Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


26.05.13
714 22 Друкувати

Планируется разнообразить уголовную ответственность за начисление, исчисление или уплату ЕСВ

   Підготовлено експертами Компанії «Дінай», www.dinai.com
   
   Автор: Тарас Шарий
   
   Відкривши будь-який огляд до нормативного документа, читач одразу хоче почути, що принесуть для нього законодавчі зміни. Наприклад, це добре чи не дуже. Відразу хочемо зазначити, цей документ своєрідний, і у разі добросовісного виконання працівниками своїх обов’язків не має їх стосуватися. Але для підвищення вашого професійного рівня радимо прочитати, чим загрожуватиме умисне порушення порядку нарахування, обчислення або сплати ЄСВ чи збору на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. Унесення змін ініціює регіонал Олійник В.М., який пропонує викласти в новій редакції ст. 2121 ККУ. Виділимо головні моменти пропонованих змін:
   
   1) якщо вищезазначене порушення вчинене особою, котра уповноважена здійснювати нарахування, обчислення або сплату ЄСВ (чи збору на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування), призвело до ненадходження коштів у значних розмірах, то це загрожує:
   - штрафом до 1000 НМДГ (зараз - від 500 до 1000 НМДГ);
   - або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років (зараз – до 3-х років);
   - або громадськими роботами на строк від 60 до 240 годин. Новинка!
   
   2) якщо зазначене порушення вчинене за попередньою змовою групою осіб, або якщо воно призвело до ненадходження коштів у великих розмірах, то це загрожує:
   - штрафом від 1 до 2 тис. НМДГ (зараз – від 1500 до 3000 НМДГ з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.);
   - або виправними роботами на строк до 2 років. Новинка!
   - або обмеженням волі на строк до 3-х років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років Новинка!
   
   3) якщо зазначене порушення вчинене раніше судимою або організованою групою, або із застосуванням обману, або якщо діяння призвели до ненадходження коштів в особливо великих розмірах, то це загрожує:
   - штрафом від 2 до 5 тис. НМДГ (зараз – від 10 до 25 тис. НМДГ з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років з конфіскацією майна);
   - або позбавленням волі на строк до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3- років. Новинка!
   ________________
   
   Проект Закону України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за умисне порушення порядку нарахування, обчислення або сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування чи збору на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (N 2074а від 21.05.2013 р.)
   
   Відтворення матеріалу у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії "Дінай"
   

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • **
26.05.13 22:00

Интересно, как они собираются доказывать "умисне порушення " и "попередню змову". Или никто ничего доказывать не будет? - Ты виноват лишь в том, что хочеться мне кушать.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Кати
26.05.13 22:47

жаль, что нет уголовной ответственности у у наших власть имущих за бездеятельность или нанесение вреда народу Украины.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • agony
26.05.13 22:51

хм... штрафов им мало... еще понимаю зачем им нужны исправительные работы. но вот сажать? что они с этого хотят поиметь?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Укрнет
26.05.13 23:16

Хорошо разнообразили, а то как-то , нам, бухгалтерам скучно без разнобразия.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 111
27.05.13 00:10

так это же бесплатная рабочая сила.......кошмар, похоже, что страна превратиться в бараки, и будут лагеря-лагеря-лагеря......к чему мы катимся, аж страшно!!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • элита
27.05.13 00:15

Совсем с ума сошли.В итоге хочется пожелать чтоб эти законодатели сами себя в итоге пересажали согласно своих же законов

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Маша
27.05.13 00:31

Законодатели всегда откупятся, причем нашими же деньгами, которые наворовали.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ЕЛГА
27.05.13 00:51

Интересно,а кто будет сидеть за каштаны и Хюндаи

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Светлана
27.05.13 01:02

С такими мыслителями далеко пойдем, ничего не скажешь....все законы приняты с немалым зазором для погрешностей....."плюс-минус лопата"....сволочи

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Светлана Одесса
27.05.13 01:19

ЕЛГЕ Каштаны мы купим второй раз, потому что из первой партии розовых только 2.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Аноним
27.05.13 02:29

ЭТО ЧТО ГЕНОЦИД БУХ РАБОТНИКОВ?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Сакон
27.05.13 05:08

Ребята, а " ненадходження коштів у великих розмірах" - это сколько в гривнах?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ларс
27.05.13 05:46

десять необлаемых наверное

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • gafi
27.05.13 05:52

Интересно, а пока я 240 часов бесплатно работать буду, кто бухгалтерию будет бухгалтерить???

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Сакон
27.05.13 06:44

Гафи, 240 часов прийдется отрабатывать до начала рабочего дня, тоесть мести улицы с 4-х часов утра.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Бухгалтер
27.05.13 06:57

А следующее разнообразие-расстрел...(

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ева
27.05.13 16:21

Прямо гестапо какое-то((((

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Тани
27.05.13 22:20

Ув.бухгалтера, всегда так интересно читать комментарии. И все в точку. Вот кто-нибуть все эти коменты прямо на электронку авторов очередных шедевров кидал, и читать заставлял, как мы это все читаем. Думаю им полезно было бы.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ната
28.05.13 00:03

Владимирский централ, ветер северный...))) Да уж, куда мы катимся))) Скоро бухгалтер будет восприниматься как преступник

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • VolMaria
28.05.13 02:44

Почему законодателям не начать с себя, а также чиновников всех уровней. За нескончаемые поправки к НКУ? Т.е. за халтуру при принятии этого закона и других . Например, 10 поправок и 240 часов общественных работ. Или подсчитывать упущенную выгоду государства при принятии таких законов.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Антон
28.05.13 02:58

Ну теперь полный пипец для ЧП. Не заплатил взнос - могут посадить. Интересно если бы у них удерживали Пенсионного взноса 34,7 % + 15-30 % налога, как бы они себя чуствували?. А минимальный взнос в ПФ приблизительно 400,00 грн., а с 01 декабря 420 грн.

Відповісти