Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


30.05.13
983 6 Друкувати

Когда закрывать счета в учреждениях банка в случае прекращения предпринимательской деятельности

   Відповідно до п. 11.5 р. XI Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну України від 09.12.2011 р. № 1588 ( далі — Порядок № 1588), після проведеної документальної позапланової перевірки платника податків і сплину законодавчо встановлених строків сплати узгоджених грошових зобов’язань такого платника податків, у разі відсутності заперечень територіального органу Міндоходів України щодо здійснення державної реєстрації припинення платника податків, визначених пп. 11.9.1 цього розділу, і встановлення факту відсутності заборгованості платника податків перед бюджетом щодо сплати платежів, територіальний орган Міндоходів України складає довідку про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів за формою № 22-ОПП.
   
   Згідно з пп. 11.9.1 р. XI Порядку № 1588, причиною заперечень територіального органу Міндоходів України щодо здійснення державної реєстрації припинення платника податків може бути відсутність повідомлень від фінансових установ про закриття всіх рахунків такої фізичної особи — підприємця, які на дату завершення документальної перевірки цієї особи не було закрито.
   
   Таким чином, якщо фізична особа — підприємець приймає рішення про припинення підприємницької діяльності, то він повинен закрити в установах банку рахунки, відкриті для здійснення господарської діяльності, до початку проведення документальної перевірки.
   
   Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю
   ДПІ у Ворошиловському районі
   м.Донецька Донецької області ДПС

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Аноним
30.05.13 23:35

Платить по акту проверки наличными?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Оля-ля
31.05.13 00:22

"Платить по акту проверки наличными?" - Пять с плюсом. 555++++

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Алиса в Стране чудес
31.05.13 00:38

А что за проблема по решению по результатам акта заплатить через кассу банка? По идее, если прекращена предпринимательская деятельность, то и поступлений на счет не должно быть.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Александра
31.05.13 07:41

Я такую "дурню" уже читала. Кажись, читала в "единой базе налоговых знаний". Последний вывод писал явно неграмотный человек, так как в пп. 11.9.1 р. XI Порядку № 1588 сказано.........на дату ЗАВЕРШЕННЯ документальної перевірки цієї особи не було закрито. Ну, а ко времени.....ЗАВЕРШЕНИЯ проверки налогоплательщик уже знает, какую сумму ему надо будет заплатить по результатам проверки, платит побыстрому, закрывает счет и налоговая получает инфу от банка о том, что счет закрыт.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Аноним
31.05.13 12:52

нет слов.... что, вы за дурню пишите?.... проверку налоговая делает, когда нет у налогоплательщика р/сч и сданы все декларации. Иначе, инспектор делает проверку, а по р/сч идут обороты, например.... фигня... а если по акту насчитают, то тогда сумму всегда можно заплатить через кассу банка...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • АУ-АУ!
02.06.13 11:36

С каких средств должно заплатить юрлицо доначисления и штрафные санкции по проверке, если денег на р/сч. нет, счет закрыт. в кассу поступлений не должно быть при прекращении деятельности. Деньги директора это не деньги предприятия. , возмещать ему будет предприятие чем? Счет не должен закрываться, сумма там минимальная, хватит на покрытие доначислений- хорошо, нет- пусть ГНУс инициирует банкротство предприятия и закрывает через суд.

Відповісти