Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


09.06.13
1054 10 Друкувати

Миндоходов имеет достаточно аргументов для настаивания на уменьшении НДС, - Клименко

   Міністерство доходів та зборів має достатньо аргументів для наполягання на зменшенні податку на додану вартість (ПДВ). Про це на брифінгу заявив міністр доходів і зборів Олександр Клименко, передає кореспондент РБК-Україна.
   
   "Що стосується зменшення ставки податку на додану вартість, то сьогодні є розрахунки де ми бачимо, що зниження ставки податків стимулюють детінізацію і стимулюють до розширення бази оподаткування... Я вважаю, що в нас достатньо аргументів для того, щоби вести цю дискусію і сьогодні фахівцям фонду надавати наші розрахунки, де ми не бачимо втрат до бюджету", - зазначив Клименко.
   
   За його словами, це питання і надалі залишається дискусійним і остаточного рішення по ньому не прийнято.
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • koty
10.06.13 00:16

Не надо уменьшать НДС лучше отменить : 1.Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії" (N 231-VII від 14.05.2013 р.) 2.Вернуть пенсионный возраст для женщин.

Відповісти
  • Михаил
10.06.13 00:20

она и так снижается с 2014 года согласно нку до 17%

Відповісти
  • Серж Промис
10.06.13 01:01

Ну а как же по-другому? С 1-го января 2014 г, согласно НКУ, НДС будет снижен до 17 %, почему бы это не показать как "заслугу" лично товарисча Клименко?

Відповісти
  • Ника
10.06.13 02:54

А причём здесь вообще ставка налога? Ставка налога только для вида. Все давно уже работают по налоговой нагрузке. Да, и ещё и проверками по правильности заполнения НН с цифрами. точками, и всякими заморочками замучили.

Відповісти
  • Аноним
10.06.13 03:46

Лучше бы возместили тот НДС, который должны предприятиям. Нам уже 1,2 млн. должны. Дизтопливо закупать не за что - нет оборотных средств. Толку от их уменьшений?

Відповісти
  • Натали
10.06.13 03:49

Ника, 100%. Да пусть хоть 1% ставку сделают, платить все равно будем 1% от оборота!

Відповісти
  • Tina
10.06.13 05:20

Нигде не читаю ничего нового о № таможенной декларации в налоговой накладной. Как все будет происходжить конкретно?

Відповісти
  • я
10.06.13 06:20

ставку можно сделать и 5%, только предприятия платят налоги, как сказала Ника, по налоговой нагрузке. Плюс еще ежемесячно присылают "письма-счастья запросы" по которым снимают НДС. Какая разница что за ставка будет?!

Відповісти
  • Злой бух
10.06.13 08:31

А ведь действительно, почему все молчат по поводу ГТД в НН, осталось меньше месяца?

Відповісти