларації, КРІМ ВИПАДКІВ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЦИМ КОДЕКСОМ, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) одним з таких випадків є п. 46.6, де зазначено, що До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення. Тобто, у разі якщо у другому кварталі буде затверджена ця декларація, то подавати декларацію необхідно за 3 квартали 2013р... будь ласка, спростуйте такий висновок

Відповісти
  • Людмила
29.04.13 01:14

Люди! Будьте бдительны!!! На сайте "ДПС у м.Києві" - СОВСЕМ ДРУГАЯ Декларация! И к ней дод. №3,4,5,6.

Відповісти
  • Аноним
29.04.13 03:34

Подскажите, а если продавалась заставная, договор с торговцем ЦБ, сумма налога перечеслялась ему на счет кто подавать будет эту декларацию продавец или торговец ЦБ

Відповісти
  • Людмила
29.04.13 08:30

Лист Міндоходів від 24.04.2013 р. №2174/7/99-99-19-04-03-17 - новий проект НОВОЇ форми Декларації

Відповісти
  • Александра
29.04.13 09:35

Альбиноска, если быть буквоедом, то...в п.46.6 указано о действии существующих ДО ЭТОГО форм... А если их не существовало в природе, то..вопрос открыт.. Платить вроде как надо, но нет утвержденного документа, по которому этот налог начисляется. В общем, недоработка создателей НК...(((

Відповісти
  • Александра
29.04.13 12:16

Уже есть следующее письмо на эту тему!!! Міндоходів України Лист від 27.04.2013 № 2549/7/99-99-22-01-02-17 Міністерство доходів і зборів України на заміну додатків до раніше надісланого листа від 24.04.2013 № 2174/7/99-99-19-04-03-17 надсилає проект нової форми Декларації з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами для її подання до органів державної податкової служби за своїм місцезнаходженням (додається). Форму податкової Декларації рекомендуємо подавати платникам податків, що належать до великих та середніх підприємств в паперовому вигляді а додатки до неї — в електронному вигляді (формат xls). У зв'язку з викладеним, зобов'язую Голів Державних податкових служб в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, ОДПС — Центральному офісу з обслуговування ВПП терміново довести зміни до вищезазначеного листа до відома платників податку та підпорядкованих органів ДПС з метою дотримання положень Податкового кодексу України. Додаток: на ___ арк. Заступник Міністра А. П. ІГНАТОВ ДЕКЛАРАЦІЯ з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами УТОЧНЮЮЧА ДЕКЛАРАЦІЯ з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами Додатки Нашла на сайте Вестника налоговой службы Украины: http://www.visnuk.com.ua/ua/news/id/307

Відповісти
  • Александра
29.04.13 12:24

Вижу, что внизу (в документах) уже дали ЭТО письмо, но сделали ОПИСКУ.......в дате (((((((( Оба раза написали - 24 число...

Відповісти
  • Александра
29.04.13 12:43

Я поняла, в чем проблема на счет даты письма. на сайт "Вестника налоговой службы Украины" в одном месте указано 27 число в этом письме, а в другом месте - 24 число: 24 число Лист Міндоходів України від 24.04.2013 р. № 2549/7/99-99-22-01-02-17 http://www.visnuk.com.ua/ua/pubs/id/5361 27 число Лист Міндоходів України від 27.04.2013 № 2549/7/99-99-22-01-02-17 http://www.visnuk.com.ua/ua/news/id/307 Но, если анализировать, что письмо №2174/7/99-99-19-04-03-17 (по которому идут изменения) имеет номер, начинающийся на... 2174, то однозначно последнее письмо имеет дату - 27.04.2013

Відповісти
  • Александра
29.04.13 12:53

Все, написала им на сайте послание... Надеюсь, что завтра ДАТУ исправят и в обоих местах на их сайте будет указана правильная дата...

Відповісти
  • 1)
30.04.13 00:08

Я не поняла - "платникам податків, що належать до великих та середніх підприємств", а остальным?

Відповісти
  • Александра
30.04.13 01:30

А для остальных нет требования подавать отчетность только в электронном виде... Потому ТАК и написали...

Відповісти
  • 1)
30.04.13 01:38

Спасибо.

Відповісти
  • надоели
30.04.13 04:48

а остальным потом штрафы выписывать будут! у меня сегодня отчет днепровская налоговая г. Киева не приняла, сослались на то что у них есть свои внутренние правила прийома отчетов... эта форма еще не утверждина, принимать не будут! сегодня отправлю по почте

Відповісти
  • Александра
01.05.13 03:28

Вы явно попали НА ДЕЖУРНУЮ по приемке отчетности, которая еще слыхом не слышала о ТАКОЙ форме отчетности и о письмах ГНСУ и Миндоходов на счет урегулирования вопроса декларации по акцизу по ЦБ. То, что она высказала, это..общие правила, но именно ЭТОЙ отчетности они не касаются.

Відповісти
  • Александра
01.05.13 03:29

Кстати, уже и на сайте "Вестника налоговой службы Украины" и тут в письмах дата исправлена на правильную - 27.04.2013...

Відповісти
  • Аноним
07.05.13 01:08

Я так понимаю обновления в медке ждать нет смысла и нужно сдавать декларацию в ручную???

Відповісти
  • Света
07.05.13 01:13

Запуталась с этими декларациями. Нашла в инете 2 формы. Одна форма на 20 листах, другая на 7 листах - какая правильная???????????

Відповісти
  • Света
07.05.13 02:35

В нашу местную налоговую доведены формы на 20 листах.

Відповісти
  • Александра
07.05.13 04:05

Перед глазами письмо от 27.04.2013 № 2549/7/99-99-01-02-17. Им прислали на замену ... Додатки 3, 4, 5, 6. Эти ДОДАТКИ - на 11 листах. Вывод, "полный набор" явно тот, который состоит из 20-ти (лень искать).

Відповісти